Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 109

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Agenda X Oslo post@agendax.no 23 13 90 00 Sahar Hassani
Andebu frivilligsentral Sandefjord silke.wrede@sandefjord.kommune.no 33439678 Silke Wrede
Aremark frivilligsentral Aremark frivilligsentral@aremark.kommune.no 69199600 Nina Krafft Skolleborg
Askim frivilligsentral Askim post@askim.frivilligsentral.no 48867452 Lill Pedersen
Audnedal frivilligsentral Audnedal jorunn.flottorp@audnedal.kommune.no 94530938 Jorunn Flottorp
Bamble frivilligsentral Bamble marit.frydenlund@bamble.kommune.no 35965594 Marit Frydenlund
Bjerke nærmiljøsenter Oslo post@bjerkefrivillig.no 92255658 Bjørn Sjøli Hansen
Bjørndal frivilligsentral Oslo post@bjorndal.frivilligsentral.no 48253447 Nina Tveit
Bygland Frivilligsentral Bygland post@bygland.frivilligsentral.no 94510770 Anne Fauske
Bø Frivilligsentral (Telemark) Bø i Telemark bo.frivillig@redcross.no 35953200 Elisabeth Haugen
Bøler frivilligsentral Oslo vigdisbodin.jensen@bos.oslo.kommune.no 95467926 Vigdis Bodin Jensen
Costa Blanca Nord frivilligsentral Oslo post@sentralen.es +34 634978971 Teresa Zuriaga Hundseth
Drangedal frivilligsentral Drangedal johnny.stene@drangedal.kommune.no
Døves frivilligsentral Oslo frivillig@odf.no 4023 0515 Irene Greftegreff
Eidsberg frivilligsentral Eidsberg hanne.kristensen.aarebrot@bymisjon.no 47243800 Hanne Kristen Aarebrot
Ekeberg - Bekkelaget frivilligsentral Oslo friv.ebk@online.no 22195800 Anne Elisabeth Solberg
Ellingsrudåsen frivilligsentral Oslo monika.ustad@bal.oslo.kommune.no 97177889 Monika Ustad
Evje og Hornnes frivillighetssentral Evje og Hornnes Anne-Marie.Birkeland@e-h.kommune.no 97418570 Anne-Marie Birkeland
Eydehavn-Kuben frivilligsentral Arendal eydehavn.kuben.frivilligsentral@gmail.com 45 00 91 93 Synnøve Hagane
Farsund Frivilligsentral Farsund post@farsund.frivilligsentral.no 94532189 Bård Vedahl
Flekkefjord frivilligsentral Flekkefjord marianne.hafte@flekkefjord.kommune.no 94148944 Marianne Hafte
Fredrikstad Sentrum frivilligsentral Fredrikstad post@fredrikstadsentrum.frivilligsentral.no 90993815 Inger Marie Solgård
Fredrikstad Vest frivilligsentral Fredrikstad post@fredrikstadvest.frivilligsentral.no 41593890 Gunn Sveen Slettum
Fredrikstad Øst frivilligsentral Fredrikstad post@fredrikstadost.frivilligsentral.no 99599029 Ruth Karin Husby
Frivillighetssentralen Grefsen Kjelsås Oslo post@grefsen.org 22 15 41 20 Kjersti Karen Vasli
Frivilligsentral i Furuset bibliotek og aktivitetshus Oslo fubiak@kul.oslo.kommune.no 46828202 Charlotte Sætre
Frivilligsentralen Kirkens Bymisjon Kristiansand post@skbk.no 38120170 Bjørnar Abusdal
Frivilligsentralen St.Hanshaugen Oslo stf@bymisjon.no 22 69 86 10 Simen Valldal Johannessen
Froland frivilligsentral Froland post@froland.frivilligsentral.no 917 57 594 Cecilie Hagen
Fyresdal frivilligsentral Fyresdal fyresdal.frivillig@gmail.com 90595439 Grete Nes Kilen
Gamle Oslo frivilligsentral Oslo thomas.lange@bgo.oslo.kommune.no 90138352 Thomas A. Lange
Gjerstad frivilligsentral Gjerstad elisabeth.aspeseter@gjerstad.kommune.no 37119522 Elisabeth Aspesæter
Grimstad Frivilligsentral Grimstad frivilligsentralen@grimstad.kommune.no 97591506 Kristin Sigmond
Grorudhuset frivillighetssentral Oslo amund.aaberge@bgr.oslo.kommune.no 948 32 348 Amund Hamnes Aaberge
Gulset Nærmiljøsenter Skien frivillig@gulset.org 93427416 Gisle Lunde
Halden frivilligsentral Halden post@halden.frivilligsentral.no 69188818 Wenche Erichsen
Haugerud frivilligsentral Oslo haugerud.frivilligsentral@gmail.com 22307476 Eva Morton
Herøya nærmiljøsenter Porsgrunn heroya@derdubor.org 92069100 Gordon Kleppe
Hisøy frivilligsentral Arendal hifrivil@gmail.com 909 99 541 Tone Evelyn Hansen
Hjartdal frivillighetssentral Hjartdal frivilligsentralen@hjartdalsbygda.no 48 23 77 91 Torunn Gjerjordet
Hobøl frivilligsentral Hobøl post@hobol.frivilligsentral.no 90885013 Jan Terje Kristiansen
Hof Frivilligsentral Holmestrand Marit.sola@holmestrand.kommune.no Marit Sola
Holmlia frivillighetssentral Oslo frivillighetssentralen.holmlia@gmail.com 22613525 Øistein Flaten
Horten frivilligsentral Horten horten.frivilligsentral@horten.kommune.no 91691142 Cathrine Nordsteien Eriksen
Hovstua frivillighetssentral og nærmiljøsenter Oslo kjell.even.nordbye@bva.oslo.kommune.no 23476118 Kjell Even Nordbye
Hægebostad Frivilligsentral Hægebostad post@haegebostad.frivilligsentral.no 90024094 Katrine Raen Vatne
Hægeland og Øvrebø frivilligsentral Vennesla post@hegelandogovrebo.frivilligsentral.no 412 82 946 Hilde Ø. Nordhagen
Iveland frivilligsentral Iveland iveland.fs@gmail.com 37962610 Hilde Ø. Nordhagen
Klyve nærmiljøsenter- frivilligsentral Skien klyve@derdubor.org 98427863 Lise Ripegutu
Kragerø Frivilligsentral Kragerø post@kragero.frivilligsentral.no 35981340 Solveig Kivle
Lambertseter frivilligsentral Oslo frivillig.lambertseter@gmail.com 91130143 Kai Adelsøn
Lardal frivilligsentral Larvik hanne.jensen.moth@larvik.kommune.no 90527679 Hanne Jensen Moth
Larvik frivilligsentral Larvik post@larvik.frivilligsentral.no 98231964 Tone Margaret Anderssen
Lillesand frivilligsentral Lillesand post@lillesand.frivilligsentral.no 97778558 Anja Eileen Madshaven
Lindesnes frivilligsentral Lindesnes post@lindesnes.frivilligsentral.no 41441551 Melvin Kleiven
Lyngdal frivilligsentral Lyngdal post@lyngdal.kommune.no 94506020 Beate M. Johnsen
Mandal frivilligsentral Mandal post@mandal.frivilligsentral.no 38268833/90858565 Reidun Bruskeland Hinna
Marnardal frivilligsentral Marnardal post@marnardal.frivilligsentral.no 95854995 Vibeke Wærn
Menstad frivilligsentral Skien linda.asulfsen@skien.kommune.no 35913912 Linda Åsulfsen
Moss frivilligsentral Moss post@moss.frivilligsentral.no 92298551/40556770 Torill Sørenssen
Nissedal frivilligsentral Nissedal nissedal.frivilligsentral@gmail.com 996 36 626 Renate Hassel
Notodden frivilligsentral Notodden post@notodden.frivilligsentral.no 97053374 Ellen Solberg Eliassen
Nøtterøy Frivilligsentral Færder mai.elisabeth.ronander@faerder.kommune.no 33403685 Elisabeth Ronander
Oppsal frivilligsentral Oslo frivilligopp@live.no 22758484 Silje Helene Farner-Calvert
Plankebyen frivilligsentral Fredrikstad jorid.bertelsen@blaakors.no 97125661 Jorid D Bertelsen
Porsgrunn frivilligsentral Porsgrunn hans.petter.teigen@porsgrunn.kommune.no 35 55 71 55 Hans-Petter Teigen
Posebyen frivilligsentral Kristiansand pfs@blakors.no 38610588 Camilla Rasch
Rakkestad frivilligsentral Rakkestad Rosmari.Neset@rakkestad.kommune.no 46809590 Rosmari Neset
Risør frivilligsentral Risør marita.thomseth@risor.kommune.no 97 40 19 95 Marita Thomseth
Rjukan frivilligsentral Tinn postmottak@tinn.kommune.no 46818311 Åshild Langeland
Romsås frivilligsentral Oslo Romsas.frivilligsentral@gmail.com 91196377
Rygge frivilligsentral Rygge marit.frydenlund@rygge.kommune.no 94802966/69708547 Marit Frydenlund
Råde frivilligsentral Råde adriana.ulland@rade.kommune.no 479 71 176 Adriana Ulland
SAFIR - Senter for frivillig innsats i rusfeltet Oslo post@safir-oslo.no 22670300 Elsbet Pilskog
Sagene frivilligsentral Oslo post@sagenefrivilligsentral.no 47473257 Hilde Muri Krahn
SAIFF - Sagene Internasjonale og Flerkulturelle frivillighetssentral Oslo post@saiff.no 91744144 Ramil Aliyev
Sande frivilligsentral Sande i Vestfold toril.agedal@sande-ve.kommune.no 33787031 Toril Ågedal
Sandefjord frivilligsentral Sandefjord leder@sandefjord.frivilligsentral.no 96095181 Elisabeth Fevang
Sarpsborg frivilligsentral KF Sarpsborg ann-karine.forsberg@sarpsborg.com 98221270 Ann Karine Forsberg Larsen
Sarpsborg Øst frivilligsentral Sarpsborg post@sarpsborgost.frivilligsentral.no 91351976 Hildegunn Kvamme
Seljord frivilligsentral Seljord post@seljordfrivillig.no 41478200 Anne Marie Smeland
Senter for Frivillighet, Oslo Røde Kors Oslo frivillig.oslo@redcross.no 22 99 23 35 Marius Ulstein-Brokner
Skiptvet frivilligsentral Skiptvet frivillighetssentralen@skiptvet.kommune.no 92026263 Berit Kvisler
Sogn frivillighetssentral Oslo sognfriv@kringsjaanett.no 22950305 Mona Magnussen
Solum nærmiljøsenter Skien solum@derdubor.org 46535763 Dina Rigby
Songdalen frivilligsentral Songdalen frivillig@songdalenfs.no 94880903 Aud Urdal
Spydeberg Frivilligsentral Spydeberg bodil.lunde.flobakk@spydeberg.kommune.no 69682092/48861801 Bodil Flobakk
Stiftelsen Holmestrand Frivillig sentral Holmestrand grethla@frisurf.no 33051561 Bjarne Henning Mathisen
Stikk-innom frivillighetssentralen på Veitvet Oslo stikk-innom@bbj.oslo.kommune.no 23439375 Trude Mette Johansen
Stovner frivilligsentral Oslo elisabeth.simonsen@bymisjon.no 22109992 Elisabeth Simonsen
Svelvik frivilligsentral Svelvik postmottak@svelvik.kommune.no 33780100 Heidi Smedsrud Hansen
Søgne frivilligsentral Søgne post@sogne.frivilligsentral.no 48295812 Heidi Johansen
Tidemandstuen frivilligsentral Oslo post@tidemandstuen.frivilligsentral.no 22 44 87 17 Ingri Aukrust Berg
Tjøme frivilligsentral Færder lissbeth.sundby@faerder.kommune.no 33067930 Lissbeth Sundby
Tromøy frivilligsentral Arendal post@tromoy.frivilligsentral.no 995 94 818 Ellen Dale
Trøgstad Frivilligsentral Trøgstad post@trogstad.frivilligsentral.no 940 81 023 Synnøve Buer
Tvedestrand frivilligsentral Tvedestrand frivillig@tvedestrand.kommune.no 945 01 500 Lars-Henrik Molleklev
Tyholmen frivilligsentral Arendal tyholmen.frivilligsentral@gmail.com 94970584 Valerie Anne Cantero
Tønsberg frivilligsentral Tønsberg annichen@frivillig-sentral.no 90589958 Annichen Pettersen
Tøyen frivilligsentral Oslo nina.bahar@bgo.oslo.kommune.no 90070087 Nina Bahar
Ullern Frivilligsentral Oslo ullernfrivilligsentral@bymisjon.no 22523005 Esther Marie Lier
Valle frivilligsentral Valle sondre.dokken@valle.kommune.no 90724075 Sondre Rua Dokken
Vegårshei frivilligsentral Vegårshei frivillig@vegarshei.info 95810581 Aud Torunn Vegerstøl
Vennesla frivilligsentral Vennesla Jorunn.sagen.olsen@vennesla.kommune.no 90220440 Jorunn Sagen Olsen
Vestre Aker frivillighetssentral Oslo vestreakerfrivillig@gmail.com 23 22 05 80 Espen Watne Andresen
Vinje frivilligsentral Vinje frivilligsentralen@vinje.kommune.no 48135361 Ea Kristine Bakken
Våler/ Svinndal frivilligsentral Våler i Østfold post@vaaler-of.frivilligsentral.no 93622761 Karen Margrethe Aalling Hansen
Åmli Frivilligsentral Åmli aamli.frivilligsentral@dukamail.no 37185287 Sigrid Engenes
Åseral Frivilligsentral Åseral post@aseral.frivilligsentral.no 41209168 Kristina H. Naglestad
2018 © Norges Frivilligsentraler