Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 47 - Nasjonalt prosjekt: Lyttevenn

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Asker frivilligsentral Asker asker.frivilligsentral@asker.kommune.no 94176261 Erling Bergsaker
Jorunn Schie
Audnedal frivilligsentral Lyngdal jorunn.bakke.flottorp@lyngdal.kommune.no 94530938 Jorunn Flottorp
Jan Seland
Aurskog-Høland frivilligsentral Aurskog-Høland frivillig@ahk.no 63 85 26 80 Rita Lindblad
Inger Heggen Olsen
Birkenes Frivilligsentral Birkenes frivillig@birkenes.kommune.no 91364595 Anne-Karin Tveide
Thor Knutson
Bygland Frivilligsentral Bygland post@bygland.frivilligsentral.no Daglig leder: 94510770/Utstyrssentral: 94502858 Guro Kvaale Skibsrud
Byåsen frivilligsentral Trondheim - Tråante post@byasen.frivilligsentral.no 477 05 829 Marit Helen Erland
Knut Melting
Dovre frivilligsentral Dovre Linda.Berntsen@dovre.kommune.no 99355996 Linda Berntsen
Anett Haugen
Eigersund Frivilligsentral Eigersund frivilligsentralen@eigersund.kommune.no 458 78 545 Nina Løvø
Lars Magne Brekke
Kateryna
Elverum frivilligsentral Elverum post@elverumfrivilligsentral.no 95467801 Randi Stensløkken Moen
Grete Nordbæk
Farsund Frivilligsentral Farsund post@farsund.frivilligsentral.no 909 77 021 Øystein Mikalsen
Finnøy frivilligsentral Stavanger ragnhild.valand@stavanger.kommune.no 99398595 Ragnhild Valand
Fitjar frivilligsentral Fitjar ellber@fitjar.kommune.no 97143785 Ellinor Bergesen
Hrafn Thorsteinsson
Flekkefjord frivilligsentral Flekkefjord marianne.hafte@flekkefjord.kommune.no 94148944 Marianne Hafte
Arne Birkedal
Frivilligsentralen i Randaberg Randaberg frivilligsentralen@randaberg.kommune.no 416 92 149 Morten Kvanvik Rønne
Robert Raustein
Edymar Pacheco
Frivilligsentralen i Sør-Aurdal Sør-Aurdal eli.torp@sor-aurdal.kommune.no 95301895 Eli Torp
Frogn frivilligsentral Frogn post@frogn.frivilligsentral.no 41531413 Gro Paulsen
Gjesdal frivilligsentral Gjesdal MarianneBergset.Tjetland@gjesdal.kommune.no 95176038 Marianne B. Tjetland
Gulset Nærmiljøsenter Skien frivillig@gulset.org 93427416 Lars Erik Finholt
Elisabeth Helgen
Hammerfest Frivilligsentral Hammerfest - Hámmerfeasta post@hammerfest.frivilligsentral.no 78 40 27 19 Haldis Olsen
Steffen Ditløvsen
Hinna frivilligsentral Stavanger sunniva.s.roberts@stavanger.kommune.no 91842657 Ingvill Jørgensen
Sunniva S. Roberts
Hol Frivilligsentral Hol holfrivilligsentral@hol.kommune.no 95980040 Inger Grostølen
Kolbjørn Bakken
Martine Hellum
Hundvåg frivilligsentral Stavanger ann.therese.madland@stavanger.kommune.no 99290718 Ann Therese Madland
Hægebostad Frivilligsentral Hægebostad post@haegebostad.frivilligsentral.no 90024094 Katrine Raen Vatne
Arnfinn Hobbesland
Hægeland og Øvrebø frivilligsentral Vennesla post@hegelandogovrebo.frivilligsentral.no 412 82 946 Hilde Ø. Nordhagen
Øyvind Andersen
Hå frivilligsentral MeretheElin.Kvia@ha.kommune.no Merethe: 90058247 Merethe Elin Kvia
Jevnaker Frivilligsentraler Jevnaker post@jevnaker.frivilligsentral.no +47 48405219 Øyvind Sogn
Monica Kornum
Åse Skagnæs
Klepp frivilligsentral Klepp aknh@klepp.kommune.no 46862000 Ann Kristin N Hatletvedt
Veronika Dagestad
Klyve nærmiljøsenter Skien klyve@derdubor.org 41348862 Lise Ripegutu
Kristin Fougner
Stian Holtskog
Kongsberg frivilligsentral Kongsberg postmottak@kongsberg.kommune.no 48166239 Rigmor Råen
Heidi Hesselberg Løken
Kviteseid Frivilligsentral Kviteseid post@kviteseid.frivilligsentral.no 96624412 Stian Hauge
Cecilie Austjore-Hosum
Regine Heimdal
Lardal frivilligsentral Larvik christina.franksdatter.bohler@larvik.kommune.no 92603087 Christina Bøhler
Lyngdal frivilligsentral Lyngdal beate.marie.johnsen@lyngdal.kommune.no 94506020 Beate Marie Johnsen
Madla og Kvernevik Frivilligsentral Stavanger robert.raustein@stavanger.kommune.no 47471518 Robert Raustein
Mandal frivilligsentral Lindesnes post@mandal.frivilligsentral.no 38268833/90858565 Reidun Hinna
Jon Inge AAsen
Marnardal frivilligsentral Lindesnes post@marnardal.frivilligsentral.no +4748211762 Brit Mjåland
Astrid Leirkjær
Elisabeth Stenberg
Midtre Gauldal frivilligsentral Midtre Gauldal frivillig@mgk.no 41211427 Arnfinn Aakerli
Erika Langland
Rendalen frivilligsentral Rendalen post@rendalen.frivilligsentral.no 47 13 68 33 Jonny Haugseth
Per Øyvind Berg
Sagene frivilligsentral Oslo post@sagenefrivilligsentral.no 47473257 Hilde Muri Krahn
Silje Lied
Selbu frivilligsentral Selbu frivillig@selbu.kommune.no 97409162 Karin Galaaen
Oddvar Raaen
Songdalen frivilligsentral Kristiansand frivillig@songdalenfs.no 94880903 Aud Urdal
Eldbjørg Sivertsen
Stiftelsen Evje og Hornnes frivilligsentral Evje og Hornnes Frivilligsentral@e-h.kommune.no 97418570 Anne-Marie Birkeland
Roy Frimanslund
Storhaug frivilligsentral Stavanger storhaug.frivilligsentral@stavanger.kommune.no 99095565 Hege Benedicte Stene
Strand frivilligsentral Strand strand.frivilligsentral@strand.kommune.no 93 48 61 99 Heidi Rygh Bowitz
Ole Næss
Erna Hausken
Oddbjørn Strand
Suldal Frivilligsentral Suldal hilde.nora.vage@suldal.kommune.no 977 55 302 (Hilde Nora) Hilde Nora Våge
Time Frivilligsentral Time anita.m.stokdal@time.kommune.no 90477858 Anita M. Stokdal
Vennesla Frivilligsentral Vennesla post@vennesla.frivilligsentral.no 90220440 John Helge Austgulen
Hege Margrethe Ekberg
Åseral Frivilligsentral Åseral post@aseral.frivilligsentral.no 41209168 Kristina Handeland Naglestad
Lennart Reiersdal

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (3. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler