Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 107

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Arna frivillighetssentral Bergen post@arna.frivilligsentral.no 552 43 810 Kari Aakre Høgli
Askøy frivilligsentral Askøy frivilligsentralen@askoy.kommune.no 56158124 Torill Hauge
Aukra frivilligsentral Aukra jens.petter.kjoll@aukra.kommune.no 46946044 Jens Petter Kjøll
Aure frivilligsentral Aure post@aure.frivilligsentral.no 48380862 Inger Lise Midtsæter
Austevoll Frivilligsentral Austevoll Ann May Storebø
Bergen Kystkultursenter Bergen egil@kystkulturbergen.no 97169903 Egil Sunde
Bremanger Frivilligsentral Bremanger frivilligsentralen@bremanger.kommune.no 95989319 Bodil Strømmen Edvadsen
Bømlo frivilligsentral Bømlo bomlo@frivilligsentralen.no 53 42 14 14 May Brit Alfsvåg
Eid frivilligsentral Eid post@eid.frivilligsentral.no 41460042 Astrid Grete Torheim
Eiganes Tasta frivilligsentral Stavanger jeanette.osberg@stavanger.kommune.no 90508526 Jeanette Osberg
Etne frivilligsentral Etne frivillig.etne@gmail.com 902 38 354 Solveig Kvamme
Finnøy frivilligsentral Finnøy ragnhild.valand@finnoy.kommune.no 99398595 Ragnhild Valand
Fitjar frivilligsentral Fitjar post@fitjar.frivilligsentral.no 97143785 Ellinor Austad Bergesen
Fjell frivilligsentral Fjell stine.sanden@fjell.kommune.no 55 09 69 29 Stine Sanden
Flora frivilligsentral Flora Bente.Nilsen@flora.kommune.no 902 22 692 Bente Nilsen
Frivilligsentralen i Austrheim Austrheim rigmor.ludvigsen@austrheim.kommune.no 45635324 Rigmor Ludvigsen
Frivilligsentralen i Eigersund Eigersund frivilligsentralen@eigersund.kommune.no 458 78 545 Nina Løvø
Frivilligsentralen i Fjaler Fjaler frivilligsentralen@fjaler.kommune.no 57738020 Margrete Reisæter
Frivilligsentralen i Herøy Herøy i Møre og Romsdal frivillig@heroy.kommune.no 99210020 Britt Paulsen
Frivilligsentralen i Lindås Lindås per-ole.ekker@lindas.kommune.no kontor 56 37 51 54 - mobil 99 55 45 40 Per Ole Ekker
Frivilligsentralen i Masfjorden Masfjorden friv.sentr@masfjorden.kommune.no 56166262 Helga Ekehaug
Frivilligsentralen i Norddal Norddal frivillig@norddal.kommune.no 954 72 843 Bjørg Sætren Kleppe
Frivilligsentralen i Sandnes Sandnes bjarte.bjornsen@sandnes.kommune.no 95989573 Bjarte Bjørnsen
Frivilligsentralen i Stord Stord frivillig@stord.kommune.no 90737062 Nina Lovise Langeland
Frivilligsentralen i Sykkylven Sykkylven postmottak@sykkylven.kommune.no 90733379 Morten Oksavik
Frivilligsentralen i Volda Volda astrid.gjersdal@volda.kommune.no 91725639 Astrid Gjersdal
Frivilligsentralen i Årdal Årdal sdr@ardal.kommune.no 911 88 039 Steinar Drægni
Fræna frivilligsentral Fræna anne.holen.helseth@frana.kommune.no 71268142 Anne Holen Helseth
Fusa frivilligsentral Fusa frivilligsentralen@fusa.kommune.no 56580114 Victoria Tverli Dale
Førde frivilligsentral Førde kari.valle@forde.kommune.no 47 68 80 25 Kari Valle
Gaular frivilligsentral Gaular mavive@online.no 57718219 Magne Vivelid
Giske frivillighetssentral Giske erva@giske.kommune.no 70188130/40221129 Ernst Valderhaug
Gjesdal frivillighetssentral Gjesdal roar.bore@gjesdal.kommune.no 51614420 Roar M.Bore
Gloppen frivilligsentral Gloppen post@gloppen.frivilligsentral.no 92120505 Elfrid Rauset Håheim
Grannehjelpa, Frivilligsentralen i Kvam Kvam post@grannehjelpa.no 90122688 Sidsel Haugen
Gulen frivilligsentral Gulen vivian.vage@gulen.kommune.no 57782066 Vivian Våge
Halsa frivilligsentral Halsa post@halsa.frivilligsentral.no 90242585 Tove Karin Halse Lervik
Haram frivilligsentral Haram frivilligsentral@haram.kommune.no 95709923 Ingvild Haram
Hareid Frivilligsentral Hareid frivilleg@hareid.kommune.no 70095136 Heidi Pedersen Kvalsvik
Haugesund frivilligsentral Haugesund post@haugesund.frivilligsentral.no 91771786 Målfrid Vold
Hillevåg frivilligsentral Stavanger eileen.myrbakk.olsen@stavanger.kommune.no 51507374 Eileen Myrbakk Olsen
Hinna frivilligsentral Stavanger rune.hovland@stavanger.kommune.no 91842657 Rune Hovland
Hjelmeland frivilligsentral Hjelmeland postmottak@hjelmeland.kommune.no 40439155 Åsmund Sigmundstad
Hornindal frivilligsentral Hornindal frivilligsentralen@hornindal.kommune.no 57879814 Ola Bergset Ulvedal
Hå frivilligsentral frivilligsentralen@ha.kommune.no 415 32 696 John Steven Karlsson
Høyanger Frivilligsentral Ingrid Helle
Jondal frivilligsentral Jondal jondal.frivilligsentral@gmail.com 465 26 154 Kristine Drake
Jølster frivilligsentral Jølster post@jolster.frivilligsentral.no 95242444 Rakel Apneseth
Karmøy frivilligsentral IOGT Karmøy iog-friv@online.no 52851145 Brit Turid Valhammer
Klepp frivilligsentral Klepp aknh@klepp.kommune.no 51429640 Ann Kristin N Hatletvedt
Kristiansund Frivilligsentral Kristiansund post@kristiansund.frivilligsentral.no 98651784 Line Hoem
Kvinnherad frivillighetssentral Kvinnherad FrivilligSentralen@kvinnherad.kommune.no 90076543 Veronica Thorsen
Laksevåg frivilligsentral Bergen astrid.aarvik@bergen.kommune.no 409 22 846 Astrid Myran Aarvik
Landås grønn frivilligsentral Bergen post@barekraftigeliv.no Agnes Vevle Tvinnereim
Leikanger Frivilligsentral Leikanger Leikanger.frivilligsentral@leikanger.kommune.no 96941195 Åsmund Veigel Gaukstad
Lund Frivilligsentral Lund lundfrv@gmail.com 51403000 Sølvi K. Reiersen
Luster frivilligsentral Luster post@luster.frivilligsentral.no 45665954 Anita Kjørlaug
Lærdal frivilligsentral Lærdal post@laerdalfrivilligsentral.no 90 26 88 34 Anne Kristin Evensen
Løvstakken frivilligsentral Bergen post@lovstakken.frivilligsentral.no 40398471 Hans Magne Skard
Madla Frivilligsentral Stavanger lmollerop@stavanger.kommune.no 90618306 Line Møllerop
Magneten Frivilligsentral Bergen magnetenkk@gmail.com 95938858 Camilla Bommen
Meland frivilligsentral Meland frivilligsentralen@meland.kommune.no 56171066 Nina Randal
Midsund frivilligsentral Midsund malvin.bjornerem@midsund.kommune.no 71270533 Malvin Gjendem Bjørnerem
Molde frivilligsentral Molde frivilligsentralen@molde.kommune.no 71 11 13 80 Eli Hoelstad Eik
Naustdal frivilligsentral Naustdal frivilligsentralen@naustdal.kommune.no 57816144 / 90744075 Torill Hukset
Nesset frivilligsentral Nesset post@nesset.frivilligsentral.no 71231194 Marie Teigland
Nærmiljøsentralen Askvoll Askvoll astrid.halstensen@askvoll.kommune.no 90848627 Astrid Halstensen
Odda frivilligsentral Odda frivillig@odda.kommune.no 53654735/97558505 Elin Myran
Os frivilligsentral i Hordaland Os i Hordaland thh@os-ho.kommune.no 56575263 Tove Helen Hille
Radøy Frivilligsentral Radøy rune.rydland@radoy.kommune.no 56349030 Rune Rydland
Randaberg frivilligsentral Randaberg frivilligsentralen@randaberg.kommune.no 99500975 Anne Gro Hamre
Rauma frivilligsentral Rauma post@rauma.frivilligsentral.no 71 16 61 89 Kairith Fugledal Kvarsnes
Rennesøy Frivilligsentral Rennesøy bjorg.vestbo@rennesoy.kommune.no 51720269 Bjørg Vestbø
Salem nærmiljøsenter Bergen salemnaer@nlm.no 55904805 Jorunn-Marie Haugstad
Samnanger Frivilligsentral Samnanger frivilligsentral@samnanger.kommune.no 56587457/ 40407633 Anne Lise Leiren Mastervik
Sauda frivilligsentral IOGT Sauda sauda.frivillig@gmail.com 52780800 Mari Austarheim
Sesam frivillighetssentral Bergen sesamist@sesamist.com 55561145 Merete Mohn Tvedt
Sogndal Frivilligsentral Sogndal frivilligsentralen@sogndal.kommune.no 99286017 Åge Vedvik
Sokndal frivillighetssentral Sokndal frsoknda@online.no 51476102 / 95272136 Signe Lorentzen
Sola frivilligsentral Sola frivilligsentral@sola.kommune.no 95775901 Anne Lise Alfsen
Solund Frivillegsentral Solund irene.vaulen@solund.kommune.no 41243087 Irene Lambrechts Vaulen
Stordal frivilligsentral Stordal bjorg.jacobsen@stordal.kommune.no +4790529164 Bjørg Jacobsen
Storhaug frivilligsentral Stavanger sbakholt@stavanger.kommune.no 90713992 Sigrid Bækholt
Strand frivilligsentral Strand Heidi.ryghbowitz@strand.kommune.no 51743155 Heidi Rygh Bowitz
Stranda frivilligsentral Stranda audber@stranda.kommune.no 46411076 Aud Tomasgard Berstad
Stryn Frivilligsentral Stryn post@frivilligstryn.no 97154722 Marit Sandnes Skrede
Sula frivilligsentral Sula sulafrivilligsentral@mimer.no 70191124 Jostein Håland
Sunndal frivilligsentral Sunndal sissel@sunndal.frivilligsentral.org 46816169 Sissel Halset Storslett
Sveio frivilligsentral Sveio post@sveio.frivilligsentral.no 48881528 Kristianne Uri
Time frivilligsentral Time torill.lode@time.kommune.no 90529346 Torill Lode
Tingvoll Frivilligsentral Tingvoll torstein.gjetvik@tingvoll.kommune.no 71532487 Torstein Gjetvik
Tysnes frivilligsentral Tysnes post@tysnes.frivilligsentral.no 99565928 Per Verner Aase
Tysvær Frivilligsentral Tysvær gerd.christensen@bymisjon.net 47487949 Gerd Jorunn Christensen
Ullensvang frivilligsentral Ullensvang frivilligsentral@ullensvang.herad.no 90025495 Sigrid Dagestad
Ulstein frivilligsentral Ulstein inger.dimmen@ulstein.kommune.no 70017670 / 98230613 Inger Anne Dimmen
Vaksdal frivilligsentral Vaksdal post@vaksdal.frivilligsentral.no 91003104 Torunn Samuelsen
Vestnes frivilligsentral Vestnes frivillig@vestnes.kommune.no 974 84 478/ 71180218 Karianne Bergset Austnes
Vindafjord frivilligsentral Vindafjord nina.froyland@vindafjord.kommune.no 48187762 Nina Frøyland
Vitalitetsenteret frivilligsentral Bergen post@vitalitetsenteret.frivilligsentral.no
Voss frivilligsentral - Nabobeino Voss post@nabobeino.no 56510730 Kjellfrid Skutlaberg
Vågsøy frivilligsentral Vågsøy Frivilligsentral@vagsoy.kommune.no 90746471 Siv Anett Kupen
Ytrebygda frivilligsentral Bergen marit.reigstad@bergen.kommune.no 55567546 / 92446041 Marit Nesttun Reigstad
Ålesund frivilligsentral Ålesund stina.lillevik@alesund.kommune.no 70164862 Stina Kathrin V
Åsane frivilligsentral Bergen berit.gjerstad@bergen.kommune.no 55567245/94522139 Berit Dagny Gjerstad
Ørskog frivilligsentral Ørskog frivillig@orskog.kommune.no 97712943 Gunnhild Todal
Ørsta frivilligsentral Ørsta frivillig@orsta.kommune.no 94876531 Rebecca Riise Bjerknes
Øygarden frivilligsentral Øygarden post@oygarden.frivilligsentral.no 90415771 Henrik Angermund og Liv Edel Mikkelsen
2018 © Norges Frivilligsentraler