Nettverk

Oversikt over nettverkene. Klikk på lenkene for detaljer.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Nettverk Sentraler Medlem Nettv.leder Sentral Tlf E-post
Øst Norge 112 110
Buskerud Øvre 13 13 Morten Heggelund Hole frivilligsentral 480 27 200 Morten.Heggelund@Hole.Kommune.no
Follo - Akershus Vest 14 13 Gro Paulsen Frogn frivilligsentral 415 31 413 gro.paulsen@frogn.kommune.no
Glåmdalsnettverket 8 8 Aud Ingrid Olstad Kongsvinger frivilligsentral 990 24 817 post@kongsvinger.frivilligsentral.no
Gudbrandsdal 11 11 Ella Hoel
Inger Kari Sæta
Friviljugsentralen i Lom
Vågå frivillighetssentral
996 93 847
990 41 280
ella.hoel@lom.kommune.no
inger-kari.sata@vaga.kommune.no
Mjøsnett 6 6 Anne Thingstad Eriksen Hamar frivilligsentral 406 94 972 hamar@frivillighet.no
Oppland 23 23 Marte Tangen Vang frivilligsentral 468 16 473 frivilligsentralen@vang.kommune.no
Romeriksnett 16 16 Ragnar Heide Aurskog-Høland frivilligsentral 957 69 107 ragnar.heide@ahk.no
Vannposten 11 11 Rigmor Råen Kongsberg frivilligsentral 481 66 239 rigmor.raen@kongsberg.kommune.no
Østerdalsgruppa 10 9 Adam Bielek Stor-Elvdal Frivilligsentral 404 37 903 adam.bielek@stor-elvdal.kommune.no
Sør Norge 119 114
(Ikke i bruk) 2 2
Akerselva 7 7 Elsbet Pilskog SAFIR - Senter for frivillig innsats i rusfeltet 404 13 929 elsbet.pilskog@bymisjon.no
Aust-Agder 11 11 Synnøve Hagane Eydehavn-Kuben frivilligsentral 45009193/41236527 eydehavn.kuben.frivilligsentral@gmail.com
Groruddalen 8 8 Nesteren Hasani Frivilligsentral i Furuset bibliotek og aktivitetshus 454 64 059 nesteren.hasani@bal.oslo.kommune.no
Midt-Agder 13 11 Anne Fauske Bygland Frivilligsentral 945 10 770 post@bygland.frivilligsentral.no
Oslo Sør 8 7 Silje Helene Farner-Calvert Oppsal frivilligsentral 934 95 749 frivilligopp@live.no
Oslo Vest 7 7 Esther Marie Lier Ullern Frivilligsentral 971 86 265 esther.marie.lier@bymisjon.no
Telemark 19 18 Gisle Lunde
Solveig Kivle
Gulset Nærmiljøsenter
Kragerø Frivilligsentral
911 35 095
952 03 344
gisle.lunde@gulset.org
solveig@kragero.frivilligsentral.no
Vest-Agder 1 12 11 Øystein Mikalsen Farsund Frivilligsentral 909 77 021 post@farsund.frivilligsentral.no
Vestfold 13 13 Annichen Pettersen Tønsberg frivilligsentral 903 65 350 annichen@frivillig-sentral.no
Østfold 19 19 Synnøve Buer Trøgstad Frivilligsentral 940 81 023 synnove.buer@trogstad.kommune.no
Vest Norge 109 103
Hardanger og Voss 5 4 Kristine Drake Jondal frivilligsentral 465 26 154 jondal.frivilligsentral@gmail.com
Jæren 7 7 Ann Kristin N Hatletvedt Klepp frivilligsentral 900 87 472 aknh@klepp.kommune.no
Nettverk Sentrum 9 8 Berit Dagny Gjerstad Åsane frivilligsentral 55567245/94522139 berit.gjerstad@bergen.kommune.no
