Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 20

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Aremark frivilligsentral Aremark frivilligsentral@aremark.kommune.no 69199600 Nina Krafft Skolleborg
Askim frivilligsentral Askim post@askim.frivilligsentral.no 48867452 Lill Pedersen
Fredrikstad Sentrum frivilligsentral Fredrikstad post@fredrikstadsentrum.frivilligsentral.no 90993815 Inger Marie Solgård
Fredrikstad Vest frivilligsentral Fredrikstad post@fredrikstadvest.frivilligsentral.no 41593890 Gunn Sveen Slettum
Fredrikstad Øst frivilligsentral Fredrikstad post@fredrikstadost.frivilligsentral.no 99599029 Ruth Karin Husby
Halden frivilligsentral Halden post@halden.frivilligsentral.no 69188818 Wenche Erichsen
Hobøl frivilligsentral Hobøl post@hobol.frivilligsentral.no 90885013 Jan Terje Kristiansen
Moss frivilligsentral Moss post@moss.frivilligsentral.no 92298551/40556770 Torill Sørenssen
Mysen frivilligsentral Eidsberg cathrine.myhre@bymisjon.no 45139134 Cathrine Myhre
Plankebyen frivilligsentral Fredrikstad jorid.bertelsen@blaakors.no 97125661 Jorid D Bertelsen
Rakkestad frivilligsentral Rakkestad Rosmari.Neset@rakkestad.kommune.no 46809590 Rosmari Neset
Rygge frivilligsentral Rygge marit.frydenlund@rygge.kommune.no 94802966/69708547 Marit Frydenlund
Råde frivilligsentral Råde adriana.ulland@rade.kommune.no 479 71 176 Adriana Ulland
Rømskog frivilligsentral Rømskog frivilligsentralen@romskog.kommune.no 93973964 Annemieke van Middelaar
Sarpsborg Frivilligsentral Sarpsborg ann-karine.forsberg@sarpsborg.com 98221270 Ann Karine Forsberg Larsen
Sarpsborg Øst frivilligsentral Sarpsborg post@sarpsborgost.frivilligsentral.no 91351976 Hildegunn Kvamme
Skiptvet frivilligsentral Skiptvet frivillighetssentralen@skiptvet.kommune.no 92026263 Berit Kvisler
Spydeberg Frivilligsentral Spydeberg bodil.lunde.flobakk@spydeberg.kommune.no 69682092/48861801 Bodil Flobakk
Trøgstad Frivilligsentral Trøgstad post@trogstad.frivilligsentral.no 940 81 023 Synnøve Buer
Våler/ Svinndal frivilligsentral Våler i Østfold post@vaaler-of.frivilligsentral.no 93622761 Karen Margrethe Aalling Hansen
2018 © Norges Frivilligsentraler