Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 123

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Arna Frivilligsentral Bergen post@arna.frivilligsentral.no 552 43 810 Kari Aakre Høgli
Monica Nesse
Ståle Nordøen
Askvoll Frivilligsentral Askvoll Vladyslava.Tsytsyurska@Askvoll.kommune.no 90848627 Vladyslava Tsytsyurska
Marit Klausen
Aukra frivilligsentral Aukra kristine.thomassen@aukra.kommune.no 90804713 Anne Jorunn Sandøy
Kristine Thomassen
Aure frivilligsentral Aure post@aure.frivilligsentral.no 48380862 Inger Lise Midtsæter
Rita Merete Ormbostad
Austevoll Frivilligsentral Austevoll margrethe.utkilen@austevoll.kommune.no 99203637 Margrethe Utkilen
Averøy Frivilligsentral Averøy me-saksh@online.no 99572825 Merethe Sakshaug
Tor Finn Isaksen
Balestrand Frivilligsentral Sogndal balestrand.frivilligsentral@sogndal.kommune.no 95060989 Henning Birger Sagevik
Bergen Kystkultursenter Bergen post@kystkulturbergen.frivilligsentral.no 99567335 Anders Haaland
Aina Matre
Bremanger Frivilligsentral Bremanger frivilligsentralen@bremanger.kommune.no 95989319 Bodil Edvardsen
Bømlo frivilligsentral Bømlo bomlo@frivilligsentralen.no 53 42 14 14 Anne Johannessen
Nils Gunnar Gloppen
Eid frivilligsentral Stad post@eid.frivilligsentral.no 41460042 Astrid Grete Torheim
Geir Holmen
Eiganes og Våland frivilligsentral Stavanger elizabeth.parra.ganteaume@stavanger.kommune.no +4747784171 Elizabeth Ganteaume
Eigersund Frivilligsentral Eigersund frivilligsentralen@eigersund.kommune.no 458 78 545 Nina Løvø
Lars Magne Brekke
Etne frivilligsentral Etne frivillig.etne@gmail.com 902 38 354 Solveig Kvamme
Asbjørn Opedal
Finnøy frivilligsentral Stavanger ragnhild.valand@stavanger.kommune.no 99398595 Ragnhild Valand
Fitjar frivilligsentral Fitjar ellber@fitjar.kommune.no 97143785 Ellinor Austad Bergesen
Hrafn Thorsteinsson
Fjaler Frivilligsentral Fjaler Rhona.Thingnes@fjaler.kommune.no 57738020 Rhona Thingnes
Fjell frivilligsentral Øygarden julia.woehlert@oygarden.kommune.no 48036989 Stine Sanden
Florø frivilligsentral Kinn Bente.Nilsen@kinn.kommune.no 902 22 692 Bente Nilsen
Frekhaug frivilligsentral Alver frekhaug.frivilligsentral@alver.kommune.no 45324377
Stine Elise Eikefet
Frihuset Frivilligsentral Øygarden vigdis.taranger@oygarden.kommune.no 94829573 Vigdis Taranger
Frivilligsentralen i Austrheim Austrheim rigmor.ludvigsen@austrheim.kommune.no 45635324 Rigmor Ludvigsen
Per Lerøy
Frivilligsentralen i Randaberg Randaberg frivilligsentralen@randaberg.kommune.no 416 92 149 Morten Kvanvik Rønne
Robert Raustein
Edymar Pacheco
Frivilligsentralen i Volda Volda astrid.gjersdal@volda.kommune.no 91725639 Astrid Gjersdal
Frivilligsentralen i Årdal Årdal frank.eldegard@ardal.kommune.no 90843189 Steinar Drægni
Frank Roger Eldegard
Fusa frivilligsentral Bjørnafjorden fusa.frivilligsentral@kyrkja.no 56580114 Benedicte Næss
Linda Cecilie Matland
Førde frivilligsentral Sunnfjord kari.valle@sunnfjord.kommune.no 47 68 80 25 Kari Valle
Gaular frivilligsentral Sunnfjord sandra.hjonnevag@sunnfjord.kommune.no 47645164 Sandra Hjønnevag
Giske frivilligsentral Giske erva@giske.kommune.no 40221129 Ernst Valderhaug
Kåre Sæther
Gjemnes Frivilligsentral Gjemnes siri.ohren@gjemnes.kommune.no 47623288 Siri Ohren
Gjesdal frivilligsentral Gjesdal MarianneBergset.Tjetland@gjesdal.kommune.no 95176038 Marianne B. Tjetland
Gloppen frivilligsentral Gloppen post@gloppen.frivilligsentral.no 92120505 Kari Arnestad
Thor Horntvedt
Grannehjelpa, Frivilligsentralen i Kvam Kvam post@grannehjelpa.no 90122688 Kari Beate Mostad
Siriann Lillevik
Gulen frivilligsentral Gulen johanne.halland.fridtun@gulen.kommune.no 57782058 Johanne Fridtun
Haram frivilligsentral Haram ingvild.haram@haram.kommune.no 95709923 Ingvild Haram
Hareid Frivilligsentral Hareid frivilleg@hareid.kommune.no 70095136 Heidi Pedersen Kvalsvik
Marita Mork
Herdla Frivilligsentral Askøy herdla.frivilligsentral@askoy.kommune.no 56158124 Tina Elizabeth Eielsen Dale
Herøy Frivilligsentral Herøy i Møre og Romsdal frivillig@heroy.kommune.no 99210020 Britt Paulsen
Sigurd Nygaard
Hillevåg frivilligsentral Stavanger hillevag.frivilligsentral@stavanger.kommune.no 51508858 Nina Tunge-Kvamme
Hinna frivilligsentral Stavanger sunniva.s.roberts@stavanger.kommune.no 91842657 Ingvill Jørgensen
Sunniva S. Roberts
Hjelmeland frivilligsentral Hjelmeland postmottak@hjelmeland.kommune.no 40439155 Åsmund Sigmundstad
Dagfinn Hatløy
Hornindal frivilligsentral Volda Hornindalfrivilligsentral@volda.kommune.no 41512813 Kristine Sofie Orheim Hansen
Hundvåg frivilligsentral Stavanger ann.therese.madland@stavanger.kommune.no 99290718 Ann Therese Madland
Hustadvika frivilligsentral Hustadvika frivilligsentralen@hustadvika.kommune.no 48152390 Frank Robert Vik
Laila Nøsen
Hyllestad Frivilligsentral Hyllestad Julie.Einen@hyllestad.kommune.no 907 30 176 Julie Einen
Ingunn Sognnes
Høyanger Frivilligsentral Høyanger ronnaug.meek@hoyanger.kommune.no 57711500, 99321322 Rønnaug Meek
Hå frivilligsentral MeretheElin.Kvia@ha.kommune.no Merethe: 90058247 Merethe Elin Kvia
Jondal frivilligsentral Ullensvang jondal.frivilligsentral@gmail.com 465 26 154 Olav Magnus Hammer
Christine Molven
Kinsarvik frivilligsentral Ullensvang frivillig@ullensvang.kommune.no 97558505 Elin Myran
Klepp frivilligsentral Klepp aknh@klepp.kommune.no 46862000 Ann Kristin N Hatletvedt
Veronika Dagestad
Kleppestø Frivilligsentral Askøy frivilligsentralen@askoy.kommune.no 56158124 Aasa Hamre
Monica Johansen
Knarvik Frivilligsentral Alver knarvik.frivilligsentral@alver.kommune.no kontor 56 37 51 54 - mobil 99 55 45 40 Per Ekker
Kristiansund Frivilligsentral Kristiansund post@kristiansund.frivilligsentral.no 41175195 Lille Andersen
Trond Ulseth
Kvinnherad frivilligsentral Kvinnherad veronica.thorsen@kvinnherad.kommune.no 90076543 Veronica Thorsen
Laksevåg frivilligsentral Bergen karitrude.eikeland@bergen.kommune.no 409 22 846 Benjamin Hogstad
Kari Eikeland
Leikanger Frivilligsentral Sogndal Leikanger.frivilligsentral@sogndal.kommune.no 94136251 Mona Kvam
Knut Henning Grepstad
Lund Frivilligsentral Lund lundfrv@gmail.com 51403000 Sølvi K. Reiersen
Daniel Altrock
Luster frivilligsentral Luster post@luster.frivilligsentral.no 45665954 Anita Kjørlaug
Ivar Kvalen
Lærdal frivilligsentral Lærdal post@laerdalfrivilligsentral.no 90 26 88 34 Anne Kristin Evensen
Audun Mo
Løvstakken frivilligsentral Bergen post@lovstakken.frivilligsentral.no 40398471 Sara Kohne
Mary Økland
Madla og Kvernevik Frivilligsentral Stavanger robert.raustein@stavanger.kommune.no 47471518 Robert Raustein
Magneten Frivilligsentral Bergen magnetenfrivilligsentral@gmail.com 95938858 Camilla Bommen
Reidun Lønning
Manger Frivilligsentral Alver manger.frivilligsentral@alver.kommune.no 45327048 Birthe Kråkenes Bjørstad
Masfjorden Frivilligsentral Masfjorden kristin.kvamme.rasch@masfjorden.kommune.no 90104139 Kristin Kvamme Rasch
Midsund Frivilligsentral Molde hilvi.auerdahl@molde.kommune.no 91352933 Hilvi Auerdahl
Molde frivilligsentral Molde frivilligsentralen@molde.kommune.no 94145446 Torunn Haldorsen
Møllaren Frivilligsentral Bergen post@mollaren.frivilligsentral.no 94858883 Ida Fauskanger
Anne-Lene Rasmussen
Naustdal frivilligsentral Sunnfjord anders.alvaro.nydal@sunnfjord.kommune.no 90744075 Erlend Herstad
Anders Nydal
Nesset frivilligsentral Molde post@nesset.frivilligsentral.no 40474253 Frank Stenløs
Per Magne Brakstad
Nord-Karmøy Frivilligsentral IOGT Karmøy nordkarmoyfrivilligsentral@iogt.no Silje Sjøen
Odd Kjell Ingvaldsen
Nærmiljøsentral Tysvær Haugesund Røde Kors Tysvær anne@hrk.no 52711250 Anne Kesia Leirvik
Odda Frivilligsentral Ullensvang frivillig@ullensvang.kommune.no 97558505 Elin Myran
Olsvoll frivilligsentral skar@ha.kommune.no 41532695 Linn Økland
John Steven Karlsson
Os frivilligsentral Bjørnafjorden stko@bjornafjorden.kommune.no 94396618 Stine Kobbeltvedt
Trond Løvdok
Osterøy frivilligsentral Osterøy solveig.hojem@osteroy.kommune.no +4745375246 Solveig Hojem
Henrik Carlsen
Henrik Carlsen
Rauma frivilligsentral Rauma post@rauma.frivilligsentral.no 46858475 Kairith Fugledal Kvarsnes
Rennesøy Frivilligsentral Stavanger kim.tysse.ingebrigtsen@stavanger.kommune.no 45658570 Anna Klockow Realfsen
Kim Tysse Ingebrigtsen
Salem Frivilligsentral Bergen salemnaer@nlm.no 55904800 Jorunn-Marie Haugstad
Runar Slettebø
Trude Kløvning
Samnanger Frivilligsentral Samnanger frivilligsentral@samnanger.kommune.no 56587457 Solveig Gautadottir
Sande Frivillegsentral Sande i Møre og Romsdal ann-kristin.brekke.oksavik@sande.kommune.no 90858951 Ann-Kristin Brekke Oksavik
Sandnes Frivilligsentral Sandnes bjarte.bjornsen@sandnes.kommune.no 95989573 Bjarte Bjørnsen
Sandøy Frivilligsentral Ålesund steinshamn.innbyggartorg@alesund.kommune.no 70165700 Kine Blokhus
Torill Huse
Sauda frivilligsentral Sauda mari.austarheim@sauda.kommune.no 902 05 922 Mari Austarheim
Selje Frivilligsentral Stad post@selje.frivilligsentral.no 95869223 Maria Helgesen
Geir Holmen
Sesam frivillighetssentral Bergen sesamist@sesamist.com 55561145 Ingfrid Fonn
Trude Thunes
Eiel Holten
Skodje frivilligsentral Ålesund skodje.innbyggartorg@alesund.kommune.no 70244000 Cecilie Kalvøy Fylling
Kai Oskar Eidsvik
Slettebakken Frivilligsentral Bergen post@slettebakken.frivilligsentral.no 90679249 Hege Mikkelsen
Arild Aage Hovland
Sogndal Frivilligsentral Sogndal age.vedvik@sogndal.kommune.no 99286017 Åge Vedvik
Sokndal frivilligsentral Sokndal frsoknda@online.no 95272136 Linda Aaros
Torill-June Edland-Hansen
Geir Arne Berg
Sola frivilligsentral Sola heidi.reiersen@sola.kommune.no 90142670 Heidi Reiersen
Solund Frivillegsentral Solund irene.vaulen@solund.kommune.no 41243087 Irene Lambrechts Vaulen
Bjørn Magne Hansen
Stord Frivilligsentral Stord frivillig@stord.kommune.no 90018404 Margunn Vassdal
Anne lene Jordåen
Stordal frivilligsentral Fjord bjorg.jacobsen@fjord.kommune.no +4790529164 Bjørg Jacobsen
Storhaug frivilligsentral Stavanger storhaug.frivilligsentral@stavanger.kommune.no 99095565 Hege Benedicte Stene
Strand frivilligsentral Strand strand.frivilligsentral@strand.kommune.no 93 48 61 99 Heidi Rygh Bowitz
Ole Næss
Erna Hausken
Oddbjørn Strand
Stranda frivilligsentral Stranda 46411076 Ragnhild Stadheim
Leif-Inge Salte
Stryn Frivilligsentral Stryn post@frivilligstryn.no 97154722 Marit Sandnes Skrede
Anders Magne Vik
Suldal Frivilligsentral Suldal hilde.nora.vage@suldal.kommune.no 977 55 302 (Hilde Nora) Hilde Nora Våge
Sunndal frivilligsentral Sunndal anita.lehne@sunndal.kommune.no 95221863 Anita Lehne
Sveio Frivilligsentral Sveio guro.roher@bymisjon.no 48862318 Gerd Jorunn Christensen
Guro Røher
Sykkylven Frivilligsentral Sykkylven postmottak@sykkylven.kommune.no 90733379 Tove Sperre
Sør-Karmøy frivilligsentral IOGT Karmøy lindarthorsvik@live.no 97515265 Grethe Reinhardtsen
Linda Thorsvik
Tasta Frivilligsentral Stavanger eva-maria.gartner@stavanger.kommune.no +4746925212 Eva-Maria Gärtner
Atle Melangen
Time Frivilligsentral Time anita.m.stokdal@time.kommune.no 90477858 Anita M. Stokdal
Tysnes frivilligsentral Tysnes per.verner.aase@tysnes.kommune.no 99565928 Per Verner Aase
Camilla Forth
Tysvær Frivilligsentral Tysvær grethe.vangsnes@tysver.kommune.no 92822714 Grethe Vangsnes
Anders Netland
Ulstein frivilligsentral Ulstein inger.dimmen@ulstein.kommune.no 98230613 Inger Anne Dimmen
Wenche Osnes Låbakk
Ulstein Frivilligsentral Ung Ulstein
Utsira Frivilligsentral Utsira elisabeth.fosse@utsira.kommune.no Elisabeth Fosse
Vaksdal frivilligsentral Vaksdal frivilligsentral@vaksdal.kommune.no 92049856 Hege Vik
Maren Amanda Thorkildsen
Valldal frivilligsentral Fjord kristi.linge.stakkestad@fjord.kommune.no 41867806 Kristi Linge Stakkestad
Vanylven Frivilligsentral Vanylven randi.irene.helgoy@vanylven.kommune.no 95143997 Randi Helgøy
Vestnes frivilligsentral Vestnes frivillig@vestnes.kommune.no 974 84 478 Karianne Bergset Austnes
Joar Kirkeslett
Vik Frivilligsentral Vik ranveig.turvoll@vik.kommune.no 90048351 Roy Egil Stadheim
Ranveig Turvoll
Vindafjord frivilligsentral Vindafjord frivilligsentralen@vindafjord.kommune.no 48 18 40 78 Liva Fuglestein
Voss frivilligsentral Voss post@voss.frivilligsentral.no 97177985 Oddvar Nestås
Pernille Mustad
Pernille Mustad
Vågsøy frivilligsentral Kinn Frivilligsentral@kinn.kommune.no 90746471/90843480 Siv Anett Kupen
Ytrebygda Frivilligsentral Bergen atle.oien@bergen.kommune.no 92446041 Atle-Hjørn Øien
Eirik Matthiesen
Ørskog Frivilligsentral Ålesund kai.oskar.eidsvik@alesund.kommune.no 97712943 Kai Oskar Eidsvik
Ørsta frivilligsentral Ørsta frivillig@orsta.kommune.no 91313572 Rebecca Riise Bjerknes
Kari Flø
Øygarden frivilligsentral Øygarden frivillig@oygarden.kommune.no 56160228 Julia Woehlert
Ålesund frivilligsentral Ålesund alesund.frivilligsentral@alesund.kommune.no 945 22 775 Emilie Glas
Åsane frivilligsentral Bergen siv.johansen@bergen.kommune.no 55567245/94522139 Siv Johansen

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (3. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler