Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 18

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Birkenes Frivilligsentral Birkenes frivillig@birkenes.kommune.no 91364595 Anne-Karin Haugstulen Tveide
Bygland Frivilligsentral Bygland post@bygland.frivilligsentral.no 94510770 Anne Fauske
Bykle Frivilligsentral Bykle helga.jacobsen@bykle.kommune.no 45 27 32 18 Helga Jacobsen
Evje og Hornnes frivillighetssentral Evje og Hornnes anne-marie.birkeland@e-h.kommune.no 97418570 Anne-Marie Birkeland
Eydehavn-Kuben frivilligsentral Arendal eydehavn.kuben.frivilligsentral@gmail.com 45 00 91 93 Synnøve Hagane
Froland frivilligsentral Froland post@froland.frivilligsentral.no 917 57 594 Kari Beate Kittelsen
Gjerstad frivilligsentral Gjerstad elisabeth.aspeseter@gjerstad.kommune.no 37119522 Elisabeth Aspesæter
Grimstad Frivilligsentral Grimstad frivilligsentralen@grimstad.kommune.no 97591506 Natália Hepnerová
Hisøy frivilligsentral Arendal hifrivil@gmail.com 909 99 541 Tone Evelyn Hansen
Iveland frivilligsentral Iveland iveland.fs@gmail.com 37962610 Hilde Ø. Nordhagen
Lillesand frivilligsentral Lillesand post@lillesand.frivilligsentral.no 97778558 Anja Eileen Madshaven
Risør frivilligsentral Risør Frivillighetssentralen@risor.kommune.no 920 99 585 Ole Henrik Grønn
Tromøy frivilligsentral Arendal post@tromoy.frivilligsentral.no 995 94 818 Ellen Dale
Tvedestrand frivilligsentral Tvedestrand frivillig@tvedestrand.kommune.no 945 01 500 Lars-Henrik Molleklev
Tyholmen frivilligsentral Arendal tyholmen.frivilligsentral@gmail.com 94970584 Valerie Anne Cantero
Valle frivilligsentral Valle sondre.dokken@valle.kommune.no 90724075 Sondre Rua Dokken
Vegårshei frivilligsentral Vegårshei frivillig@vegarshei.info 95810581 Aud Torunn Vegerstøl
Åmli Frivilligsentral Åmli aamli.frivilligsentral@dukamail.no 37185287 Sigrid Engenes
2018 © Norges Frivilligsentraler