Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 31

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Eiganes og Våland frivilligsentral Stavanger elizabeth.parra.ganteaume@stavanger.kommune.no +4747784171 Elizabeth Ganteaume
Eigersund Frivilligsentral Eigersund frivilligsentralen@eigersund.kommune.no 458 78 545 Nina Løvø
Lars Magne Brekke
Finnøy frivilligsentral Stavanger ragnhild.valand@stavanger.kommune.no 99398595 Ragnhild Valand
Frivilligsentralen i Randaberg Randaberg frivilligsentralen@randaberg.kommune.no 416 92 149 Morten Kvanvik Rønne
Robert Raustein
Edymar Pacheco
Gjesdal frivilligsentral Gjesdal MarianneBergset.Tjetland@gjesdal.kommune.no 95176038 Marianne B. Tjetland
Haugesund frivilligsentral Haugesund frivilligsentral@haugesund.kommune.no 90830812 Marthe Svantesvold
Ingvild Bjerkeland
Hillevåg frivilligsentral Stavanger hillevag.frivilligsentral@stavanger.kommune.no 51508858 Nina Tunge-Kvamme
Hinna frivilligsentral Stavanger sunniva.s.roberts@stavanger.kommune.no 91842657 Ingvill Jørgensen
Sunniva S. Roberts
Hjelmeland frivilligsentral Hjelmeland postmottak@hjelmeland.kommune.no 40439155 Åsmund Sigmundstad
Dagfinn Hatløy
Hundvåg frivilligsentral Stavanger ann.therese.madland@stavanger.kommune.no 99290718 Ann Therese Madland
Hå frivilligsentral MeretheElin.Kvia@ha.kommune.no Merethe: 90058247 Merethe Elin Kvia
Klepp frivilligsentral Klepp aknh@klepp.kommune.no 46862000 Ann Kristin N Hatletvedt
Veronika Dagestad
Lund Frivilligsentral Lund lundfrv@gmail.com 51403000 Sølvi K. Reiersen
Daniel Altrock
Madla og Kvernevik Frivilligsentral Stavanger robert.raustein@stavanger.kommune.no 47471518 Robert Raustein
Nord-Karmøy Frivilligsentral IOGT Karmøy nordkarmoyfrivilligsentral@iogt.no Silje Sjøen
Odd Kjell Ingvaldsen
Nærmiljøsentral Tysvær Haugesund Røde Kors Tysvær anne@hrk.no 52711250 Anne Kesia Leirvik
Olsvoll frivilligsentral skar@ha.kommune.no 41532695 Linn Økland
John Steven Karlsson
Rennesøy Frivilligsentral Stavanger kim.tysse.ingebrigtsen@stavanger.kommune.no 45658570 Anna Klockow Realfsen
Kim Tysse Ingebrigtsen
Sandnes Frivilligsentral Sandnes bjarte.bjornsen@sandnes.kommune.no 95989573 Bjarte Bjørnsen
Sauda frivilligsentral Sauda mari.austarheim@sauda.kommune.no 902 05 922 Mari Austarheim
Sokndal frivilligsentral Sokndal frsoknda@online.no 95272136 Linda Aaros
Torill-June Edland-Hansen
Geir Arne Berg
Sola frivilligsentral Sola heidi.reiersen@sola.kommune.no 90142670 Heidi Reiersen
Storhaug frivilligsentral Stavanger storhaug.frivilligsentral@stavanger.kommune.no 99095565 Hege Benedicte Stene
Strand frivilligsentral Strand strand.frivilligsentral@strand.kommune.no 93 48 61 99 Heidi Rygh Bowitz
Ole Næss
Erna Hausken
Oddbjørn Strand
Suldal Frivilligsentral Suldal hilde.nora.vage@suldal.kommune.no 977 55 302 (Hilde Nora) Hilde Nora Våge
Sør-Karmøy frivilligsentral IOGT Karmøy lindarthorsvik@live.no 97515265 Grethe Reinhardtsen
Linda Thorsvik
Tasta Frivilligsentral Stavanger eva-maria.gartner@stavanger.kommune.no +4746925212 Eva-Maria Gärtner
Atle Melangen
Time Frivilligsentral Time anita.m.stokdal@time.kommune.no 90477858 Anita M. Stokdal
Tysvær Frivilligsentral Tysvær grethe.vangsnes@tysver.kommune.no 92822714 Grethe Vangsnes
Anders Netland
Utsira Frivilligsentral Utsira elisabeth.fosse@utsira.kommune.no Elisabeth Fosse
Vindafjord frivilligsentral Vindafjord frivilligsentralen@vindafjord.kommune.no 48 18 40 78 Liva Fuglestein

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (3. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler