Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 111

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Agdenes frivilligsentral Agdenes frivilligsentral@agdenes.kommune.no 41296332 Sofie Theman-Tolonen
Alta frivilligsentral Alta asbjorn.mienna@alta.kommune.no 78455710 Asbjørn Nyborg Mienna
Andøy frivilligsentral Andøy post@andoy.frivilligsentral.no 97114212 Katja Larsen
Bardu frivilligsentral SA Bardu post@bardu.frivilligsentral.no +4799411311 Bernt Lamøy
Beiarn frivilligsentral Beiarn post@beiarn.frivilligsentral.no 75568899 Gudbjørg H. Navjord
Beitstad Frivilligsentral Steinkjer frivillig@beitstad.no 99248590 Grete Folden
Bindal frivilligsentral Bindal frivilligsentralen@bindal.kommune.no 94811116 Paula Lindrupsen
Bjugn frivilligsentral Bjugn jorunn.eide@bjugn.kommune.no 94839617 Jorunn Eide
Bodø frivilligsentral Bodø frivbodo@online.no 755 28 577 Gjertrud Kvalspornes Ludvigsen
Brønnøy frivillighetssentral Brønnøy post@bronnoy.frivilligsentral.no 96990931 Marit Lønsetteig
Byåsen frivilligsentral Trondheim post@byasen.frivilligsentral.no 477 05 829 Marit Helen Erland
Båtsfjord frivilligsentral Båtsfjord frivillig@batsfjord.kommune.no 78983400 Ståle A. Olsen
Bø Frivilligsentral (Nordland) Bø i Nordland melissa.solvang@boe.kommune.no 97714799 Melissa Solvang
Dønna frivilligsentral Dønna frivilligsentral@donna.kommune.no 75052230 Ros-Mari Emilsen
Eisevàrluhppu frivillighetssentral SA Kárášjohka - Karasjok Frivillighet@karasjok.kommune.no 78 46 71 45 Merete Berglund
Fauske frivilligsentral Fauske - Fuossko ffvs@online.no 75645008 Arnstein Brochs
Flatanger Frivilligsentral Flatanger eldri.trana@flatanger.kommune.no 47636915 Eldri Sivertsen Trana
Frivillig Inderøy SA Inderøy post@frivilliginderoy.no 46763220 Anne Kjersti Bakstad
Frivillig Sentralen i Sør-Varanger Sør-Varanger frivillig@svk.no 78 97 18 57 Sandra Asmyhr
Frivillig Verdal Verdal post@verdal.frivilligsentral.no 91337880 Hege Anita Austad
Frivillighetssentralen i Saltdal Saltdal post@saltdal.frivilligsentral.no 75682304/ 90098552 Nina Forseth
Frivillighetssentralen i Skånland Skånland lailamarie.benjaminsen@skanland.kommune.no 77087707 Laila Marie Benjaminsen
Frivilligsentralen i Dyrøy Dyrøy frivilligsentralen@dyroy.kommune.no 46746860 Hans Bakkejord
Frivilligsentralen i Målselv Målselv frivillig@nordpaa.no 41513135 Lise Olsen Tråsdahl
Frivilligsentralen i Tromsø Røde Kors Tromsø frivilligsentralen.tromso@redcross.no 95472045 Kari Lydersen
Frivilligsentralen Stjørdal Stjørdal jeanette.wagelid@gmail.com 94287040 Jeanette Wagelid
Frosta frivillighetssentral Frosta frosta.frivillighetssentral@frosta.kommune.no 48991951 Eli Vist
Frøya frivilligsentral Frøya line.stromoy@froya.kommune.no 41461188 Line Strømøy
Gamvik frivilligsentral Gamvik frivillig.sentral@gamvik.kommune.no 99515964 Oddbjørn Hansen
Gratangen frivillighetssentral SA Gratangen frivillig@gratangen.kommune.no 90927988 Elsa Holm
Grong frivillighetssentral Grong post@grong.frivilligsentral.no 94196487 Edel Marit Blomkvist
Hadsel Frivilligsentral Hadsel post@hadsel.frivilligsentral.no 90246933 Anne Karin Richardsen
Hamarøy frivilligsentral Hamarøy - Hábmer post@hamaroy.frivilligsentral.no 957 20 012 Jannita Olvik
Harstad frivilligsentral Harstad post@fvs-harstad.no 77065890 Sabina Eliassen
Hattfjelldal frivillighetssentral Hattfjelldal frivilligsentral@hattfjelldal.kommune.no 75184911 Aud Ringsø
Hemne frivilligsentral Hemne post@hemne.frivilligsentral.no 971 96 302 Solrun Stølan
Hemnes frivilligsentral Hemnes frivi-h@online.no 94976348 Trine-Lise Skreslett
Herøy Frivilligsentral Herøy i Nordland jelena.budesa@heroy-no.kommune.no 96044774 Jelena Budesa
Hitra frivilligsentral Hitra post@hitra.frivilligsentral.no 72461100 Eldbjørg Broholm
Holtålen frivilligsentral Holtålen laila.g.kokkvoll@holtalen.kommune.no 72417668 Laila Grønli Kokkvoll
Høylandet frivilligsentral Høylandet torfrivi@frisurf.no 95019748 Toril Juul Kjøglum
Ibestad frivilligsentral Ibestad ibestad.frivilligsentral@gmail.com 97637009 Geir Arne Ekman
Ila frivilligsentral AS Trondheim post@ila.frivilligsentral.no 46652520 Annette Taraldsen
Jekken Frivilligsentral Trondheim isabel@strinda.frivilligsentral.no 46947541 Isabel Lydersen Måsvær
Kattem Frivilligsentral Trondheim post@kattem.frivilligsentral.no 99729171 Gunn Kristin Nilsen
Klæbu frivilligsentral Klæbu lillian.waaden@klabu.kommune.no 99006598 Lillian Hofnes Waaden
Kvæfjord frivilligsentral Kvæfjord frvkvefjord@gmail.com 41569942 Hanne Thin Markussen
Kåfjord frivilligsentral Gáivuotna - Kåfjord - Kaivuono frivillig.kafjord@nordtroms.net 97195429 Bernt Magnar Eriksen
Lavangen frivilligsentral Loabák - Lavangen frivillighet@lavangen.kommune.no 77176629 Kolbjørn Sjøseth
Leirfjord Frivilligsentral Leirfjord postmottak@leirfjord.kommune.no
Leksvik frivilligsentral Indre Fosen bahindrum@gmail.com 91379984 Bård Hindrum
Lenvik frivilligsentral Lenvik post@lenvik.frivilligsentral.no 77877028 Jasmin Agovic-Nordaas
Levanger Frivilligsentral Levanger post@levanger.frivilligsentral.no 99113569 Åse Saltvik
Lierne frivilligsentral Lierne post@lierne.frivilligsentral.no 46843989 Lena Gjertsås
Lødingen frivilligsentral Lødingen brita.almestad@lodingen.kommune.no 90250227 Brita Almestad
Løkkan frivilligsentral Trondheim post@lokkan.frivilligsentral.no 72544192 / 95474662 Hilde G Skaret
Meldal frivilligsentral Meldal post@meldal.frivilligsentral.no 90847420 Anne Mari Svinsaas
Melhus frivilligsentral Melhus post@melhus.frivilligsentral.no 90278305, 72858108, 72858115 Jorunn Merete Frengen
Meløy frivilligsentral Meløy post@meloy.frivilligsentral.no 409 00 575 Gitte Farestveit Jonassen
Meråker frivilligsentral Meråker asmund.overkil@meraker.kommune.no 92807952 Åsmund Øverkil
Midtre Gauldal frivilligsentral Midtre Gauldal trude.heggdal@mgk.no 72403636 / 41211427 Trude Solem Heggdal
Mosvik frivilligsentral Inderøy mosvik.frivilligsentral@gmail.com 922 51 480 Bjørn Chruicshank
Måsøy Frivilligsentral Måsøy frv@masoy.kommune.no 476 64 432
Namdalseid frivilligsentral Namdalseid namdalseid.frivilligsentral@gmail.com 47900191 Monica Sotberg
Namsos Frivilligsentral Namsos sissel.thorsen@redcross.no 469 04 544 Sissel Thorsen
Namsskogan frivilligsentral Namsskogan post@namsskogan.frivilligsentral.no 90756921 Anne Elisabeth Brekkvassmo
Nardo og omegn frivilligsentral Trondheim post@nardo.frivilligsentral.no 48188214 Trond Østvold
Narvik Frivilligsentral Narvik post@narvik.frivilligsentral.no 959 18 662 Dorota Kantorowicz-Bardzinska
Nærøy frivilligsentral Nærøy naroy@nfrivillig.no 74396222 Torunn Neerland
Oppdal frivilligsentral Oppdal oppdal.frivilligsentral@oppdal.com 72420690 May-Britt Aagård og Torgun Sunde Fladby
Orkdal frivilligsentral Orkdal siri.belsvik@orkdal.kommune.no 93024549/ Siri Belsvik
Porsanger Frivilligsentral Porsanger - Porsángu - Porsanki post@porsanger.frivilligsentral.no 90855352 Victor Gamst
Presthus Frivilligsentral Trondheim post@presthus.frivilligsentral.no 90765640 Sølvi Kvam
Rana frivilligsentral Rana stein.hovind@rana.kommune.no 48006997 Stein Erik Hovind
Rennebu frivilligsentral Rennebu post@rennebu.frivilligsentral.no 91731174 Maj Britt Svorkdal Hess
Rindal frivilligsentral Rindal anni.karlstrom@rindal.kommune.no 41445620 Anni Karlstrøm
Rissa frivilligsentral SA Indre Fosen post@rissa.frivilligsentral.no 95826360 Magnar Bremeraunet
Roan frivilligsentral SA Roan trygve.rullestad@gmail.com +4741324892 ingen daglig leder
Røros frivilligsentral Røros berit.sevatdal@roros.kommune.no 928 43 261 Berit Kristin Sevatdal
SAFA-Salangen frivilligsentral og aktivitetssenter Salangen sfrivill@online.no 90595086 Anna Aglen Løkse /Terese Thomassen
Saupstad frivilligsentral Trondheim post@saupstad.frivilligsentral.no 97770746 Camilla Gerhardsen
Selbu frivilligsentral Selbu frivillig@selbu.kommune.no 97409162 Karin Galaaen
Sjetne frivilligsentral Trondheim post@sjetne.frivilligsentral.no 94127844 Siri Kvande
Skage frivilligsentral Overhalla post@skage.frivilligsentral.no 979 67 278 Knut Th. Flåtter
Skaun frivilligsentral Skaun fvs@skaun.kommune.no 94143066 Siri Grøttjord
Skorovas Liv frivilligsentral Namsskogan skorovas.liv@gmail.com 481 89 250 Inger Lise Haugen
Snillfjord frivilligsentral Snillfjord frivillig@snillfjord.as 45834676 Nina Mjør
Snåsa Bygdesentral Snåase - Snåsa snasa.bygdesentral@gmail.com 91372250 Astrid F. Bratlie
Sortland frivilligsentral Sortland post@sortland.frivilligsentral.no 902 16 563 Unni Glad
Steigen frivilligsentral Steigen frivillig@steigen.kommune.no 48216014 Aslaug Bartholsen
Stiftelsen Lyngen frivilligsentral Lyngen post@lyngen.frivilligsentral.no 91335812 Bernt Olav Johansen
Stiftelsen Sørreisa frivilligsentral Sørreisa frivillighetssentralen@sorreisa.kommune.no 99204651 Ragnhild Hjorthen
Stod frivilligsentral Steinkjer frivillig@stod.no 94173476 Tomas Aasvold
Storfjord frivilligsentral Storfjord - Omasvuotna - Omasvuono frivillig@storfjord.kommune.no 98289068 Jill Fagerli
Strinda frivilligsentralen Trondheim post@strinda.frivilligsentral.no 480 49 452 Anne Karin V. Nilsen
Sømna frivilligsentral SA Sømna post@somna.frivilligsentral.no 90553402 Wenche Fjerdingøy
Tana/Deatnu Frivilligsentral Deatnu - Tana post@tana.frivilligsentral.no 46400278 Siv Malén Murberg
Tegnspråklig frivilligsentral Trondheim Trondheim frivilligsentral@icloud.com 90899085 Gerd-Unni Rougnø
Tydal frivilligsentral Tydal frivillig@tydal.kommune.no 73815900 Oddveig Martine Rotvold
Vadsø frivilligsentral Vadsø frivillighetssentral@vadso.kommune.no 78956330 Tone Hansen Jakola
Vannøy frivilligsentral Karlsøy bygdesentralen@gmail.com 90534279 Eva Mikkelsen
Vega frivilligsentral Vega post@vega.frivilligsentral.no 96513304 Lene Karlsson
Vestvågøy frivilligsentral Vestvågøy aud.karin@lofothallen.no 90642335 Aud Karin Larsen
Vevelstad frivilligsentral Vevelstad frivev@vevelstad.kommune.no 97941573 Michelle Heere
Vikna frivilligsentral Vikna f-vikna@online.no 74392600 Ann Heidi Buvarp
Vågan frivilligsentral Vågan frivilligsentral@vagan.kommune.no 75420227 og 90216170 Roger Olsen
Ábas Kautokeino frivilligsentral Guovdageaidnu - Kautokeino post@kautokeino.frivilligsentral.no 48209543 Kirsten Ellen Siri
Åfjord frivilligsentral Åfjord post@afjord.frivilligsentral.no 90683556 Bjørn Arne Hosen
Øksnes Frivilligsentral Øksnes frivillig@oksnes.kommune.no 46818910 Tove Rinde Johansen
Ørland frivilligsentral Ørland margaret.aune@orland.kommune.no 91692869/72514000 Margaret Aune
Østbyen frivilligsentral Trondheim post@ostbyen.frivilligsentral.no 73 51 07 00 Thomas Bakken
2018 © Norges Frivilligsentraler