Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 119

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Alvdal frivilligsentral Alvdal post@alvdal.frivilligsentral.no 624 87 880/90892517 May Kristin Holøien
Askim frivilligsentral Askim post@askim.frivilligsentral.no 48867452 Lill Pedersen
Audnedal frivilligsentral Audnedal jorunn.flottorp@audnedal.kommune.no 94530938 Jorunn Flottorp
Aure frivilligsentral Aure post@aure.frivilligsentral.no 48380862 Inger Lise Midtsæter
Beiarn frivilligsentral Beiarn post@beiarn.frivilligsentral.no 75568899 Gudbjørg H. Navjord
Bindal frivilligsentral Bindal frivilligsentralen@bindal.kommune.no 94811116 Paula Lindrupsen
Bjørndal frivilligsentral Oslo post@bjorndal.frivilligsentral.no 48253447 Nina Tveit
Borgen nærmiljøsentral Asker post@paaborgen.no 47712633 Hilde Skogedal
Brumunddal frivilligsentral Ringsaker brumunddal@frivillighet.no 62341204 Karin Brodal Syversen
Bærum frivilligsentral Bærum post@baerum.frivilligsentral.no 97949356 Jorunn Liodden
Bø Frivilligsentral (Telemark) Bø i Telemark bo.frivillig@redcross.no 35953200 Elisabeth Haugen
Døves frivilligsentral Oslo frivillig@odf.no 4023 0515 Irene Greftegreff
Ekeberg - Bekkelaget frivilligsentral Oslo friv.ebk@online.no 22195800 Anne Elisabeth Solberg
Elverum frivilligsentral Elverum post@elverumfrivilligsentral.no 95467801 Randi Stensløkken Moen
Enebakk frivillighetssentral Enebakk frivillig@ienebakk.no 99491912 Lotte Sandvik
Etnedal frivilligsentral Etnedal post@etnedal.frivilligsentral.no 92132438 Kari Skogstad
Eydehavn-Kuben frivilligsentral Arendal eydehavn.kuben.frivilligsentral@gmail.com 45 00 91 93 Synnøve Hagane
Folldal frivilligsentral Folldal post@folldal.frivilligsentral.no 95419004 Aina Therese Bakke
Foreningen Tolga frivilligsentral Tolga post@tolga.frivilligsentral.no 62496011/91850483 Rigmor Lundberg
Fornebupiloten Bærum fornebupiloten@gmail.com 97954934 Ingrid Brattset
Frivillig Verdal Verdal post@verdal.frivilligsentral.no 91337880 Hege Anita Austad
Frivillighetssentralen i Hammerfest Hammerfest post@hammerfest.frivilligsentral.no 78 40 27 19 Elisabeth Wahl
Frivillighetssentralen i Saltdal Saltdal post@saltdal.frivilligsentral.no 75682304/ 90098552 Nina Forseth
Frivillighetssentralen Skedsmokorset, Huseby Gård Skedsmo arne.vik@skedsmokorset.org 63871277 Arne Vik
Frivilligsentralen i Sør-Aurdal Sør-Aurdal post@sor-aurdal.frivilligsentral.no 953 01 895 Ester Kulterud
Frivilligsentralen i Tromsø Røde Kors Tromsø frivilligsentralen.tromso@redcross.no 95472045 Kari Lydersen
Froland frivilligsentral Froland post@froland.frivilligsentral.no 917 57 594 Cecilie Hagen
Gaular frivilligsentral Gaular mavive@online.no 57718219 Magne Vivelid
Gol frivilligsentral Gol frigol@online.no 97003509 Trond A. Johansen
Grue frivilligsentral Grue frivilliggrue@hotmail.com 97678069 Line Kristin Sandbæk
Gulset Nærmiljøsenter Skien frivillig@gulset.org 93427416 Gisle Lunde
Hadsel Frivilligsentral Hadsel post@hadsel.frivilligsentral.no 90246933 Anne Karin Richardsen
Halden frivilligsentral Halden post@halden.frivilligsentral.no 69188818 Wenche Erichsen
Hamar frivilligsentral Hamar hamar@frivillighet.no 62 51 00 96 Anne Thingstad Eriksen
Hamarøy frivilligsentral Hamarøy - Hábmer post@hamaroy.frivilligsentral.no 957 20 012 Jannita Olvik
Harstad frivilligsentral Harstad post@fvs-harstad.no 77065890 Sabina Eliassen
Haugesund frivilligsentral Haugesund post@haugesund.frivilligsentral.no 91771786 Målfrid Vold
Heggedal nærmiljøsentral Asker post@iheggedal.no 95273504 Per Sletaune
Hemne frivilligsentral Hemne post@hemne.frivilligsentral.no 971 96 302 Solrun Stølan
Hemnes frivilligsentral Hemnes frivi-h@online.no 94976348 Trine-Lise Skreslett
Herøya nærmiljøsenter Porsgrunn heroya@derdubor.org 92069100 Gordon Kleppe
Hitra frivilligsentral Hitra post@hitra.frivilligsentral.no 72461100 Eldbjørg Broholm
Hobøl frivilligsentral Hobøl post@hobol.frivilligsentral.no 90885013 Jan Terje Kristiansen
Holtålen frivilligsentral Holtålen laila.g.kokkvoll@holtalen.kommune.no 72417668 Laila Grønli Kokkvoll
Hornindal frivilligsentral Hornindal frivilligsentralen@hornindal.kommune.no 57879814 Ola Bergset Ulvedal
Horten frivilligsentral Horten horten.frivilligsentral@horten.kommune.no 91691142 Cathrine Nordsteien Eriksen
Hægeland og Øvrebø frivilligsentral Vennesla post@hegelandogovrebo.frivilligsentral.no 412 82 946 Hilde Ø. Nordhagen
Iveland frivilligsentral Iveland iveland.fs@gmail.com 37962610 Hilde Ø. Nordhagen
Jondal frivilligsentral Jondal jondal.frivilligsentral@gmail.com 465 26 154 Kristine Drake
Karmøy frivilligsentral IOGT Karmøy iog-friv@online.no 52851145 Brit Turid Valhammer
Klokkarstua Nærmiljøsentral Hurum Marianne Bakkerud
Klyve nærmiljøsenter- frivilligsentral Skien klyve@derdubor.org 98427863 Lise Ripegutu
Klæbu frivilligsentral Klæbu lillian.waaden@klabu.kommune.no 99006598 Lillian Hofnes Waaden
Kongsvinger nærmiljøsenter Kongsvinger kongsvingerbedehus@gmail.com 93065087 Sverre Wold
Kragerø Frivilligsentral Kragerø post@kragero.frivilligsentral.no 35981340 Solveig Kivle
Kristiansund Frivilligsentral Kristiansund post@kristiansund.frivilligsentral.no 98651784 Line Hoem
Kåfjord frivilligsentral Gáivuotna - Kåfjord - Kaivuono frivillig.kafjord@nordtroms.net 97195429 Bernt Magnar Eriksen
Landås grønn frivilligsentral Bergen post@barekraftigeliv.no Agnes Vevle Tvinnereim
Larvik frivilligsentral Larvik post@larvik.frivilligsentral.no 98231964 Tone Margaret Anderssen
Levanger Frivilligsentral Levanger post@levanger.frivilligsentral.no 99113569 Åse Saltvik
Lierne frivilligsentral Lierne post@lierne.frivilligsentral.no 46843989 Lena Gjertsås
Lindesnes frivilligsentral Lindesnes post@lindesnes.frivilligsentral.no 41441551 Melvin Kleiven
Lund Frivilligsentral Lund lundfrv@gmail.com 51403000 Sølvi K. Reiersen
Luster frivilligsentral Luster post@luster.frivilligsentral.no 45665954 Anita Kjørlaug
Løten frivilligsentral Løten frivillig.loten.omsorg@gmail.com 62590066 Torild J. Edvardsen
Løvstakken frivilligsentral Bergen post@lovstakken.frivilligsentral.no 40398471 Hans Magne Skard
Magneten Frivilligsentral Bergen magnetenkk@gmail.com 95938858 Camilla Bommen
Mandal frivilligsentral Mandal post@mandal.frivilligsentral.no 38268833/90858565 Reidun Bruskeland Hinna
Marnardal frivilligsentral Marnardal post@marnardal.frivilligsentral.no 95854995 Vibeke Wærn
Meldal frivilligsentral Meldal post@meldal.frivilligsentral.no 90847420 Anne Mari Svinsaas
Midtre Gauldal frivilligsentral Midtre Gauldal trude.heggdal@mgk.no 72403636 / 41211427 Trude Solem Heggdal
Moss frivilligsentral Moss post@moss.frivilligsentral.no 92298551/40556770 Torill Sørenssen
Mosvik frivilligsentral Inderøy mosvik.frivilligsentral@gmail.com 922 51 480 Bjørn Chruicshank
Namsos Frivilligsentral Namsos sissel.thorsen@redcross.no 469 04 544 Sissel Thorsen
Nannestad frivilligsentral Nannestad nannestad.frivillig@gmail.com 97761684 Liv Munthe-Kaas / Lisbeth Gulbrandsen
Nesodden frivilligsentral Nesodden post@nesodden.frivilligsentral.no 48454848 Hege J. Emilsen
Oppdal frivilligsentral Oppdal oppdal.frivilligsentral@oppdal.com 72420690 May-Britt Aagård og Torgun Sunde Fladby
Oppsal frivilligsentral Oslo frivilligopp@live.no 22758484 Silje Helene Farner-Calvert
Posebyen frivilligsentral Kristiansand pfs@blakors.no 38610588 Camilla Rasch
Randaberg frivilligsentral Randaberg frivilligsentralen@randaberg.kommune.no 99500975 Anne Gro Hamre
Rennebu frivilligsentral Rennebu post@rennebu.frivilligsentral.no 91731174 Maj Britt Svorkdal Hess
Ringerike frivilligsentral Ringerike post@ringerike.frivilligsentral.no 32142100 Liv Beate Rolid Hagen
Sagene frivilligsentral Oslo post@sagenefrivilligsentral.no 47473257 Hilde Muri Krahn
SAIFF - Sagene Internasjonale og Flerkulturelle frivillighetssentral Oslo post@saiff.no 91744144 Ramil Aliyev
Salem nærmiljøsenter Bergen salemnaer@nlm.no 55904805 Jorunn-Marie Haugstad
Sandefjord frivilligsentral Sandefjord leder@sandefjord.frivilligsentral.no 96095181 Elisabeth Fevang
Saupstad frivilligsentral Trondheim post@saupstad.frivilligsentral.no 97770746 Camilla Gerhardsen
Seljord frivilligsentral Seljord post@seljordfrivillig.no 41478200 Anne Marie Smeland
Senter for Frivillighet, Oslo Røde Kors Oslo frivillig.oslo@redcross.no 22 99 23 35 Marius Ulstein-Brokner
Sjetne frivilligsentral Trondheim post@sjetne.frivilligsentral.no 94127844 Siri Kvande
Skiptvet frivilligsentral Skiptvet frivillighetssentralen@skiptvet.kommune.no 92026263 Berit Kvisler
Skorovas Liv frivilligsentral Namsskogan skorovas.liv@gmail.com 481 89 250 Inger Lise Haugen
Snillfjord frivilligsentral Snillfjord frivillig@snillfjord.as 45834676 Nina Mjør
Sokndal frivillighetssentral Sokndal frsoknda@online.no 51476102 / 95272136 Signe Lorentzen
Solum nærmiljøsenter Skien solum@derdubor.org 46535763 Dina Rigby
Songdalen frivilligsentral Songdalen frivillig@songdalenfs.no 94880903 Aud Urdal
Sortland frivilligsentral Sortland post@sortland.frivilligsentral.no 902 16 563 Unni Glad
Spydeberg Frivilligsentral Spydeberg bodil.lunde.flobakk@spydeberg.kommune.no 69682092/48861801 Bodil Flobakk
Sula frivilligsentral Sula sulafrivilligsentral@mimer.no 70191124 Jostein Håland
Søgne frivilligsentral Søgne post@sogne.frivilligsentral.no 48295812 Heidi Johansen
Søndre Land frivilligsentral Søndre Land post@sondreland.frivilligsentral.no 953 63 092 Marit Hultmann
Sør-Odal frivillighetssentral Sør-Odal frivillig@sor-odal.kommune.no 47610312 Hanne Aandstad
Sørum frivilligsentral Sørum post@sorum.frivilligsentral.no 61699900 Mette H Flaen
Tegnspråklig frivilligsentral Trondheim Trondheim frivilligsentral@icloud.com 90899085 Gerd-Unni Rougnø
Tidemandstuen frivilligsentral Oslo post@tidemandstuen.frivilligsentral.no 22 44 87 17 Ingri Aukrust Berg
Torpa/Nordre Land frivillighetssentral Nordre Land hilde.lindahl@nordre-land.kommune.no 99710340 Hilde Lindahl
Trøgstad Frivilligsentral Trøgstad post@trogstad.frivilligsentral.no 940 81 023 Synnøve Buer
Tyholmen frivilligsentral Arendal tyholmen.frivilligsentral@gmail.com 94970584 Valerie Anne Cantero
Vannøy frivilligsentral Karlsøy bygdesentralen@gmail.com 90534279 Eva Mikkelsen
Vennesla frivilligsentral Vennesla Jorunn.sagen.olsen@vennesla.kommune.no 90220440 Jorunn Sagen Olsen
Vestre Toten frivilligsentral Vestre Toten frivive@online.no 61 19 22 66 Gunnhild Andersen
Vestvågøy frivilligsentral Vestvågøy aud.karin@lofothallen.no 90642335 Aud Karin Larsen
Vikna frivilligsentral Vikna f-vikna@online.no 74392600 Ann Heidi Buvarp
Våler/ Svinndal frivilligsentral Våler i Østfold post@vaaler-of.frivilligsentral.no 93622761 Karen Margrethe Aalling Hansen
Ábas Kautokeino frivilligsentral Guovdageaidnu - Kautokeino post@kautokeino.frivilligsentral.no 48209543 Kirsten Ellen Siri
Åmli Frivilligsentral Åmli aamli.frivilligsentral@dukamail.no 37185287 Sigrid Engenes
Åseral Frivilligsentral Åseral post@aseral.frivilligsentral.no 41209168 Kristina H. Naglestad
Åsnes frivilligsentral Åsnes afrivill@online.no 62951198 Geir Toverud
Øvre Eiker Frivillig Sentral Øvre Eiker frieiker@ovre-eiker.kommune.no 41377480 Live-Kristin S. Skistad
2018 © Norges Frivilligsentraler