Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 28

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Eiganes og Våland frivilligsentral Stavanger jon.ree.holmoy@stavanger.kommune.no 99263301 Jon Ree Holmøy
Finnøy frivilligsentral Stavanger ragnhild.valand@stavanger.kommune.no 99398595 Ragnhild Valand
Frivilligsentralen i Eigersund Eigersund frivilligsentralen@eigersund.kommune.no 458 78 545 Nina Løvø
Frivilligsentralen i Sandnes Sandnes bjarte.bjornsen@sandnes.kommune.no 95989573 Bjarte Bjørnsen
Gjesdal frivillighetssentral Gjesdal roar.bore@gjesdal.kommune.no 51614420 Roar M.Bore
Haugesund frivilligsentral Haugesund frivilligsentral@haugesund.kommune.no 90830812 Marthe Svantesvold
Hillevåg frivilligsentral Stavanger post@hillevag.frivilligsentral.no 51507374 Eileen Myrbakk Olsen
Hinna frivilligsentral Stavanger sunniva.s.roberts@stavanger.kommune.no 91842657 Sunniva S. Roberts
Hjelmeland frivilligsentral Hjelmeland postmottak@hjelmeland.kommune.no 40439155 Åsmund Sigmundstad
Hundvåg frivilligsentral Stavanger ann.therese.madland@stavanger.kommune.no 99290718 Ann Therese Madland
Hå frivilligsentral frivilligsentralen@ha.kommune.no 90058247 Merethe Elin Kvia
Karmøy frivilligsentral IOGT Karmøy lindarthorsvik@live.no 97515265 Linda Thorsvik
Klepp frivilligsentral Klepp aknh@klepp.kommune.no 46862000 Ann Kristin N Hatletvedt
Lund Frivilligsentral Lund lundfrv@gmail.com 51403000 Sølvi K. Reiersen
Madla og Kvernevik Frivilligsentral Stavanger lmollerop@stavanger.kommune.no 90618306 Line Møllerop
Nord-Karmøy Frivilligsentral IOGT Karmøy nordkarmoyfrivilligsentral@iogt.no Silje Sjøen
Randaberg frivilligsentral Randaberg post@randaberg.frivilligsentral.no 92997899 Anne Gro Hamre
Rennesøy Frivilligsentral Stavanger bjorg.vestbo@stavanger.kommune.no 40292381 Bjørg Vestbø
Sauda frivilligsentral Sauda mari.austarheim@sauda.kommune.no 52786330
Sokndal frivilligsentral Sokndal frsoknda@online.no 51476102 / 95272136 Ina Krone
Sola frivilligsentral Sola heidi.reiersen@sola.kommune.no 90142670 Heidi Reieren
Storhaug frivilligsentral Stavanger storhaug.frivilligsentral@stavanger.kommune.no 90713992 Hege Benedicte Blom Stene
Strand frivilligsentral Strand Heidi.ryghbowitz@strand.kommune.no 51743155 Heidi Rygh Bowitz
Suldal Frivilligsentral Suldal hilde.nora.vage@suldal.kommune.no 977 55 302 Hilde Nora Våge
Tasta Frivilligsentral Stavanger eva-maria.gartner@stavanger.kommune.no +4746925212 Eva-Maria Gärtner
Time frivilligsentral Time frivilligsentralen@time.kommune.no 90477858 Anita M. Stokdal
Tysvær Frivilligsentral Tysvær angelica.amaral@bymisjon.net 488 62 414 Angelica Maria Amaral de Almeida
Vindafjord frivilligsentral Vindafjord nina.froyland@vindafjord.kommune.no 48187762 Nina Frøyland

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (2. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler