Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 29

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Aukra frivilligsentral Aukra jens.petter.kjoll@aukra.kommune.no 46946044 Jens Petter Kjøll
Aure frivilligsentral Aure post@aure.frivilligsentral.no 48380862 Inger Lise Midtsæter
Frivilligsentralen i Herøy Herøy i Møre og Romsdal frivillig@heroy.kommune.no 99210020 Britt Paulsen
Frivilligsentralen i Norddal Norddal frivillig@norddal.kommune.no 954 72 843 Bjørg Sætren Kleppe
Frivilligsentralen i Sykkylven Sykkylven postmottak@sykkylven.kommune.no 90733379 Morten Oksavik
Frivilligsentralen i Volda Volda astrid.gjersdal@volda.kommune.no 91725639 Astrid Gjersdal
Fræna frivilligsentral Fræna anne.holen.helseth@frana.kommune.no 71268142 Anne Holen Helseth
Giske frivillighetssentral Giske erva@giske.kommune.no 70188130/40221129 Ernst Valderhaug
Halsa frivilligsentral Halsa post@halsa.frivilligsentral.no 90242585 Tove Karin Halse Lervik
Haram frivilligsentral Haram frivilligsentral@haram.kommune.no 95709923 Ingvild Haram
Hareid Frivilligsentral Hareid frivilleg@hareid.kommune.no 70095136 Heidi Pedersen Kvalsvik
Kristiansund Frivilligsentral Kristiansund post@kristiansund.frivilligsentral.no 98651784 Line Hoem
Midsund frivilligsentral Midsund astrid.abelseth@midsund.kommune.no 71270534 Astrid Abelseth
Molde frivilligsentral Molde frivilligsentralen@molde.kommune.no 71 11 13 80 Torunn Haldorsen
Nesset frivilligsentral Nesset post@nesset.frivilligsentral.no 71231194 / 99109424 Marie Teigland
Rauma frivilligsentral Rauma post@rauma.frivilligsentral.no 71 16 61 89 Kairith Fugledal Kvarsnes
Rindal frivilligsentral Rindal anni.karlstrom@rindal.kommune.no 41445620 Anni Karlstrøm
Sandøy Frivilligsentral Sandøy kine.blokhus@sandoy.kommune.no 70165715 / 90783303 Kine Blokhus
Stordal frivilligsentral Stordal bjorg.jacobsen@stordal.kommune.no +4790529164 Bjørg Jacobsen
Stranda frivilligsentral Stranda audber@stranda.kommune.no 46411076 Aud Tomasgard Berstad
Sula frivilligsentral Sula sulafrivilligsentral@mimer.no 70191124 Jostein Håland
Sunndal frivilligsentral Sunndal sissel@sunndal.frivilligsentral.org 46816169 Sissel Halset Storslett
Surnadal Frivilligsentral Surnadal hilde.staveli.solli@surnadal.kommune.no 97112427 Hilde Staveli Solli
Tingvoll Frivilligsentral Tingvoll torstein.gjetvik@tingvoll.kommune.no 71532487 Torstein Gjetvik
Ulstein frivilligsentral Ulstein inger.dimmen@ulstein.kommune.no 70017670 / 98230613 Inger Anne Dimmen
Vestnes frivilligsentral Vestnes frivillig@vestnes.kommune.no 974 84 478/ 71180218 Karianne Bergset Austnes
Ålesund frivilligsentral Ålesund Siv.Katrin.Ulla@alesund.kommune.no 70164862 Siv Katrin Ulla
Ørskog frivilligsentral Ørskog frivillig@orskog.kommune.no 97712943 Gunnhild Todal
Ørsta frivilligsentral Ørsta frivillig@orsta.kommune.no 94876531 Rebecca Riise Bjerknes
2018 © Norges Frivilligsentraler