Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 29

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Asker frivilligsentral Asker post@asker.frivilligsentral.no 94176261/91183450 Jorunn Schie
Aurskog-Høland frivilligsentral Aurskog-Høland frivillig@ahk.no 63 8526 80/81 Ragnar Heide
Borgen nærmiljøsentral Asker post@paaborgen.no 47712633 Hilde Skogedal
Bærum frivilligsentral Bærum post@baerum.frivilligsentral.no 97949356 Jorunn Liodden
Eidsvoll frivilligsentral Eidsvoll post@frivilligsentralen-eidsvoll.no 63960170/ 95223180 Irene Engeskaug
Enebakk frivillighetssentral Enebakk frivillig@ienebakk.no 99491912 Lotte Sandvik
Fet frivilligsentral Fet ingrid.flaoyen@fet.kommune.no 41435219 Ingrid Flåøyen
Fornebupiloten Bærum fornebupiloten@gmail.com 97954934 Ingrid Brattset
Frivillighetssentralen Skedsmokorset, Huseby Gård Skedsmo arne.vik@skedsmokorset.org 63871277 Arne Vik
Frivilligsentralen i Skedsmo Skedsmo vanja.sortnes@skedsmo.kommune.no 63812020 Vanja Sortnes
Frivilligsentralen i Ski Ski frivilligsentralen@ski.kommune.no 99216823 Kirsten Grøstad
Frivilligsentralen i Ullensaker Ullensaker frivilligsentralen@ullensaker.kommune.no 66108438 Rita Fjeld Hovden
Frogn frivilligsentral Frogn post@frogn.frivilligsentral.no 41531413 Gro Paulsen
Gjerdrum frivilligsentral Gjerdrum hanne.cathrine.rud@gjerdrum.kommune.no 66106252 Hanne Rud
Heggedal nærmiljøsentral Asker post@iheggedal.no 95273504 Per Sletaune
Hurdal Frivilligsentral Hurdal post@hurdal.frivilligsentral.no 99777533 Kristin Austrheim
Lørenskog frivilligsentral Lørenskog frivillig@lorenskog.kommune.no 679 34444 Ingrid Smestad
NaKuHel Asker Asker post@nakuhel.no 66987550 Kristin Jane Bredal Berge
Nannestad frivilligsentral Nannestad post@nannestad.frivilligsentral.no 97761684 Liv Munthe-Kaas / Lisbeth Gulbrandsen
Nes Frivilligsentral Nes i Akershus frivilligsentralen@nes-ak.kommune.no 406 06 426 Thomas Ekman Håkonsen (Midlertidig)
Nesodden frivilligsentral Nesodden post@nesodden.frivilligsentral.no 48454848 Hege J. Emilsen
Nittedal Frivilligsentral Nittedal post@nittedalfrivilligsentral.no 40016675 Gitte Korvann
Oppegård Frivilligsentral Oppegård frivilligsentralen@oppegard.kommune.no 66815090 Ida Madeleen Moe
Rykkinn frivilligsentral Bærum post@rykkinn.frivilligsentral.no 90134610 Rie Marie Harmens
Rælingen frivilligsentral Rælingen unni.aker.nylend@ralingen.kommune.no 47693433 Unni Aker Nylend
Sørum frivilligsentral Sørum post@sorum.frivilligsentral.no 61699900 Mette H Flaen
Vestby frivilligsentral Vestby vestby.frivilligsentral@gmail.com 64952560 Berit Sandvig
Vollen nærmiljøsentral Asker post@ivollen.no Elisabeth Bye
Ås frivilligsentral Ås tone.eng@as.kommune.no 64962236 Tone Merete Eng
2018 © Norges Frivilligsentraler