Nord Rogaland 7 7 Gerd Jorunn Christensen Tysvær Frivilligsentral 474 87 949 gerd.christensen@bymisjon.net
Nordfjord 7 7 Bodil Strømmen Edvardsen Bremanger Frivilligsentral 959 89 319 frivilligsentralen@bremanger.kommune.no
Nordhordaland 5 4 Birthe Kråkenes Bjørstad Radøy Frivilligsentral 915 49 660 birthe.krakenes.bjorstad@radoy.kommune.no
Nordre Sunnmøre 10 9 Bjørg Jacobsen Stordal frivilligsentral 905 29 164 bjorg.jacobsen@stordal.kommune.no
Romsdal og Nord-Møre 12 10 Jens Petter Kjøll Aukra frivilligsentral 469 46 044 jens.petter.kjoll@aukra.kommune.no
Ryfylke 6 6 Ragnhild Valand Finnøy frivilligsentral 993 98 595 ragnhild.valand@finnoy.kommune.no
Sogn 6 6 Anita Kjørlaug Luster frivilligsentral 456 65 954 post@luster.frivilligsentral.no
Sunnfjord 8 8 Bente Nilsen Flora frivilligsentral 902 22 692 Bente.Nilsen@flora.kommune.no
Sunnhordaland 8 8 Solveig Kvamme Etne frivilligsentral 902 38 354 frivillig.etne@gmail.com
Sør-Rogaland 5 5 Torill Lode Time frivilligsentral 905 29 346 torill.lode@time.kommune.no
Søre Sunnmøre 5 5 Inger Anne Dimmen Ulstein frivilligsentral 982 30 613 inger.dimmen@ulstein.kommune.no
Vest 9 9 Marit Nesttun Reigstad
Stine Sanden
Ytrebygda frivilligsentral
Fjell frivilligsentral
924 46 041
480 36 989
marit.reigstad@bergen.kommune.no
stine.sanden@fjell.kommune.no
Midt/Nord Norge 122 114
Finnmark 12 10 Gabriella Jurisic Ottesen Alta frivilligsentral 990 47 810 gabriella.ottesen@alta.kommune.no
Fjellregionen 16 16 Maj Britt Svorkdal Hess
Trude Solem Heggdal
Rennebu frivilligsentral
Midtre Gauldal frivilligsentral
917 31 174
41211427/91724022
post@rennebu.frivilligsentral.no
trude.heggdal@mgk.no
Helgeland 15 11 Michelle Heere Vevelstad frivilligsentral 979 41 573 frivev@vevelstad.kommune.no
Kystnettverket 8 8 Bjørn Arne Hosen Åfjord frivilligsentral 906 83 556 post@afjord.frivilligsentral.no
Nord-Trøndelag Nord 11 11 Anne Elisabeth Brekkvassmo Namsskogan frivilligsentral 907 56 921 post@namsskogan.frivilligsentral.no
Nord-Trøndelag Sør 11 11 Hege Anita Austad Frivillig Verdal 913 37 880 post@verdal.frivilligsentral.no
Salten 10 9 Aslaug Bartholsen Steigen frivilligsentral 482 16 014 frivillig@steigen.kommune.no
Troms-nettverket 20 19 Jill Fagerli
Lise Olsen Tråsdahl
Storfjord frivilligsentral
Frivilligsentralen i Målselv
982 89 068
415 13 135
jill.fagerli@storfjord.kommune.no
frivillig@nordpaa.no
Trondheim 13 13 Anne Karin V. Nilsen
Sølvi Kvam
Strinda frivilligsentralen
Presthus Frivilligsentral
480 49 452
909 54 102
post@strinda.frivilligsentral.no
post@presthus.frivilligsentral.no
Vesterålen/Lødingen 6 6 Unni Glad Sortland frivilligsentral 913 49 805 post@sortland.frivilligsentral.no
2018 © Norges Frivilligsentraler