Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 35

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Aukra frivilligsentral Aukra idun.sandoy@aukra.kommune.no 90804713 Idun Sandøy
Anne Jorunn Sandøy
Aure frivilligsentral Aure post@aure.frivilligsentral.no 48380862 Inger Lise Midtsæter
Rita Merete Ormbostad
Averøy Frivilligsentral Averøy me-saksh@online.no 99572825 Merethe Sakshaug
Tor Finn Isaksen
Frivilligsentralen i Volda Volda astrid.gjersdal@volda.kommune.no 91725639 Astrid Gjersdal
Giske frivilligsentral Giske erva@giske.kommune.no 40221129 Ernst Valderhaug
Kåre Sæther
Gjemnes Frivilligsentral Gjemnes siri.ohren@gjemnes.kommune.no 47623288 Siri Ohren
Haram frivilligsentral Haram ingvild.haram@haram.kommune.no 95709923 Ingvild Haram
Hareid Frivilligsentral Hareid frivilleg@hareid.kommune.no 70095136 Heidi Pedersen Kvalsvik
Marita Mork
Herøy Frivilligsentral Herøy i Møre og Romsdal frivillig@heroy.kommune.no 99210020 Britt Paulsen
Sigurd Nygaard
Hornindal frivilligsentral Volda Hornindalfrivilligsentral@volda.kommune.no 41512813 Kristine Sofie Orheim Hansen
Hustadvika frivilligsentral Hustadvika frivilligsentralen@hustadvika.kommune.no 48152390 Frank Robert Vik
Laila Nøsen
Kristiansund Frivilligsentral Kristiansund post@kristiansund.frivilligsentral.no 41175195 Lille Andersen
Trond Ulseth
Midsund Frivilligsentral Molde hilvi.auerdahl@molde.kommune.no 91352933 Hilvi Auerdahl
Molde frivilligsentral Molde frivilligsentralen@molde.kommune.no 94145446 Torunn Haldorsen
Nesset frivilligsentral Molde post@nesset.frivilligsentral.no 40474253 Frank Stenløs
Per Magne Brakstad
Rauma frivilligsentral Rauma helene.birkeli@rauma.kommune.no 91733187 Helene Birkeli
Sande Frivillegsentral Sande i Møre og Romsdal ann-kristin.brekke.oksavik@sande.kommune.no 90858951 Ann-Kristin Brekke Oksavik
Sandøy Frivilligsentral Ålesund steinshamn.innbyggartorg@alesund.kommune.no 70165700 Kine Blokhus
Torill Huse
Skodje frivilligsentral Ålesund skodje.innbyggartorg@alesund.kommune.no 70244000 Kai Oskar Eidsvik
Cecilie Kalvøy Fylling
Smøla Frivilligsentral - Møteplassen Smøla laila.skaret@smola.kommune.no 97986532 Laila Skaret
Stordal frivilligsentral Fjord bjorg.jacobsen@fjord.kommune.no +4790529164 Bjørg Jacobsen
Stranda frivilligsentral Stranda 46411076 Ragnhild Stadheim
Leif-Inge Salte
Sula frivilligsentral Sula sulafrivilligsentral@mimer.no 91860659 Jostein Håland
Kjell Tore Løvold
Sunndal frivilligsentral Sunndal anita.lehne@sunndal.kommune.no 95221863 Anita Lehne
Surnadal Frivilligsentral Surnadal sissel.halset.storslett@gmail.com 46816169 Sissel Halset Storslett.
Ole Stensby
Sykkylven Frivilligsentral Sykkylven postmottak@sykkylven.kommune.no 90733379 Tove Sperre
Tingvoll Frivilligsentral Tingvoll marianne.saltbones.lindboe@tingvoll.kommune.no 90294054 Marianne Lindboe
Ulstein frivilligsentral Ulstein inger.dimmen@ulstein.kommune.no 98230613 Inger Anne Dimmen
Wenche Osnes Låbakk
Ulstein Frivilligsentral Ung Ulstein
Valldal frivilligsentral Fjord kristi.linge.stakkestad@fjord.kommune.no 41867806 Kristi Linge Stakkestad
Vanylven Frivilligsentral Vanylven randi.irene.helgoy@vanylven.kommune.no 95143997 Randi Helgøy
Vestnes frivilligsentral Vestnes frivillig@vestnes.kommune.no 974 84 478 Karianne Bergset Austnes
Joar Kirkeslett
Ørskog Frivilligsentral Ålesund kai.oskar.eidsvik@alesund.kommune.no 97712943 Kai Oskar Eidsvik
Ørsta frivilligsentral Ørsta frivillig@orsta.kommune.no 91313572 Rebecca Riise Bjerknes
Kari Flø
Ålesund frivilligsentral Ålesund alesund.frivilligsentral@alesund.kommune.no 945 22 775 Emilie Glas

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (3. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler