Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 109

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Arna Frivilligsentral Bergen post@arna.frivilligsentral.no 552 43 810 Kari Aakre Høgli
Askøy frivilligsentral Askøy frivilligsentralen@askoy.kommune.no 56158124 Aasa Elise Hamre
Aukra frivilligsentral Aukra jens.petter.kjoll@aukra.kommune.no 46946044 Jens Petter Kjøll
Aure frivilligsentral Aure post@aure.frivilligsentral.no 48380862 Inger Lise Midtsæter
Austevoll Frivilligsentral Austevoll Ann May Storebø
Bergen Kystkultursenter Bergen egil@kystkulturbergen.no 97169903 Egil Sunde
Bremanger Frivilligsentral Bremanger frivilligsentralen@bremanger.kommune.no 95989319 Bodil Strømmen Edvardsen
Bømlo frivilligsentral Bømlo bomlo@frivilligsentralen.no 53 42 14 14 May Brit Alfsvåg
Eid frivilligsentral Stad post@eid.frivilligsentral.no 41460042 Astrid Grete Torheim
Eiganes Tasta frivilligsentral Stavanger hege.benedicte.blom@stavanger.kommune.no 90508526 Hege Benedicte Blom Stene
Etne frivilligsentral Etne frivillig.etne@gmail.com 902 38 354 Solveig Kvamme
Finnøy frivilligsentral Stavanger ragnhild.valand@finnoy.kommune.no 99398595 Ragnhild Valand
Fitjar frivilligsentral Fitjar post@fitjar.frivilligsentral.no 97143785 Ellinor Austad Bergesen
Florø frivilligsentral Kinn Bente.Nilsen@kinn.kommune.no 902 22 692 Bente Nilsen
Frekhaug frivilligsentral Alver frekhaug.frivilligsentral@alver.kommune.no 41245661 Nina Randal
Frivilligsentralen i Austrheim Austrheim rigmor.ludvigsen@austrheim.kommune.no 45635324 Rigmor Ludvigsen
Frivilligsentralen i Eigersund Eigersund frivilligsentralen@eigersund.kommune.no 458 78 545 Nina Løvø
Frivilligsentralen i Fjaler Fjaler frivilligsentralen@fjaler.kommune.no 57738020 Margrete Reisæter
Frivilligsentralen i Herøy Herøy i Møre og Romsdal frivillig@heroy.kommune.no 99210020 Britt Paulsen
Frivilligsentralen i Masfjorden Masfjorden friv.sentr@masfjorden.kommune.no 56166262 Helga Ekehaug
Frivilligsentralen i Norddal Fjord frivillig@norddal.kommune.no 954 72 843 Bjørg Sætren Kleppe
Frivilligsentralen i Sandnes Sandnes bjarte.bjornsen@sandnes.kommune.no 95989573 Bjarte Bjørnsen
Frivilligsentralen i Stord frivillig@stord.kommune.no 47390849 Anne Line Innvaer
Frivilligsentralen i Sykkylven Sykkylven postmottak@sykkylven.kommune.no 90733379 Morten Oksavik
Frivilligsentralen i Volda Volda astrid.gjersdal@volda.kommune.no 91725639 Astrid Gjersdal
Frivilligsentralen i Årdal Årdal frank.eldegard@ardal.kommune.no 90843189 Frank Roger Eldegard
Fusa frivilligsentral Bjørnafjorden fusa.frivilligsentral@kyrkja.no 56580114 Henriette Tverli Dale
Førde frivilligsentral Sunnfjord kari.valle@forde.kommune.no 47 68 80 25 Kari Valle
Gaular frivilligsentral Sunnfjord mavive@online.no 57718219 Magne Vivelid
Giske frivillighetssentral Giske erva@giske.kommune.no 70188130/40221129 Ernst Valderhaug
Gjesdal frivillighetssentral Gjesdal roar.bore@gjesdal.kommune.no 51614420 Roar M.Bore
Gloppen frivilligsentral Gloppen post@gloppen.frivilligsentral.no 92120505 Elfrid Rauset Håheim
Grannehjelpa, Frivilligsentralen i Kvam Kvam post@grannehjelpa.no 90122688 Sidsel Haugen
Gulen frivilligsentral Gulen vivian.vage@gulen.kommune.no 57782066 Vivian Våge
Halsa frivilligsentral Heim post@halsa.frivilligsentral.no 90242585 Tove Karin Halse Lervik
Haram frivilligsentral Ålesund ingvild.haram@alesund.kommune.no 95709923 Ingvild Haram
Hareid Frivilligsentral Hareid frivilleg@hareid.kommune.no 70095136 Heidi Pedersen Kvalsvik
Haugesund frivilligsentral Haugesund post@haugesund.frivilligsentral.no 91771786 Målfrid Vold
Hillevåg frivilligsentral Stavanger eileen.myrbakk.olsen@stavanger.kommune.no 51507374 Eileen Myrbakk Olsen
Hinna frivilligsentral Stavanger rune.hovland@stavanger.kommune.no 91842657 Rune Hovland
Hjelmeland frivilligsentral Hjelmeland postmottak@hjelmeland.kommune.no 40439155 Åsmund Sigmundstad
Hornindal frivilligsentral Volda Hornindalfrivilligsentral@volda.kommune.no 41512813 Kristine Sofie Orheim Hansen
Hundvåg frivilligsentral Stavanger ann.therese.madland@stavanger.kommune.no 99290718 Ann Therese Madland
Hustadvika frivilligsentral Hustadvika anne.holen.helseth@hustadvika.kommune.no 48162390 Anne Holen Helseth
Hå frivilligsentral frivilligsentralen@ha.kommune.no 90058247 Linn Økland
Høyanger Frivilligsentral Høyanger ingrid.helle@hoyanger.kommune.no 57712345 Ingrid Helle
Jondal frivilligsentral Ullensvang jondal.frivilligsentral@gmail.com 465 26 154 Kristine Drake
Karmøy frivilligsentral IOGT Karmøy iog-friv@online.no 52851145 Linda Thorsvik
Klepp frivilligsentral Klepp aknh@klepp.kommune.no 46862000 Ann Kristin N Hatletvedt
Knarvik frivilligsentral Alver per-ole.ekker@alver.kommune.no kontor 56 37 51 54 - mobil 99 55 45 40 Per Ole Ekker
Kristiansund Frivilligsentral Kristiansund post@kristiansund.frivilligsentral.no 98651784 Line Hoem
Kvinnherad frivillighetssentral Kvinnherad frivillig.sentralen@kvinnherad.kommune.no 90076543 Veronica Thorsen
Laksevåg frivilligsentral Bergen karitrude.eikeland@bergen.kommune.no 409 22 846 Kari Trude Eikeland
Landås grønn frivilligsentral Bergen post@barekraftigeliv.no Vibeke Koehler
Leikanger Frivilligsentral Sogndal Leikanger.frivilligsentral@sogndal.kommune.no 94136251 Mona Teigen Kvam
Lund Frivilligsentral Lund lundfrv@gmail.com 51403000 Sølvi K. Reiersen
Luster frivilligsentral Luster post@luster.frivilligsentral.no 45665954 Anita Kjørlaug
Lærdal frivilligsentral Lærdal post@laerdalfrivilligsentral.no 90 26 88 34 Anne Kristin Evensen
Løvstakken frivilligsentral Bergen post@lovstakken.frivilligsentral.no 40398471 Hans Magne Skard
Madla Frivilligsentral Stavanger lmollerop@stavanger.kommune.no 90618306 Line Møllerop
Magneten Frivilligsentral Bergen magnetefrivilligsentral@gmail.com 91301054 Camilla Bommen
Manger Frivilligsentral Alver birthe.krakenes.bjorstad@alver.kommune.no 56349030 Birthe Kråkenes Bjørstad
Midsund frivilligsentral Molde astrid.abelseth@midsund.kommune.no 71270534 Astrid Abelseth
Molde frivilligsentral Molde frivilligsentralen@molde.kommune.no 97081206 Torunn Haldorsen
Møllaren Frivilligsentral Bergen post@mollaren.frivilligsentral.no 94858883 Anne-Lene Rasmussen
Naustdal frivilligsentral Sunnfjord torill.hukset@sunnfjord.kommune.no 57816144 / 90744075 Torill Hukset
Nesset frivilligsentral Molde post@nesset.frivilligsentral.no 71231194 / 99109424 Marie Teigland
Nord Karmøy frivilligsentral Karmøy silje.sjoen@iogt.no Silje Sjøen
Nærmiljøsentralen Askvoll Askvoll astrid.halstensen@askvoll.kommune.no 90848627 Astrid Halstensen
Odda frivilligsentral Ullensvang frivillig@odda.kommune.no 97558505 Elin Myran
Os frivilligsentral i Hordaland Bjørnafjorden thh@bjornafjorden.kommune.no 56575263 Tove Helen Hille
Randaberg frivilligsentral Randaberg post@randaberg.frivilligsentral.no 92997899 Anne Gro Hamre
Rauma frivilligsentral Rauma post@rauma.frivilligsentral.no 71 16 61 89 Kairith Fugledal Kvarsnes
Rennesøy Frivilligsentral Stavanger bjorg.vestbo@stavanger.kommune.no 51720269 Bjørg Vestbø
Salem Frivilligsentral Bergen salemnaer@nlm.no 55904800 Jorunn-Marie Haugstad
Samnanger Frivilligsentral Samnanger frivilligsentral@samnanger.kommune.no 56587457/ 40407633 Karina Liøen Frøland
Sandøy Frivilligsentral Ålesund kine.blokhus@alesund.kommune.no 70165704 / 90783303 Kine Blokhus
Sauda frivilligsentral IOGT Sauda sauda.frivillig@gmail.com 52786330 Mari Austarheim
Selje Frivilligsentral Stad post@selje.frivilligsentral.no 95869223 Maria Helgesen
Sesam frivillighetssentral Bergen sesamist@sesamist.com 55561145 Anne Charlotte Valaker Bruheim
Sogndal Frivilligsentral Sogndal frivilligsentralen@sogndal.kommune.no 99286017 Åge Vedvik
Sokndal frivilligsentral Sokndal frsoknda@online.no 51476102 / 95272136 Ina Krone
Sola frivilligsentral Sola frivilligsentral@sola.kommune.no 90142670 Heidi Reiersen
Solund Frivillegsentral Solund irene.vaulen@solund.kommune.no 41243087 Irene Lambrechts Vaulen
Stordal frivilligsentral Fjord bjorg.jacobsen@fjord.kommune.no +4790529164 Bjørg Jacobsen
Storhaug frivilligsentral Stavanger storhaug.frivilligsentral@stavanger.kommune.no 90713992 Hege Benedicte Blom Stene
Strand frivilligsentral Strand Heidi.ryghbowitz@strand.kommune.no 51743155 Heidi Rygh Bowitz
Stranda frivilligsentral Stranda audber@stranda.kommune.no 46411076 Aud Tomasgard Berstad
Stryn Frivilligsentral Stryn post@frivilligstryn.no 97154722 Marit Sandnes Skrede
Sula frivilligsentral Sula sulafrivilligsentral@mimer.no 70191124 Jostein Håland
Sunndal frivilligsentral Sunndal sissel@sunndal.frivilligsentral.org 46816169 Sissel Halset Storslett
Sveio frivilligsentral Sveio post@sveio.frivilligsentral.no 48881528 Kristianne Uri
Time frivilligsentral Time frivilligsentralen@time.kommune.no 90477858 Karin Lima Friestad
Tingvoll Frivilligsentral Tingvoll torstein.gjetvik@tingvoll.kommune.no 71532487 Torstein Gjetvik
Tysnes frivilligsentral Tysnes per.verner.aase@tysnes.kommune.no 99565928 Per Verner Aase
Tysvær Frivilligsentral Tysvær angelica.amaral@bymisjon.net 488 62 414 Angelica Maria Amaral de Almeida
Ullensvang frivilligsentral Ullensvang Elin.myran@ullensvang.kommune.no 906 52 245 Elin Myran
Ulstein frivilligsentral Ulstein inger.dimmen@ulstein.kommune.no 98230613 Inger Anne Dimmen
Vaksdal frivilligsentral Vaksdal post@vaksdal.frivilligsentral.no 91003104 Torunn Samuelsen
Vestnes frivilligsentral Vestnes frivillig@vestnes.kommune.no 974 84 478 Karianne Bergset Austnes
Vindafjord frivilligsentral Vindafjord nina.froyland@vindafjord.kommune.no 48187762 Nina Frøyland
Voss frivilligsentral - Nabobeino Voss post@voss.frivilligsentral.no 971 77 985 / 916 71 027 Kjellfrid Skutlaberg / Kristin Kvåle Kjeilen
Vågsøy frivilligsentral Kinn Frivilligsentral@vagsoy.kommune.no 90746471 Siv Anett Kupen
Ytrebygda frivilligsentral Bergen marit.reigstad@bergen.kommune.no 55567546 / 92446041 Marit Nesttun Reigstad
Ålesund frivilligsentral Ålesund Siv.Katrin.Ulla@alesund.kommune.no 70164862 Siv Katrin Ulla
Åsane frivilligsentral Bergen berit.gjerstad@bergen.kommune.no 55567245/94522139 Berit Dagny Gjerstad
Ørskog Frivilligsentral Ålesund gunnhild.irene.todal@alesund.kommune.no 97712943 Gunnhild Todal
Ørsta frivilligsentral Ørsta frivillig@orsta.kommune.no 94876531 Rebecca Riise Bjerknes
Øygarden frivilligsentral Øygarden post@oygarden.frivilligsentral.no 550 96 929 Stine Sanden
2018 © Norges Frivilligsentraler