Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 20

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Bremanger Frivilligsentral Bremanger frivilligsentralen@bremanger.kommune.no 95989319 Bodil Strømmen Edvardsen
Eid frivilligsentral Eid post@eid.frivilligsentral.no 41460042 Astrid Grete Torheim
Flora frivilligsentral Flora Bente.Nilsen@flora.kommune.no 902 22 692 Bente Nilsen
Frivilligsentralen i Fjaler Fjaler frivilligsentralen@fjaler.kommune.no 57738020 Margrete Reisæter
Frivilligsentralen i Årdal Årdal sdr@ardal.kommune.no 911 88 039 Steinar Drægni
Førde frivilligsentral Førde kari.valle@forde.kommune.no 47 68 80 25 Kari Valle
Gaular frivilligsentral Gaular mavive@online.no 57718219 Magne Vivelid
Gloppen frivilligsentral Gloppen post@gloppen.frivilligsentral.no 92120505 Elfrid Rauset Håheim
Gulen frivilligsentral Gulen vivian.vage@gulen.kommune.no 57782066 Vivian Våge
Hornindal frivilligsentral Hornindal frivilligsentralen@hornindal.kommune.no 57879814 Ola Bergset Ulvedal
Høyanger Frivilligsentral Høyanger ingrid.helle@hoyanger.kommune.no 57712345 Ingrid Helle
Leikanger Frivilligsentral Leikanger Leikanger.frivilligsentral@leikanger.kommune.no 96941195 Åsmund Veigel Gaukstad
Luster frivilligsentral Luster post@luster.frivilligsentral.no 45665954 Anita Kjørlaug
Lærdal frivilligsentral Lærdal post@laerdalfrivilligsentral.no 90 26 88 34 Anne Kristin Evensen
Naustdal frivilligsentral Naustdal frivilligsentralen@naustdal.kommune.no 57816144 / 90744075 Torill Hukset
Nærmiljøsentralen Askvoll Askvoll astrid.halstensen@askvoll.kommune.no 90848627 Astrid Halstensen
Sogndal Frivilligsentral Sogndal frivilligsentralen@sogndal.kommune.no 99286017 Åge Vedvik
Solund Frivillegsentral Solund irene.vaulen@solund.kommune.no 41243087 Irene Lambrechts Vaulen
Stryn Frivilligsentral Stryn post@frivilligstryn.no 97154722 Marit Sandnes Skrede
Vågsøy frivilligsentral Vågsøy Frivilligsentral@vagsoy.kommune.no 90746471 Siv Anett Kupen
2018 © Norges Frivilligsentraler