Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 25

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Eiganes Tasta frivilligsentral Stavanger jeanette.osberg@stavanger.kommune.no 90508526 Jeanette Osberg
Finnøy frivilligsentral Finnøy ragnhild.valand@finnoy.kommune.no 99398595 Ragnhild Valand
Frivilligsentralen i Eigersund Eigersund frivilligsentralen@eigersund.kommune.no 458 78 545 Nina Løvø
Frivilligsentralen i Sandnes Sandnes bjarte.bjornsen@sandnes.kommune.no 95989573 Bjarte Bjørnsen
Gjesdal frivillighetssentral Gjesdal roar.bore@gjesdal.kommune.no 51614420 Roar M.Bore
Haugesund frivilligsentral Haugesund post@haugesund.frivilligsentral.no 91771786 Målfrid Vold
Hillevåg frivilligsentral Stavanger eileen.myrbakk.olsen@stavanger.kommune.no 51507374 Eileen Myrbakk Olsen
Hinna frivilligsentral Stavanger rune.hovland@stavanger.kommune.no 91842657 Rune Hovland
Hjelmeland frivilligsentral Hjelmeland postmottak@hjelmeland.kommune.no 40439155 Åsmund Sigmundstad
Hå frivilligsentral frivilligsentralen@ha.kommune.no 90058247 Linn S
Karmøy frivilligsentral IOGT Karmøy iog-friv@online.no 52851145 Brit Turid Valhammer
Klepp frivilligsentral Klepp aknh@klepp.kommune.no 46862000 Ann Kristin N Hatletvedt
Lund Frivilligsentral Lund lundfrv@gmail.com 51403000 Sølvi K. Reiersen
Madla Frivilligsentral Stavanger lmollerop@stavanger.kommune.no 90618306 Line Møllerop
Nord-Karmøy frivilligsentral Karmøy
Randaberg frivilligsentral Randaberg post@randaberg.frivilligsentral.no 99500975 Anne Gro Hamre
Rennesøy Frivilligsentral Rennesøy bjorg.vestbo@rennesoy.kommune.no 51720269 Bjørg Vestbø
Sauda frivilligsentral IOGT Sauda sauda.frivillig@gmail.com 52786330 Mari Austarheim
Sokndal frivillighetssentral Sokndal frsoknda@online.no 51476102 / 95272136 Signe Lorentzen
Sola frivilligsentral Sola frivilligsentral@sola.kommune.no 95775901 Anne Lise Alfsen
Storhaug frivilligsentral Stavanger sbakholt@stavanger.kommune.no 90713992 Sigrid Bækholt
Strand frivilligsentral Strand Heidi.ryghbowitz@strand.kommune.no 51743155 Heidi Rygh Bowitz
Time frivilligsentral Time torill.lode@time.kommune.no 90529346 Torill Lode
Tysvær Frivilligsentral Tysvær gerd.christensen@bymisjon.net 47487949 Gerd Jorunn Christensen
Vindafjord frivilligsentral Vindafjord nina.froyland@vindafjord.kommune.no 48187762 Nina Frøyland
2018 © Norges Frivilligsentraler