Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 28

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Aukra frivilligsentral Aukra jens.petter.kjoll@aukra.kommune.no 97182668 Jens Petter Kjøll
Aure frivilligsentral Aure post@aure.frivilligsentral.no 48380862 Inger Lise Midtsæter
Averøy Frivilligsentral Averøy Merethe Sakshaug
Frivilligsentralen i Herøy Herøy i Møre og Romsdal frivillig@heroy.kommune.no 99210020 Britt Paulsen
Frivilligsentralen i Norddal Fjord kristi.linge.stakkestad@fjord.kommune.no 41867806 Kristi Linge Stakkestad
Frivilligsentralen i Sykkylven Sykkylven postmottak@sykkylven.kommune.no 90733379 Morten Oksavik
Frivilligsentralen i Volda Volda astrid.gjersdal@volda.kommune.no 91725639 Astrid Gjersdal
Giske frivillighetssentral Giske erva@giske.kommune.no 70188130 Ernst Valderhaug
Haram frivilligsentral Ålesund ingvild.haram@alesund.kommune.no 95709923 Ingvild Haram
Hareid Frivilligsentral Hareid frivilleg@hareid.kommune.no 70095136 Heidi Pedersen Kvalsvik
Hornindal frivilligsentral Volda Hornindalfrivilligsentral@volda.kommune.no 41512813 Kristine Sofie Orheim Hansen
Hustadvika frivilligsentral Hustadvika frivilligsentralen@hustadvika.kommune.no 48152390 Ronja Morstøl
Kristiansund Frivilligsentral Kristiansund post@kristiansund.frivilligsentral.no 41175195 Lille Andersen
Molde frivilligsentral Molde frivilligsentralen@molde.kommune.no 94145446 Torunn Haldorsen
Nesset frivilligsentral Molde post@nesset.frivilligsentral.no 40474253 Marie Teigland
Rauma frivilligsentral Rauma post@rauma.frivilligsentral.no 46858475 Kairith Fugledal Kvarsnes
Sande Frivillegsentral Sande i Møre og Romsdal ann-kristin.brekke@sande-mr.kommune.no 90858951 Ann-Kristin Brekke Oksavik
Skodje frivilligsentral Ålesund skodje.innbyggartorg@alesund.kommune.no 70244000 Kai Oskar Eidsvik
Stordal frivilligsentral Fjord bjorg.jacobsen@fjord.kommune.no +4790529164 Bjørg Jacobsen
Stranda frivilligsentral Stranda audber@stranda.kommune.no 46411076 Aud Tomasgard Berstad
Ragnhild Stadheim
Sula frivilligsentral Sula sulafrivilligsentral@mimer.no 91860659 Jostein Håland
Surnadal Frivilligsentral Surnadal sissel.halset.storslett@gmail.com 46816169 Sissel Halset Storslett.
Tingvoll Frivilligsentral Tingvoll tina.floystad@tingvoll.kommune.no 92 04 50 92 Tina Fløystad
Ulstein frivilligsentral Ulstein inger.dimmen@ulstein.kommune.no 98230613 Inger Anne Dimmen
Vestnes frivilligsentral Vestnes frivillig@vestnes.kommune.no 974 84 478 Karianne Bergset Austnes
Ålesund frivilligsentral Ålesund alesund.frivilligsentral@alesund.kommune.no 945 22 775 Siv Katrin Ulla
Ørskog Frivilligsentral Ålesund kai.oskar.eidsvik@alesund.kommune.no 97712943 Kai Oskar Eidsvik,
Ørsta frivilligsentral Ørsta frivillig@orsta.kommune.no 91313572 Rebecca Riise Bjerknes

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (2. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler