Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 126

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Alstahaug frivilligsentral Alstahaug lars.evan.lauritzen@alstahaug.kommune.no 91826937 Lars Evan Lauritzen
Alta frivilligsentral Alta gabriella.ottesen@alta.kommune.no 78455670 Gabriella Jurisic Ottesen
Andøy frivilligsentral Andøy post@andoy.frivilligsentral.no 97114212 Suzanne Pettersen
Ballangen frivilligsentral Narvik frivillig.ballangen@gmail.com 769 29 174 Steinar Tofte
Bardu frivilligsentral SA Bardu post@bardu.frivilligsentral.no 99411311 Bernt Lamøy
Beiarn frivilligsentral Beiarn post@beiarn.frivilligsentral.no 75568899 Gudbjørg H. Navjord
Beitstad Frivilligsentral Steinkjer frivillig@beitstad.no 99248590 Grete Folden
Berlevåg frivilligsentral Berlevåg Ann.kristin.wensel@berlevag.kommune.no 45879815 Ann Kristin Wensel
Bindal frivilligsentral Bindal frivilligsentralen@bindal.kommune.no 94811116 Paula Lindrupsen
Bjugn frivilligsentral Ørland Ann Heidi Buvarp
Bodø frivilligsentral Bodø Knut.Store.Brinchmann@bodo.kommune.no 75505000 / 93429100 Knut Støre Brinchmann
Brønnøy frivilligsentral Brønnøy post@bronnoy.frivilligsentral.no 48147669 Marit Skille
Byåsen frivilligsentral Trondheim post@byasen.frivilligsentral.no 477 05 829 Marit Helen Erland
Båtsfjord frivilligsentral Båtsfjord frivillig@batsfjord.kommune.no 78983400 Ståle A. Olsen
Bø Frivilligsentral (Nordland) Bø i Nordland melissa.solvang@boe.kommune.no 97714799 Melissa Solvang
Dønna frivilligsentral Dønna frivilligsentral@donna.kommune.no 75052230 Tove Kielland Alfheim
Fauske frivilligsentral Fauske - Fuossko frivilligsentralen@fauske.kommune.no 48 05 68 10 Gro-Anita Olsen
Flakstad Frivilligsentral Flakstad Marianne.baadstrand@flakstad.kommune.no 94153630 Marianne Baadstrand
Flatanger Frivilligsentral Flatanger eldri.trana@flatanger.kommune.no 47636915 Eldri Sivertsen Trana
Frivillig Inderøy SA Inderøy dagligleder@frivilliginderoy.no 45804676 Anne Kjersti Bakstad
Frivillig Sentralen i Sør-Varanger Sør-Varanger frivillig@svk.no 78 97 18 57 Sandra Asmyhr
Frivillig Verdal Verdal post@verdal.frivilligsentral.no 91337880
Frivillighetssentralen i Saltdal Saltdal post@saltdal.frivilligsentral.no 75682304/90098552 Nina Forseth
Frivillighetssentralen ved Stiftelsen Kirkens Bymisjon Tromsø Tromsø tormod@bymisjontromso.no 77684888 Tormod Eilertsen Sletvold
Frivilligsentral Tromsø Røde Kors Tromsø frivilligsentralen.tromso@redcross.no 95472045 Kari Lydersen
Frivilligsentralen i Dyrøy Dyrøy frivilligsentralen@dyroy.kommune.no 46746860 Trine Strand
Frivilligsentralen i Målselv Målselv frivillig@nordpaa.no 41513135 Lise Olsen Tråsdahl
Frivilligsentralen Skånland, i Tjeldsund kommune Tjeldsund - Dielddanuorri laila.benjaminsen@tjeldsund.kommune.no 41806952 Laila Marie Benjaminsen
Frosta frivillighetssentral Frosta frosta.frivillighetssentral@frosta.kommune.no 48991951 Eli Vist
Frøya frivilligsentral Frøya siw-aina.stromoy@froya.kommune.no 94038950 Siw Aina Strømøy
Gamvik frivilligsentral Gamvik frivillig.sentral@gamvik.kommune.no 99515964 Oddbjørn Hansen
Gildeskål Frivilligsentral Gildeskål frivilligsentral@gildeskal.kommune.no 48171929 Rita Elveheim
Grane frivilligsentral Grane frivillig@grane.kommune.no 95331081 Wencke Halland
Gratangen frivillighetssentral SA Gratangen frivillig@gratangen.kommune.no 90927988 Elsa Holm
Grong frivillighetssentral Grong post@grong.frivilligsentral.no 94196487 Edel Marit Blomkvist
Hadsel Frivilligforening Hadsel post@hadsel.frivilligsentral.no 90246933 Anne Karin Richardsen
Halsa frivilligsentral Heim post@halsa.frivilligsentral.no 90242585 Tove Karin Halse Lervik
Hamarøy Frivilligsentral Hábmer - Hamarøy post@hamaroy.frivilligsentral.no Jannita Olvik
Hammerfest Frivilligsentral Hammerfest - Hámmerfeasta post@hammerfest.frivilligsentral.no 78 40 27 19 Elisabeth Wahl
Harstad frivilligsentral Harstad - Hárstták post@fvs-harstad.no 77065890 Sabina Eliassen
Hattfjelldal frivillighetssentral Aarborte - Hattfjelldal frivilligsentral@hattfjelldal.kommune.no 75184911 Aud Ringsø
Hemne frivilligsentral Heim post@hemne.frivilligsentral.no 97196302 Marte Bugten
Hemnes frivilligsentral Hemnes post@hemnesfrivilligsentral.no 94976348 Carmen Aurora Skreslett
Herøy Frivilligsentral Herøy i Nordland jelena.budesa@heroy-no.kommune.no 96044774 Jelena Budesa
Hitra frivilligsentral Hitra post@hitra.frivilligsentral.no 468 05 898 Eldbjørg Broholm
Holtålen frivilligsentral Holtålen laila.g.kokkvoll@holtalen.kommune.no 41930211 Laila Grønli Kokkvoll
Høylandet frivilligsentral Høylandet hoylandet.frivilligsentral@gmail.com 95019748 Bjørg Olaug Grongstad
Ibestad frivilligsentral Ibestad ibestad.frivilligsentral@gmail.com 97637009 Lill-Åse Johansen
Ila frivilligsentral AS Trondheim post@ila.frivilligsentral.no 46652520 Annette Taraldsen
Jekken Frivilligsentral Trondheim post@jekken.frivilligsentral.no 46947541 Isabel Lydersen Måsvær
Kattem Frivilligsentral Trondheim post@kattem.frivilligsentral.no 99729171 Gunn Kristin Nilsen
Klæbu frivilligsentral Trondheim post@klabu.frivilligsentral.no 99006598 Lillian Hofnes Waaden
Kvæfjord frivilligsentral Kvæfjord frvkvefjord@gmail.com 41569942 Hanne Thin Markussen
Kåfjord frivilligsentral Gáivuotna - Kåfjord - Kaivuono frivillig.kafjord@nordtroms.net 97195429 Bernt Magnar Eriksen
Lavangen frivilligsentral Loabák - Lavangen post@lavangen.frivilligsentral.no 92226435 Jane Johansen
Leirfjord Frivilligsentral Leirfjord hege.igeland@leirfjord.kommune.no 75074243
Leksvik frivilligsentral Indre Fosen bahindrum@gmail.com 91379984 Bård Hindrum
Levanger Frivilligsentral Levanger post@levanger.frivilligsentral.no 99113569 Åse Saltvik
Lierne frivilligsentral Lierne post@lierne.frivilligsentral.no 46843989 Lena Gjertsås
Lødingen frivilligsentral Lødingen hakon.pettersen@lodingen.kommune.no 98858296 Håkon Pettersen/ Anniken How
Løkkan frivilligsentral Trondheim post@lokkan.frivilligsentral.no 95474662 Hilde Grethe Skaret
Melhus frivilligsentral Melhus frivilligsentralen@melhus.kommune.no 90278305, 94145486, 72858108, Jorunn Merete Frengen
Meløy frivilligsentral Meløy post@meloy.frivilligsentral.no 409 00 575 Gitte Farestveit Jonassen
Meråker frivilligsentral Meråker asmund.overkil@meraker.kommune.no 92807952 Åsmund Øverkil
Midtre Gauldal frivilligsentral Midtre Gauldal trude.heggdal@mgk.no 72403636 / 41211427 Trude Solem Heggdal
Mosvik frivilligsentral Inderøy mosvik.frivilligsentral@gmail.com 922 51 480 Bjørn Chruicshank
Måsøy Frivilligsentral Måsøy sat@masoy.kommune.no 986 00 074 Sajjad Thathaal
Namdalseid frivilligsentral Namsos - Nåavmesjenjaelmie namdalseid.frivilligsentral@gmail.com 74217100 Monica Sotberg
Namsos Frivilligsentral Namsos - Nåavmesjenjaelmie sissel.thorsen@redcross.no 469 04 544 Sissel Thorsen
Namsskogan frivilligsentral Namsskogan post@namsskogan.frivilligsentral.no 90756921 Anne Elisabeth Brekkvassmo
Nardo og omegn frivilligsentral Trondheim post@nardo.frivilligsentral.no 48188214 Sølvi Dørum Kailasanathan
Narvik Frivilligsentral Narvik post@narvik.frivilligsentral.no 94130116 Dorota Kantorowicz-Bardzinska
Nesna frivillighetssentral Nesna post@nesna.frivilligsentral.no 48240529 Mariann Svellingen
Nordreisa frivilligsentral Nordreisa - Ráisa - Raisi frivillig@nordreisa.kommune.no 41 58 77 10 Birger Solbakken
Nærøy frivilligsentral Nærøysund naroy@nfrivillig.no 90052691 Torunn Neerland
Oppdal frivilligsentral Oppdal oppdal.frivilligsentral@oppdal.com 47925099 May-Britt Aagård
Orkland frivilligsentral avd. Krokstadøra Orkland rachel.hammervik@orkland.kommune.no 48149460 Nina Mjør
Orkland frivilligsentral Avd. Lensvik Orkland jannicke.meland@orkland.kommune.no 47504859 Jannicke Meland
Orkland frivilligsentral Avd. Meldal Orkland eli.kalseth@orkland.kommune.no 90847420 Eli Anne Kalseth
Orkland frivilligsentral Avd. Orkanger Orkland rachel.hammervik@orkland.kommune.no 481 49 460 Rachel Hammervik
Otterøy Frivilligsentral Namsos - Nåavmesjenjaelmie 97435727 Anne-Berit Formo
Overhalla frivilligsentral Overhalla post@overhallafrivilligsentral.no 955 59 139 Line Therese Rosenfors
Presthus Frivilligsentral Trondheim post@presthus.frivilligsentral.no 90954102 Sølvi Kvam
Rana frivilligsentral Rana post@ranafrivillig.no 94809350/daglig leder 95397646 May-Lis Bottolfsen
Rennebu frivilligsentral Rennebu post@rennebu.frivilligsentral.no 72426264/91731174 Maj Britt Svorkdal Hess
Rindal frivilligsentral Rindal anni.karlstrom@rindal.kommune.no 41445620 Anni Karlstrøm
Rissa frivilligsentral SA Indre Fosen post@rissa.frivilligsentral.no 91337053 Tina Sylthe
Roan frivilligsentral SA Åfjord trygve.rullestad@gmail.com 41324892 Trygve H. Rullestad
Røros frivilligsentral Røros berit.sevatdal@roros.kommune.no 928 43 261 Berit Kristin Sevatdal
Røyrvik Frivilligsentral Raarvikhe - Røyrvik post@royrvik.frivilligsentral.no +47 98 08 53 28 Jorunn F. Vollmo
SAFA-Salangen frivilligsentral og aktivitetssenter Salangen sfrivill@online.no 90595086 Anna Aglen Løkse /Terese Thomassen
Saupstad frivilligsentral Trondheim post@saupstad.frivilligsentral.no 45 20 32 40 Sølvi Mathisen
Selbu frivilligsentral Selbu frivillig@selbu.kommune.no 97409162 Karin Galaaen
Senja frivilligsentral Senja post@senja.frivilligsentral.no 48190775 Tommy Myklebust
Sjetne frivilligsentral Trondheim post@sjetne.frivilligsentral.no 94127844 Siri Kvande
Skage frivilligsentral Overhalla post@skage.frivilligsentral.no 979 67 278 Knut Th. Flåtter
Skaun frivilligsentral Skaun fvs@skaun.kommune.no 94143066 Siri Grøttjord
Skorovas Liv frivilligsentral Namsskogan skorovas.liv@gmail.com 481 89 250 Hilde Helen Staldvik
Snåsa Bygdesentral Snåase - Snåsa snasa.bygdesentral@gmail.com 91372250 Astrid F. Bratlie
Sortland frivilligsentral Sortland - Suortá post@sortland.frivilligsentral.no 902 16 563 Unni Glad
Steigen frivilligsentral Steigen frivillig@steigen.kommune.no 48216014 Aslaug Bartholsen
Stiftelsen Lyngen frivilligsentral Lyngen post@lyngen.frivilligsentral.no 46799375 Rune Lillevik
Stiftelsen Sørreisa frivilligsentral Sørreisa frivillighetssentralen@sorreisa.kommune.no 99204651 Ragnhild Hjorthen
Stjørdal Frivilligsentral SA Stjørdal siribones.frivi@gmail.com 93008974 Siri Bones
Stod frivilligsentral Steinkjer frivillig@stod.no 94173476 Nina Rygg
Storfjord frivilligsentral Storfjord - Omasvuotna - Omasvuono Post@storfjord.kommune.no 98289068 Jill Fagerli
Strinda frivilligsentralen Trondheim post@strinda.frivilligsentral.no 480 49 452 Anne Karin V. Nilsen
Surnadal Frivilligsentral Surnadal hilde.staveli.solli@surnadal.kommune.no 97112427 Hilde Staveli Solli
Sømna frivilligsentral SA Sømna post@somna.frivilligsentral.no 90553402 Wenche Fjerdingøy
Tana/Deatnu Frivilligsentral Deatnu - Tana post@tana.frivilligsentral.no 46400278 Mariann Lindi
Tegnspråklig frivilligsentral Trondheim Trondheim post@tegnspraklig.frivilligsentral.no 90899085 Gerd-Unni Rougnø
Tydal frivilligsentral Tydal oddveig.martine.rotvold@tydal.kommune.no 95732313 Oddveig Martine Rotvold
Vadsø frivilligsentral Vadsø frivillighetssentral@vadso.kommune.no 78956330 Tone Hansen Jakola
Vannøy frivilligsentral Karlsøy Bygdesentralen@gmail.com 41245585 Eva Mikkelsen
Vardø frivilligsentral - Laboratoriet Vardø post@kulturpilot.no 91770404 Gry-Anita Kristiansen
Vefsn frivilligsentral Vefsn trude.haaland@vefsn.kommune.no 40092253 Trude S Haaland
Vega frivilligsentral Vega lene.karlsson@vega.kommune.no 96513304 Lene Karlsson
Vestvågøy frivilligsentral Vestvågøy aud.karin@lofothallen.no 90642335 Aud Karin Larsen
Vevelstad frivilligsentral Vevelstad frivev@vevelstad.kommune.no 97941573 Michelle Heere
Vikna frivilligsentral Nærøysund f-vikna@online.no 74392600 Monica Sylten
Vågan frivilligsentral Vågan frivilligsentral@vagan.kommune.no 99158998 Pål Christensen
Ábas Kautokeino frivilligsentral Guovdageaidnu - Kautokeino post@kautokeino.frivilligsentral.no 48209543 Kirsten Ellen Siri
Åfjord frivilligsentral Åfjord post@afjord.frivilligsentral.no 90683556 Bjørn Arne Hosen
Øksnes Frivilligsentral Øksnes frivillig@oksnes.kommune.no 90751325 Kine Bolstad
Ørland frivilligsentral Ørland margaret.aune@orland.kommune.no 91692869 Margaret Aune
Østbyen frivilligsentral Trondheim post@ostbyen.frivilligsentral.no 73 51 07 00 Thomas Bakken

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (2. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler