Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 205

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Agdenes frivilligsentral Agdenes frivilligsentral@agdenes.kommune.no 41296332 Sofie Theman-Tolonen
Alstahaug frivilligsentral Alstahaug lars.evan.lauritzen@alstahaug.kommune.no 91826937 Lars Evan Lauritzen
Alta frivilligsentral Alta asbjorn.mienna@alta.kommune.no 78455710 Asbjørn Nyborg Mienna
Andebu frivilligsentral Sandefjord silke.wrede@sandefjord.kommune.no 33439678 Silke Wrede
Aremark frivilligsentral Aremark frivilligsentral@aremark.kommune.no 69199600 Nina Krafft Skolleborg
Asker frivilligsentral Asker post@asker.frivilligsentral.no 94176261/91183450 Siw Hagelin
Askøy frivilligsentral Askøy frivilligsentralen@askoy.kommune.no 56158124 Torill Hauge
Aukra frivilligsentral Aukra jens.petter.kjoll@aukra.kommune.no 46946044 Jens Petter Kjøll
Aurskog-Høland frivilligsentral Aurskog-Høland frivillig@ahk.no 63 8526 80/81 Ragnar Heide
Austevoll Frivilligsentral Austevoll Ann May Storebø
Ballangen frivilligsentral Ballangen frivillig.ballangen@gmail.com 769 29 174 Steinar Tofte
Bamble frivilligsentral Bamble marit.frydenlund@bamble.kommune.no 35965594 Marit Frydenlund
Bjerke nærmiljøsenter Oslo post@bjerkefrivillig.no 92255658 Bjørn Sjøli Hansen
Bjugn frivilligsentral Bjugn jorunn.eide@bjugn.kommune.no 94839617 Jorunn Eide
Bodø frivilligsentral Bodø frivbodo@online.no 755 28 577 Gjertrud Kvalspornes Ludvigsen
Bremanger Frivilligsentral Bremanger frivilligsentralen@bremanger.kommune.no 95989319 Bodil Strømmen Edvadsen
Bygland Frivilligsentral Bygland post@bygland.frivilligsentral.no 94510770 Anne Fauske
Bykle Frivilligsentral Bykle harald.von.krogh@bykle.kommune.no 91718300 Harald von Krogh Alfstad
Båtsfjord frivilligsentral Båtsfjord frivillig@batsfjord.kommune.no 78983400 Ståle A. Olsen
Bø Frivilligsentral (Nordland) Bø i Nordland melissa.solvang@boe.kommune.no 97714799 Melissa Solvang
Bøler frivilligsentral Oslo vigdisbodin.jensen@bos.oslo.kommune.no 95467926 Vigdis Bodin Jensen
Danvik - Fjell frivilligsentral Drammen frivilligsentraldanvikfjell@drmk.no 938 25 601 Tina Fagerhus Brodal
Dovre frivilligsentral Dovre Linda.Berntsen@dovre.kommune.no 99355996 Linda berntsen
Drammen frivilligsentral Drammen drammen.frivilligsentral@drmk.no 32267050 Irene Sand Sørsdahl
Dønna frivilligsentral Dønna frivilligsentral@donna.kommune.no 75052230 Ros-Mari Emilsen
Eidsvoll frivilligsentral Eidsvoll post@frivilligsentralen-eidsvoll.no 63960170/ 95223180 Irene Engeskaug
Eiganes Tasta frivilligsentral Stavanger jeanette.osberg@stavanger.kommune.no 90508526 Jeanette Osberg
Ellingsrudåsen frivilligsentral Oslo monika.ustad@bal.oslo.kommune.no 97177889 Monika Ustad
Engerdal frivilligsentral Engerdal post@engerdal.frivilligsentral.no 47973020 Ingunn Sømåen
Fauske frivilligsentral Fauske - Fuossko ffvs@online.no 75645008 Arnstein Brochs
Fet frivilligsentral Fet ingrid.flaoyen@fet.kommune.no 41435219 Ingrid Flåøyen
Finnøy frivilligsentral Finnøy ragnhild.valand@finnoy.kommune.no 99398595 Ragnhild Valand
Fjell frivilligsentral Fjell stine.sanden@fjell.kommune.no 55 09 69 29 Stine Sanden
Flatanger Frivilligsentral Flatanger eldri.trana@flatanger.kommune.no 47636915 Eldri Sivertsen Trana
Flekkefjord frivilligsentral Flekkefjord marianne.hafte@flekkefjord.kommune.no 94148944 Marianne Hafte
Flesberg frivilligsentral Flesberg frivillighetssentralen@flesberg.kommune.no 97 55 15 47 Gudveig Førle
Flora frivilligsentral Flora Bente.Nilsen@flora.kommune.no 902 22 692 Bente Nilsen
Flå frivilligsentral Flå post@flaa.frivilligsentral.no 32053600 Andrine Lillebo Markegaard
Frivillig Sentralen i Sør-Varanger Sør-Varanger frivillig@svk.no 78 97 18 57 Sandra Asmyhr
Frivillighetssentralen i Nore og Uvdal Nore og Uvdal lis@noreuvdal.no 31024000 Lill Samuelsen
Frivilligsentral i Furuset bibliotek og aktivitetshus Oslo fubiak@kul.oslo.kommune.no 46828202 Charlotte Sætre
Frivilligsentralen i Austrheim Austrheim rigmor.ludvigsen@austrheim.kommune.no 45635324 Rigmor Ludvigsen
Frivilligsentralen i Dyrøy Dyrøy frivilligsentralen@dyroy.kommune.no 46746860 Hans Bakkejord
Frivilligsentralen i Eigersund Eigersund frivilligsentralen@eigersund.kommune.no 458 78 545 Nina Løvø
Frivilligsentralen i Fjaler Fjaler frivilligsentralen@fjaler.kommune.no 57738020 Margrete Reisæter
Frivilligsentralen i Herøy Herøy i Møre og Romsdal frivillig@heroy.kommune.no 99210020 Britt Paulsen
Frivilligsentralen i Lindås Lindås per-ole.ekker@lindas.kommune.no kontor 56 37 51 54 - mobil 99 55 45 40 Per Ole Ekker
Frivilligsentralen i Norddal Norddal frivillig@norddal.kommune.no 954 72 843 Bjørg Sætren Kleppe
Frivilligsentralen i Sandnes Sandnes bjarte.bjornsen@sandnes.kommune.no 95989573 Bjarte Bjørnsen
Frivilligsentralen i Sel Sel frivilligsentralen@sel.kommune.no 45661814 Bjørn Randen
Frivilligsentralen i Skedsmo Skedsmo vanja.sortnes@skedsmo.kommune.no 63812020 Vanja Sortnes
Frivilligsentralen i Ski Ski frivilligsentralen@ski.kommune.no 99216823 Kirsten Grøstad
Frivilligsentralen i Stord Stord frivillig@stord.kommune.no 90737062 Nina Lovise Langeland
Frivilligsentralen i Sykkylven Sykkylven postmottak@sykkylven.kommune.no 90733379 Morten Oksavik
Frivilligsentralen i Volda Volda astrid.gjersdal@volda.kommune.no 91725639 Astrid Gjersdal
Frivilligsentralen i Årdal Årdal sdr@ardal.kommune.no 911 88 039 Steinar Drægni
Frogn frivilligsentral Frogn post@frogn.frivilligsentral.no 41531413 Gro Paulsen
Fræna frivilligsentral Fræna anne.holen.helseth@frana.kommune.no 71268142 Anne Holen Helseth
Frøya frivilligsentral Frøya line.stromoy@froya.kommune.no 41461188 Line Strømøy
Førde frivilligsentral Førde kari.valle@forde.kommune.no 47 68 80 25 Kari Valle
Gamle Oslo frivilligsentral Oslo thomas.lange@bgo.oslo.kommune.no 90138352 Thomas A. Lange
Gamvik frivilligsentral Gamvik frivillig.sentral@gamvik.kommune.no 99515964 Oddbjørn Hansen
Gausdal frivilligsentral Gausdal edel.klaape-aasdal@gausdal.kommune.no 922 27 970 Edel Klaape-Aasdal
Giske frivillighetssentral Giske erva@giske.kommune.no 70188130/40221129 Ernst Valderhaug
Gjerdrum frivilligsentral Gjerdrum hanne.cathrine.rud@gjerdrum.kommune.no 66106252 Hanne Rud
Gjesdal frivillighetssentral Gjesdal roar.bore@gjesdal.kommune.no 51614420 Roar M.Bore
Gjøvik frivilligsentral Avd. Hunndalen Gjøvik post@gjovik.frivilligsentral.no 61 15 85 55 Solveig Rønningen
Gjøvik frivilligsentral Avd. Sentrum Gjøvik post@gjovik.frivilligsentral.no 61 15 85 55 Solveig Rønningen
Gjøvik frivilligsentral Avd. Øverby Gjøvik post@gjovik.frivilligsentral.no 61 15 85 55 Solveig Rønningen
Grane frivilligsentral Grane frivillig@grane.kommune.no 95331081 Wencke Halland
Grimstad Frivilligsentral Grimstad frivilligsentralen@grimstad.kommune.no 97591506 Kristin Sigmond
Grorudhuset frivillighetssentral Oslo amund.aaberge@bgr.oslo.kommune.no 948 32 348 Amund Hamnes Aaberge
Gulen frivilligsentral Gulen vivian.vage@gulen.kommune.no 57782066 Vivian Våge
Halsa frivilligsentral Halsa post@halsa.frivilligsentral.no 90242585 Tove Karin Halse Lervik
Haram frivilligsentral Haram frivilligsentral@haram.kommune.no 95709923 Ingvild Haram
Hattfjelldal frivillighetssentral Hattfjelldal frivilligsentral@hattfjelldal.kommune.no 75184911 Aud Ringsø
Haugerud frivilligsentral Oslo haugerud.frivilligsentral@gmail.com 22307476 Eva Morton
Herøy Frivilligsentral Herøy i Nordland jelena.budesa@heroy-no.kommune.no 96044774 Jelena Budesa
Hinna frivilligsentral Stavanger rune.hovland@stavanger.kommune.no 91842657 Rune Hovland
Hjelmeland frivilligsentral Hjelmeland postmottak@hjelmeland.kommune.no 40439155 Åsmund Sigmundstad
Hol Frivilligsentral Hol holfrivilligsentral@hol.kommune.no 95980040 Marlene Brusletten
Hole frivilligsentral Hole Morten.Heggelund@Hole.Kommune.no 32 16 1136 Morten Heggelund
Hole, Ungdoms frivilligsentral Hole 32161136 Morten Heggelund
Hovstua frivillighetssentral og nærmiljøsenter Oslo kjell.even.nordbye@bva.oslo.kommune.no 23476118 Kjell Even Nordbye
Hurum frivilligsentral Hurum frivilligsentralen@hurum.kommune.no 32797100 Kjersti Smedstad
Hå frivilligsentral frivilligsentralen@ha.kommune.no 415 32 696 John Steven Karlsson
Hægebostad Frivilligsentral Hægebostad post@haegebostad.frivilligsentral.no 90024094 Katrine Raen Vatne
Jevnaker frivilligsentral Jevnaker post@jevnaker.frivilligsentral.no +47 484 05 219 Øyvind Sogn
Jølster frivilligsentral Jølster post@jolster.frivilligsentral.no 95242444 Rakel Apneseth
Klepp frivilligsentral Klepp aknh@klepp.kommune.no 51429640 Ann Kristin N Hatletvedt
Kongsberg frivilligsentral Kongsberg postmottak@kongsberg.kommune.no 32 86 61 44 Rigmor Råen
Kongsvinger frivilligsentral Kongsvinger post@kongsvinger.frivilligsentral.no 99024917 Aud Ingrid Olstad
Kristiansand Vest frivilligsentral Kristiansand post@kristiansandvest.frivilligsentral.no 93087924 Irene Kaspersen
Kvinesdal frivilligsentral Kvinesdal isa@kvinesdal.kommune.no 99101536 Irene Gullestad Sandtorv
Kvinnherad frivillighetssentral Kvinnherad FrivilligSentralen@kvinnherad.kommune.no 90076543 Veronica Thorsen
Laksevåg frivilligsentral Bergen astrid.aarvik@bergen.kommune.no 409 22 846 Astrid Myran Aarvik
Lardal frivilligsentral Larvik hanne.jensen.moth@larvik.kommune.no 90527679 Hanne Jensen Moth
Leikanger Frivilligsentral Leikanger Leikanger.frivilligsentral@leikanger.kommune.no 96941195 Åsmund Veigel Gaukstad
Leksvik frivilligsentral Indre Fosen bahindrum@gmail.com 91379984 Bård Hindrum
Lier frivilligsentral Lier frivillig@lier.kommune.no 32220378 Kathrine Hoem
Lillesand frivilligsentral Lillesand post@lillesand.frivilligsentral.no 97778558 Anja Eileen Madshaven
Lunner frivilligsentral Lunner post@lunner.frivilligsentral.no 46442520 Toril Svendsbråten
Lyngdal frivilligsentral Lyngdal post@lyngdal.kommune.no 94506020 Beate M. Johnsen
Lærdal frivilligsentral Lærdal post@laerdalfrivilligsentral.no 90 26 88 34 Anne Kristin Evensen
Lødingen frivilligsentral Lødingen brita.almestad@lodingen.kommune.no 90250227 Brita Almestad
Lørenskog frivilligsentral Lørenskog frivillig@lorenskog.kommune.no 679 34444 Lillian Halvorsen
Madla Frivilligsentral Stavanger lmollerop@stavanger.kommune.no 90618306 Line Møllerop
Manglerud frivilligsentral Oslo Mariann.utstumo@bos.oslo.kommune.no 92480572 Mariann Staxrud Utstumo
Meland frivilligsentral Meland frivilligsentralen@meland.kommune.no 56171066 Nina Randal
Melhus frivilligsentral Melhus post@melhus.frivilligsentral.no 90278305, 72858108, 72858115 Jorunn Merete Frengen
Menstad frivilligsentral Skien linda.asulfsen@skien.kommune.no 35913912 Linda Åsulfsen
Meråker frivilligsentral Meråker asmund.overkil@meraker.kommune.no 92807952 Åsmund Øverkil
Midsund frivilligsentral Midsund malvin.bjornerem@midsund.kommune.no 71270533 Malvin Gjendem Bjørnerem
Modum frivilligsentral Modum frivilligsentral@modum.kommune.no 95174474 Anne Skaalien
Molde frivilligsentral Molde frivilligsentralen@molde.kommune.no 71 11 13 80 Eli Hoelstad Eik
Namdalseid frivilligsentral Namdalseid namdalseid.frivilligsentral@gmail.com 47900191 Monica Sotberg
Naustdal frivilligsentral Naustdal frivilligsentralen@naustdal.kommune.no 57816144 / 90744075 Torill Hukset
Nedre Eiker frivilligsentral Nedre Eiker frivilligsentralen@neiker.no 32232855 Patricia Rivas Emeci
Nes frivillighetssentral Nes i Akershus frivilligsentralen@nes-ak.kommune.no 639110056 MortenTvethaug
Nesna frivillighetssentral Nesna post@nesna.frivilligsentral.no 48240529 Mariann Svellingen
Nesset frivilligsentral Nesset post@nesset.frivilligsentral.no 71231194 Marie Teigland
Nord-Aurdal frivilligsentral Nord-Aurdal marta.bjornoy.lalim@nord-aurdal.kommune.no 99598702 Marta Bjørnøy Lalim
Nord-Fron frivilligsentral Nord-Fron Laila.fjellseth@nord-fron.kommune.no 61290800 Laila Fjellseth
Nordreisa frivilligsentral Nordreisa frivillig@nordreisa.kommune.no 41 58 77 10 Birger Solbakken
Notodden frivilligsentral Notodden post@notodden.frivilligsentral.no 97053374 Ellen Solberg Eliassen
Nærmiljøsentralen Askvoll Askvoll astrid.halstensen@askvoll.kommune.no 90848627 Astrid Halstensen
Nøtterøy Frivilligsentral Færder mai.elisabeth.ronander@faerder.kommune.no 33403685 Elisabeth Ronander
Odda frivilligsentral Odda frivillig@odda.kommune.no 53654735/97558505 Elin Myran
Oppegård Frivilligsentral Oppegård frivilligsentralen@oppegard.kommune.no 66815090 Ida Madeleen Moe
Orkdal frivilligsentral Orkdal siri.belsvik@orkdal.kommune.no 93024549/ Siri Belsvik
Os frivilligsentral i Hordaland Os i Hordaland thh@os-ho.kommune.no 56575263 Tove Helen Hille
Ottestad frivilligsentral Stange frivillig.ottestad@bbnett.no 62 57 61 79 Sissel Sivertsen
Porsanger Frivilligsentral Porsanger - Porsángu - Porsanki post@porsanger.frivilligsentral.no 90855352 Victor Gamst
Porsgrunn frivilligsentral Porsgrunn hans.petter.teigen@porsgrunn.kommune.no 35 55 71 55 Hans-Petter Teigen
Radøy Frivilligsentral Radøy rune.rydland@radoy.kommune.no 56349030 Rune Rydland
Rakkestad frivilligsentral Rakkestad Rosmari.Neset@rakkestad.kommune.no 46809590 Rosmari Neset
Randesund/Tveit frivilligsentral Kristiansand anne.grete.widding@kristiansand.kommune.no 99106262 Anne Grete Widding
Rauma frivilligsentral Rauma post@rauma.frivilligsentral.no 71 16 61 89 Kairith Fugledal Kvarsnes
Rennesøy Frivilligsentral Rennesøy bjorg.vestbo@rennesoy.kommune.no 51720269 Bjørg Vestbø
Rindal frivilligsentral Rindal anni.karlstrom@rindal.kommune.no 41445620 Anni Karlstrøm
Risør frivilligsentral Risør marita.thomseth@risor.kommune.no 97 40 19 95 Marita Thomseth
Rjukan frivilligsentral Tinn postmottak@tinn.kommune.no 46818311 Åshild Langeland
Rollag og Veggli frivilligsentral Rollag frivillig@rollag.kommune.no 40912463 Hilde Rostad
Romsås frivilligsentral Oslo Romsas.frivilligsentral@gmail.com 91196377
Rygge frivilligsentral Rygge marit.frydenlund@rygge.kommune.no 94802966/69708547 Marit Frydenlund
Råde frivilligsentral Råde adriana.ulland@rade.kommune.no 479 71 176 Adriana Ulland
Rømskog frivilligsentral Rømskog frivilligsentralen@romskog.kommune.no 93973964 Annemieke van Middelaar
Røros frivilligsentral Røros berit.sevatdal@roros.kommune.no 928 43 261 Berit Kristin Sevatdal
Røyken frivilligsentral Røyken frivilligsentralen@rkn.no 31296294 Christian Vesseltun
Samnanger Frivilligsentral Samnanger frivilligsentral@samnanger.kommune.no 56587457/ 40407633 Anne Lise Leiren Mastervik
Sande frivilligsentral Sande i Vestfold toril.agedal@sande-ve.kommune.no 33787031 Toril Ågedal
Sarpsborg frivilligsentral KF Sarpsborg ann-karine.forsberg@sarpsborg.com 98221270 Ann Karine Forsberg Larsen
Selbu frivilligsentral Selbu frivillig@selbu.kommune.no 97409162 Karin Galaaen
Skaun frivilligsentral Skaun fvs@skaun.kommune.no 94143066 Siri Grøttjord
Sogn frivillighetssentral Oslo sognfriv@kringsjaanett.no 22950305 Mona Magnussen
Sogndal Frivilligsentral Sogndal frivilligsentralen@sogndal.kommune.no 99286017 Åge Vedvik
Sola frivilligsentral Sola frivilligsentral@sola.kommune.no 95775901 Anne Lise Alfsen
Solund Frivillegsentral Solund irene.vaulen@solund.kommune.no 41243087 Irene Lambrechts Vaulen
Steigen frivilligsentral Steigen frivillig@steigen.kommune.no 48216014 Aslaug Bartholsen
Stikk-innom frivillighetssentralen på Veitvet Oslo stikk-innom@bbj.oslo.kommune.no 23439375 Trude Mette Johansen
Stor-Elvdal Frivilligsentral Stor-Elvdal post@stor-elvdal.frivilligsentral.no 40437903 Adam Bielek
Stordal frivilligsentral Stordal bjorg.jacobsen@stordal.kommune.no +4790529164 Bjørg Jacobsen
Storfjord frivilligsentral Storfjord - Omasvuotna - Omasvuono frivillig@storfjord.kommune.no 98289068 Jill Fagerli
Storhaug frivilligsentral Stavanger sbakholt@stavanger.kommune.no 90713992 Sigrid Bækholt
Strand frivilligsentral Strand Heidi.ryghbowitz@strand.kommune.no 51743155 Heidi Rygh Bowitz
Stranda frivilligsentral Stranda audber@stranda.kommune.no 46411076 Aud Tomasgard Berstad
Svelvik frivilligsentral Svelvik postmottak@svelvik.kommune.no 33780100 Heidi Smedsrud Hansen
Sør-Fron Frivilligsentral Sør-Fron Bergljot.Maehlum@sor-fron.kommune.no 94886138 Bergljot Mæhlum
Tana/Deatnu Frivilligsentral Deatnu - Tana post@tana.frivilligsentral.no 46400278 Siv Malén Murberg
Time frivilligsentral Time torill.lode@time.kommune.no 90529346 Torill Lode
Tingvoll Frivilligsentral Tingvoll torstein.gjetvik@tingvoll.kommune.no 71532487 Torstein Gjetvik
Tjøme frivilligsentral Færder lissbeth.sundby@faerder.kommune.no 33067930 Lissbeth Sundby
Trysil frivilligsentral Trysil post@trysil.frivilligsentral.no 47472918 Ester Borg Rasmussen
Tvedestrand frivilligsentral Tvedestrand frivillig@tvedestrand.kommune.no 945 01 500 Lars-Henrik Molleklev
Tydal frivilligsentral Tydal frivillig@tydal.kommune.no 73815900 Oddveig Martine Rotvold
Tysnes frivilligsentral Tysnes post@tysnes.frivilligsentral.no 99565928 Per Verner Aase
Tønsberg frivilligsentral Tønsberg annichen@frivillig-sentral.no 90589958 Annichen Pettersen
Tøyen frivilligsentral Oslo nina.bahar@bgo.oslo.kommune.no 90070087 Nina Bahar
Ullensvang frivilligsentral Ullensvang frivilligsentral@ullensvang.herad.no 90025495 Sigrid Dagestad
Ulstein frivilligsentral Ulstein inger.dimmen@ulstein.kommune.no 70017670 / 98230613 Inger Anne Dimmen
Vadsø frivilligsentral Vadsø frivillighetssentral@vadso.kommune.no 78956330 Tone Hansen Jakola
Vaksdal frivilligsentral Vaksdal post@vaksdal.frivilligsentral.no 91003104 Torunn Samuelsen
Valle frivilligsentral Valle sondre.dokken@valle.kommune.no 90724075 Sondre Rua Dokken
Vang frivilligsentral Vang frivilligsentralen@vang.kommune.no 46816473 Marte Tangen
Vefsn frivillighetssentral. Enhet folkehelse vefsn kommune Vefsn anita.heli@vefsn.kommune.no 75101745 Anita Heli
Vega frivilligsentral Vega post@vega.frivilligsentral.no 96513304 Lene Karlsson
Vestnes frivilligsentral Vestnes frivillig@vestnes.kommune.no 974 84 478/ 71180218 Karianne Bergset Austnes
Vestre Slidre frivilligsentral Vestre Slidre Lise.Kopperud@vestre-slidre.kommune.no 91598885 Lise Kopperud
Vevelstad frivilligsentral Vevelstad frivev@vevelstad.kommune.no 97941573 Michelle Heere
Vindafjord frivilligsentral Vindafjord nina.froyland@vindafjord.kommune.no 48187762 Nina Frøyland
Vinje frivilligsentral Vinje frivilligsentralen@vinje.kommune.no 48135361 Ea Kristine Bakken
Vågan frivilligsentral Vågan frivilligsentral@vagan.kommune.no 75420227 og 90216170 Roger Olsen
Vågå frivillighetssentral Vågå inger-kari.sata@vaga.kommune.no 61293788 Inger Kari Sæta
Ytrebygda frivilligsentral Bergen marit.reigstad@bergen.kommune.no 55567546 / 92446041 Marit Nesttun Reigstad
Ål frivilligsentral Ål frivilligsentralen@aal.kommune.no 90777495 Gunn Marit Oleivsgard
Ålesund frivilligsentral Ålesund stina.lillevik@alesund.kommune.no 70164862 Stina Kathrin V
Åmot Frivilligsentral Åmot tat@amot.kommune.no 47971763 Turid JM Athammer
Ås frivilligsentral Ås tone.eng@as.kommune.no 64962236 Tone Merete Eng
Åsane frivilligsentral Bergen berit.gjerstad@bergen.kommune.no 55567245/94522139 Berit Dagny Gjerstad
Øksnes Frivilligsentral Øksnes frivillig@oksnes.kommune.no 46818910 Tove Rinde Johansen
Ørland frivilligsentral Ørland margaret.aune@orland.kommune.no 91692869/72514000 Margaret Aune
Ørskog frivilligsentral Ørskog frivillig@orskog.kommune.no 97712943 Gunnhild Todal
Ørsta frivilligsentral Ørsta frivillig@orsta.kommune.no 94876531 Rebecca Riise Bjerknes
Øygarden frivilligsentral Øygarden post@oygarden.frivilligsentral.no 90415771 Henrik Angermund og Liv Edel Mikkelsen
Øystre Slidre frivilligsentral Øystre Slidre liv.vingdal@oystre-slidre.kommune.no 97605755 Liv Vingdal
2018 © Norges Frivilligsentraler