Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 35

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Arna frivillighetssentral Bergen post@arna.frivilligsentral.no 552 43 810 Kari Aakre Høgli
Askøy frivilligsentral Askøy frivilligsentralen@askoy.kommune.no 56158124 Aasa Elise Hamre
Austevoll Frivilligsentral Austevoll Ann May Storebø
Bergen Kystkultursenter Bergen egil@kystkulturbergen.no 97169903 Egil Sunde
Bømlo frivilligsentral Bømlo bomlo@frivilligsentralen.no 53 42 14 14 May Brit Alfsvåg
Etne frivilligsentral Etne frivillig.etne@gmail.com 902 38 354 Solveig Kvamme
Fitjar frivilligsentral Fitjar post@fitjar.frivilligsentral.no 97143785 Ellinor Austad Bergesen
Fjell frivilligsentral Fjell stine.sanden@fjell.kommune.no 55 09 69 29 Stine Sanden
Frivilligsentralen i Austrheim Austrheim rigmor.ludvigsen@austrheim.kommune.no 45635324 Rigmor Ludvigsen
Frivilligsentralen i Lindås Lindås per-ole.ekker@lindas.kommune.no kontor 56 37 51 54 - mobil 99 55 45 40 Per Ole Ekker
Frivilligsentralen i Masfjorden Masfjorden friv.sentr@masfjorden.kommune.no 56166262 Helga Ekehaug
Fusa frivilligsentral Fusa frivilligsentralen@fusa.kommune.no 56580114 Victoria Tverli Dale
Grannehjelpa, Frivilligsentralen i Kvam Kvam post@grannehjelpa.no 90122688 Sidsel Haugen
Jondal frivilligsentral Jondal jondal.frivilligsentral@gmail.com 465 26 154 Kristine Drake
Kvinnherad frivillighetssentral Kvinnherad veronica.thorsen@kvinnherad.kommune.no 90076543 Veronica Thorsen
Laksevåg frivilligsentral Bergen astrid.aarvik@bergen.kommune.no 409 22 846 Astrid Myran Aarvik
Landås grønn frivilligsentral Bergen post@barekraftigeliv.no Agnes Vevle Tvinnereim
Løvstakken frivilligsentral Bergen post@lovstakken.frivilligsentral.no 40398471 Hans Magne Skard
Magneten Frivilligsentral Bergen magnetenkk@gmail.com 95938858 Camilla Bommen
Meland frivilligsentral Meland frivilligsentralen@meland.kommune.no 56171066 Nina Randal
Møllaren Frivilligsentral Bergen post@vitalitetsenteret.frivilligsentral.no 99296795 Johannes Servan
Odda frivilligsentral Odda frivillig@odda.kommune.no 53654735/97558505 Elin Myran
Os frivilligsentral i Hordaland Os i Hordaland thh@os-ho.kommune.no 56575263 Tove Helen Hille
Radøy Frivilligsentral Radøy rune.rydland@radoy.kommune.no 56349030 Rune Rydland
Salem Frivilligsentral Bergen salemnaer@nlm.no 55904800 Jorunn-Marie Haugstad
Samnanger Frivilligsentral Samnanger frivilligsentral@samnanger.kommune.no 56587457/ 40407633 Anne Lise Leiren Mastervik
Sesam frivillighetssentral Bergen sesamist@sesamist.com 55561145 Merete Mohn Tvedt
Sveio frivilligsentral Sveio post@sveio.frivilligsentral.no 48881528 Kristianne Uri
Tysnes frivilligsentral Tysnes per.verner.aase@tysnes.kommune.no 99565928 Per Verner Aase
Ullensvang frivilligsentral Ullensvang frivilligsentral@ullensvang.herad.no 90025495 Sigrid Dagestad
Vaksdal frivilligsentral Vaksdal post@vaksdal.frivilligsentral.no 91003104 Torunn Samuelsen
Voss frivilligsentral - Nabobeino Voss post@voss.frivilligsentral.no 971 77 985 / 916 71 027 Kjellfrid Skutlaberg / Kristin Kvåle Kjeilen
Ytrebygda frivilligsentral Bergen marit.reigstad@bergen.kommune.no 55567546 / 92446041 Marit Nesttun Reigstad
Åsane frivilligsentral Bergen berit.gjerstad@bergen.kommune.no 55567245/94522139 Berit Dagny Gjerstad
Øygarden frivilligsentral Øygarden post@oygarden.frivilligsentral.no 90415771 Henrik Angermund og Liv Edel Mikkelsen
2018 © Norges Frivilligsentraler