Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 31

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Agenda X Oslo post@agendax.no 23 13 90 00 Sahar Hassani
Bjerke nærmiljøsenter Oslo post@bjerkefrivillig.no 92255658 Bjørn Sjøli Hansen
Bjørndal frivilligsentral Oslo post@bjorndal.frivilligsentral.no 48253447 Nina Tveit
Bøler frivilligsentral Oslo vigdisbodin.jensen@bos.oslo.kommune.no 95467926 Vigdis Bodin Jensen
Costa Blanca Nord frivilligsentral Oslo post@sentralen.es +34 634978971 Teresa Zuriaga Hundseth
Døves frivilligsentral Oslo frivillig@odf.no 4023 0515 Irene Greftegreff
Ekeberg - Bekkelaget frivilligsentral Oslo friv.ebk@online.no 22195800 Anne Elisabeth Solberg
Ellingsrudåsen frivilligsentral Oslo monika.ustad@bal.oslo.kommune.no 97177889 Monika Ustad
Frivillighetssentralen Grefsen Kjelsås Oslo post@grefsen.org 22 15 41 20 Kjersti Karen Vasli
Frivilligsentral i Furuset bibliotek og aktivitetshus Oslo fubiak@kul.oslo.kommune.no 46828202 Charlotte Sætre
Frivilligsentralen St.Hanshaugen Oslo stf@bymisjon.no 22 69 86 10 Simen Valldal Johannessen
Gamle Oslo frivilligsentral Oslo thomas.lange@bgo.oslo.kommune.no 90138352 Thomas A. Lange
Grorudhuset frivillighetssentral Oslo amund.aaberge@bgr.oslo.kommune.no 948 32 348 Amund Hamnes Aaberge
Haugerud frivilligsentral Oslo haugerud.frivilligsentral@gmail.com 22307476 Eva Morton
Holmlia frivillighetssentral Oslo frivillighetssentralen.holmlia@gmail.com 22613525 Øistein Flaten
Hovstua frivillighetssentral og nærmiljøsenter Oslo kjell.even.nordbye@bva.oslo.kommune.no 23476118 Kjell Even Nordbye
Lambertseter frivilligsentral Oslo frivillig.lambertseter@gmail.com 91130143 Kai Adelsøn
Manglerud frivilligsentral Oslo Mariann.utstumo@bos.oslo.kommune.no 90931911 Mariann Utstumo
Oppsal frivilligsentral Oslo frivilligopp@live.no 22758484 Silje Helene Farner-Calvert
Romsås frivilligsentral Oslo Romsas.frivilligsentral@gmail.com 91196377 Benthe Lill Krigerød
SAFIR - Senter for frivillig innsats i rusfeltet Oslo post@safir-oslo.no 22670300 Elsbet Pilskog
Sagene frivilligsentral Oslo post@sagenefrivilligsentral.no 47473257 Hilde Muri Krahn
SAIFF - Sagene Internasjonale og Flerkulturelle frivillighetssentral Oslo post@saiff.no 91744144 Ramil Aliyev
Senter for Frivillighet, Oslo Røde Kors Oslo frivillig.oslo@redcross.no 22 99 23 35 Marius Ulstein-Brokner
Sogn frivillighetssentral Oslo sognfriv@kringsjaanett.no 22950305 Mona Magnussen
Stikk-innom frivillighetssentralen på Veitvet Oslo stikk-innom@bbj.oslo.kommune.no 23439375 Trude Mette Johansen
Stovner frivilligsentral Oslo elisabeth.simonsen@bymisjon.no 22109992 Elisabeth Simonsen
Tidemandstuen frivilligsentral Oslo post@tidemandstuen.frivilligsentral.no 22 44 87 17 Ingri Aukrust Berg
Tøyen frivilligsentral Oslo nina.bahar@bgo.oslo.kommune.no 90070087 Nina Bahar
Ullern Frivilligsentral Oslo ullernfrivilligsentral@bymisjon.no 22523005 Esther Marie Lier
Vestre Aker frivillighetssentral Oslo vestreakerfrivillig@gmail.com 23 22 05 80 Espen Watne Andresen
2018 © Norges Frivilligsentraler