Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 32

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Alta frivilligsentral Alta gabriella.ottesen@alta.kommune.no 78455710 Gabriella Jurisic Ottesen
Bardu frivilligsentral SA Bardu post@bardu.frivilligsentral.no 99411311 Bernt Lamøy
Berlevåg frivilligsentral Berlevåg Ann.kristin.wensel@berlevag.kommune.no 45879815 Ann Kristin Wensel
Båtsfjord frivilligsentral Båtsfjord frivillig@batsfjord.kommune.no 78983400 Ståle A. Olsen
Frivillig Sentralen i Sør-Varanger Sør-Varanger frivillig@svk.no 78 97 18 57 Sandra Asmyhr
Frivillighetssentralen ved Stiftelsen Kirkens Bymisjon Tromsø Tromsø tormod@bymisjontromso.no 77684888 Tormod Eilertsen Sletvold
Frivilligsentral Tromsø Røde Kors Tromsø frivilligsentralen.tromso@redcross.no 95472045 Kari Lydersen
Frivilligsentralen i Dyrøy Dyrøy frivilligsentralen@dyroy.kommune.no 46746860 Hans Bakkejord
Frivilligsentralen i Målselv Målselv frivillig@nordpaa.no 41513135 Lise Olsen Tråsdahl
Frivilligsentralen Skånland, i Tjeldsund kommune Tjeldsund laila.benjaminsen@tjeldsund.kommune.no 41806952 Laila Marie Benjaminsen
Gamvik frivilligsentral Gamvik frivillig.sentral@gamvik.kommune.no 99515964 Oddbjørn Hansen
Gratangen frivillighetssentral SA Gratangen frivillig@gratangen.kommune.no 90927988 Elsa Holm
Hammerfest Frivilligsentral Hammerfest post@hammerfest.frivilligsentral.no 78 40 27 19 Elisabeth Wahl
Harstad frivilligsentral Harstad - Hárstták post@fvs-harstad.no 77065890 Sabina Eliassen
Ibestad frivilligsentral Ibestad ibestad.frivilligsentral@gmail.com 97637009 Geir Arne Ekman
Karasjok Frivilligsentral Kárášjohka - Karasjok Frivillighet@karasjok.kommune.no 90 40 86 98 Merete Berglund
Kvæfjord frivilligsentral Kvæfjord frvkvefjord@gmail.com 41569942 Hanne Thin Markussen
Kåfjord frivilligsentral Gáivuotna - Kåfjord - Kaivuono frivillig.kafjord@nordtroms.net 97195429 Bernt Magnar Eriksen
Lavangen frivilligsentral Loabák - Lavangen post@lavangen.frivilligsentral.no 92226435 Jane Johansen
Måsøy Frivilligsentral Måsøy sat@masoy.kommune.no 986 00 074 Sajjad Thathaal
Nordreisa frivilligsentral Nordreisa - Ráisa - Raisi frivillig@nordreisa.kommune.no 41 58 77 10 Birger Solbakken
Porsanger Frivilligsentral Porsanger - Porsángu - Porsanki post@porsanger.frivilligsentral.no 90855352 Victor Gamst
SAFA-Salangen frivilligsentral og aktivitetssenter Salangen sfrivill@online.no 90595086 Anna Aglen Løkse /Terese Thomassen
Senja frivilligsentral Senja post@lenvik.frivilligsentral.no 77877028 Tommy Myklebust
Stiftelsen Lyngen frivilligsentral Lyngen post@lyngen.frivilligsentral.no 46799375 Rune Lillevik
Stiftelsen Sørreisa frivilligsentral Sørreisa frivillighetssentralen@sorreisa.kommune.no 99204651 Ragnhild Hjorthen
Storfjord frivilligsentral Storfjord - Omasvuotna - Omasvuono frivillig@storfjord.kommune.no 98289068 Jill Fagerli
Tana/Deatnu Frivilligsentral Deatnu - Tana post@tana.frivilligsentral.no 46400278 Mariann Lindi
Vadsø frivilligsentral Vadsø frivillighetssentral@vadso.kommune.no 78956330 Tone Hansen Jakola
Vannøy frivilligsentral Karlsøy Bygdesentralen@gmail.com 41245585 Eva Mikkelsen
Vardø frivilligsentral - Kulturpilot Vardø Vardø post@kulturpilot.no 91770404 Gry-Anita Kristiansen
Ábas Kautokeino frivilligsentral Guovdageaidnu - Kautokeino post@kautokeino.frivilligsentral.no 48209543 Kirsten Ellen Siri

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (2. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler