Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 55

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Arna Frivilligsentral Bergen post@arna.frivilligsentral.no 552 43 810 Kari Aakre Høgli og Monica Nesse
Askøy frivilligsentral Askøy frivilligsentralen@askoy.kommune.no 56158124 Aasa Elise Hamre
Austevoll Frivilligsentral Austevoll Ann May Storebø
Bergen Kystkultursenter Bergen egil@kystkulturbergen.no 97169903 Egil Sunde
Bremanger Frivilligsentral Bremanger frivilligsentralen@bremanger.kommune.no 95989319 Bodil Strømmen Edvardsen
Bømlo frivilligsentral Bømlo bomlo@frivilligsentralen.no 53 42 14 14 May Brit Alfsvåg
Eid frivilligsentral Stad post@eid.frivilligsentral.no 41460042 Astrid Grete Torheim
Etne frivilligsentral Etne frivillig.etne@gmail.com 902 38 354 Solveig Kvamme
Fitjar frivilligsentral Fitjar post@fitjar.frivilligsentral.no 97143785 Ellinor Austad Bergesen
Florø frivilligsentral Kinn Bente.Nilsen@kinn.kommune.no 902 22 692 Bente Nilsen
Frekhaug frivilligsentral Alver frekhaug.frivilligsentral@alver.kommune.no 41245661 Nina Randal
Frivilligsentralen i Austrheim Austrheim rigmor.ludvigsen@austrheim.kommune.no 45635324 Rigmor Ludvigsen
Frivilligsentralen i Fjaler Fjaler frivilligsentralen@fjaler.kommune.no 57738020 Margrete Reisæter
Frivilligsentralen i Masfjorden Masfjorden friv.sentr@masfjorden.kommune.no 56166262 Helga Ekehaug
Frivilligsentralen i Stord Stord frivillig@stord.kommune.no 47390849 Anne Line Innvaer
Frivilligsentralen i Årdal Årdal frank.eldegard@ardal.kommune.no 90843189 Frank Roger Eldegard
Fusa frivilligsentral Bjørnafjorden fusa.frivilligsentral@kyrkja.no 56580114 Henriette Tverli Dale
Førde frivilligsentral Sunnfjord kari.valle@forde.kommune.no 47 68 80 25 Kari Valle
Gaular frivilligsentral Sunnfjord mavive@online.no 57718219 Magne Vivelid
Gloppen frivilligsentral Gloppen post@gloppen.frivilligsentral.no 92120505 Elfrid Rauset Håheim
Grannehjelpa, Frivilligsentralen i Kvam Kvam post@grannehjelpa.no 90122688 Sidsel Haugen
Gulen frivilligsentral Gulen vivian.vage@gulen.kommune.no 57782066 Vivian Våge
Høyanger Frivilligsentral Høyanger ingrid.helle@hoyanger.kommune.no 57712345 Ingrid Helle
Jondal frivilligsentral Ullensvang jondal.frivilligsentral@gmail.com 465 26 154 Liv Bente Steiro
Knarvik frivilligsentral Alver per-ole.ekker@alver.kommune.no kontor 56 37 51 54 - mobil 99 55 45 40 Per Ole Ekker
Kvinnherad frivillighetssentral Kvinnherad frivillig.sentralen@kvinnherad.kommune.no 90076543 Veronica Thorsen
Laksevåg frivilligsentral Bergen karitrude.eikeland@bergen.kommune.no 409 22 846 Kari Trude Eikeland
Landås grønn frivilligsentral Bergen post@barekraftigeliv.no Vibeke Koehler
Leikanger Frivilligsentral Sogndal Leikanger.frivilligsentral@sogndal.kommune.no 94136251 Mona Teigen Kvam
Luster frivilligsentral Luster post@luster.frivilligsentral.no 45665954 Anita Kjørlaug
Lærdal frivilligsentral Lærdal post@laerdalfrivilligsentral.no 90 26 88 34 Anne Kristin Evensen
Løvstakken frivilligsentral Bergen post@lovstakken.frivilligsentral.no 40398471 Hans Magne Skard
Magneten Frivilligsentral Bergen magnetefrivilligsentral@gmail.com 91301054 Camilla Bommen
Manger Frivilligsentral Alver birthe.krakenes.bjorstad@alver.kommune.no 56349030 Birthe Kråkenes Bjørstad
Møllaren Frivilligsentral Bergen post@mollaren.frivilligsentral.no 94858883 Anne-Lene Rasmussen
Naustdal frivilligsentral Sunnfjord torill.hukset@sunnfjord.kommune.no 57816144 / 90744075 Torill Hukset
Nærmiljøsentralen Askvoll Askvoll astrid.halstensen@askvoll.kommune.no 90848627 Astrid Halstensen
Odda Frivilligsentral Ullensvang frivillig@odda.kommune.no 97558505 Elin Myran
Os frivilligsentral i Hordaland Bjørnafjorden thh@bjornafjorden.kommune.no 56575263 Tove Helen Hille
Salem Frivilligsentral Bergen salemnaer@nlm.no 55904800 Jorunn-Marie Haugstad
Samnanger Frivilligsentral Samnanger frivilligsentral@samnanger.kommune.no 56587457/ 40407633 Karina Liøen Frøland
Selje Frivilligsentral Stad post@selje.frivilligsentral.no 95869223 Maria Helgesen
Sesam frivillighetssentral Bergen sesamist@sesamist.com 55561145 Anne Charlotte Valaker Bruheim
Sogndal Frivilligsentral Sogndal frivilligsentralen@sogndal.kommune.no 99286017 Åge Vedvik
Solund Frivillegsentral Solund irene.vaulen@solund.kommune.no 41243087 Irene Lambrechts Vaulen
Stryn Frivilligsentral Stryn post@frivilligstryn.no 97154722 Marit Sandnes Skrede
Sveio frivilligsentral Sveio post@sveio.frivilligsentral.no 48881528 Kristianne Uri
Tysnes frivilligsentral Tysnes per.verner.aase@tysnes.kommune.no 99565928 Per Verner Aase
Ullensvang frivilligsentral Ullensvang Elin.myran@ullensvang.kommune.no 906 52 245 Elin Myran
Vaksdal frivilligsentral Vaksdal post@vaksdal.frivilligsentral.no 91003104 Torunn Samuelsen
Voss frivilligsentral - Nabobeino Voss post@voss.frivilligsentral.no 971 77 985 / 916 71 027 Kjellfrid Skutlaberg / Kristin Kvåle Kjeilen
Vågsøy frivilligsentral Kinn Frivilligsentral@vagsoy.kommune.no 90746471 Siv Anett Kupen
Ytrebygda frivilligsentral Bergen marit.reigstad@bergen.kommune.no 55567546 / 92446041 Marit Nesttun Reigstad
Åsane frivilligsentral Bergen berit.gjerstad@bergen.kommune.no 55567245/94522139 Berit Dagny Gjerstad
Øygarden frivilligsentral Øygarden post@oygarden.frivilligsentral.no 550 96 929 Stine Sanden
2018 © Norges Frivilligsentraler