Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 45 - Nasjonalt prosjekt: Selvhjelp grupper

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Andøy frivilligsentral Andøy post@andoy.frivilligsentral.no 97114212 Suzanne Pettersen
Emil Benonisen
Lise Ravn
Bjørndal frivilligsentral Oslo post@bjorndal.frivilligsentral.no 48253447 Brynjar Uddu
Vibeke Blindheimsvik
Bremanger Frivilligsentral Bremanger frivilligsentralen@bremanger.kommune.no 95989319 Bodil Edvardsen
Bygland Frivilligsentral Bygland post@bygland.frivilligsentral.no Daglig leder: 94510770/Utstyrssentral: 94502858 Guro Kvaale Skibsrud
Bøler frivilligsentral Oslo nina.dahlin@bos.oslo.kommune.no 95467926 Vigdis Jensen
Nina Henny Dahlin
Edna Thomassen
Nina Henny Dahlin
Dovre frivilligsentral Dovre Linda.Berntsen@dovre.kommune.no 99355996 Linda Berntsen
Anett Haugen
Evenes Frivilligsentral Evenes - Evenášši laila.marie.benjaminsen@evenes.kommune.no 41806952 Laila Benjaminsen
Stine Fedrehjem
Flekkefjord frivilligsentral Flekkefjord marianne.hafte@flekkefjord.kommune.no 94148944 Marianne Hafte
Nina Danielsen
Frogn frivilligsentral Frogn post@frogn.frivilligsentral.no 41531413 Gro Paulsen
Froland frivilligsentral Froland post@froland.frivilligsentral.no 917 57 594 Kari Beate Kittelsen
Johnny Østreim
Fyresdal frivilligsentral Fyresdal anne.lise.greivstad@fyresdal.kommune.no 94873640 Anne Lise Greivstad
Arne Dag Lassemo
Grue frivilligsentral Grue frivilliggrue@hotmail.com 97678069 Karen Banggren
Kariann Halvorsen Bargum
Hemsedal Frivilligsentral Hemsedal jette.lassen.ellseth@hemsedal.kommune.no 47678040 Jette Ellseth
Hege Jacobson
Hægeland og Øvrebø frivilligsentral Vennesla post@hegelandogovrebo.frivilligsentral.no 412 82 946 Hilde Ø. Nordhagen
Øyvind Andersen
Jevnaker Frivilligsentraler Jevnaker post@jevnaker.frivilligsentral.no +47 48405219 Øyvind Sogn
Monica Kornum
Åse Skagnæs
Klepp frivilligsentral Klepp aknh@klepp.kommune.no 46862000 Ann Kristin N Hatletvedt
Veronika Dagestad
Kleppestø Frivilligsentral Askøy frivilligsentralen@askoy.kommune.no 56158124 Aasa Hamre
Monica Johansen
Lensvik frivilligsentral Orkland edel.ysland@orkland.kommune.no 47 37 86 37 Edel Therese Ysland
Lier frivilligsentral Lier frivillig@lier.kommune.no 458 95 880 / 32220378 Kari Tomine Bodnar
Lunner Frivilligsentraler Lunner post@lunner.frivilligsentral.no 93229408/40914933 Toril Svendsbråten
Mona Haugen
Liv Kopperud
Lyngdal frivilligsentral Lyngdal beate.marie.johnsen@lyngdal.kommune.no 94506020 Beate Marie Johnsen
Meldal frivilligsentral Orkland odd.sletvold@orkland.kommune.no 90847420 Odd Inge Sletvold
Modum frivilligsentral Modum frivilligsentral@modum.kommune.no 95174474 Bente Røste
Arild Hovden
Moelv frivilligsentral Ringsaker post@moelvfrivilligsentral.no 97434918 Torunn Samuelsen
Arne Henry Granberg
Namsskogan frivilligsentral Namsskogan post@namsskogan.frivilligsentral.no 90756921 Sturla Sørgaard
Anne Elisabeth Brekkvassmo
Odd Inge Myvold
Nesbyen frivilligsentral Nesbyen post@nesbyen.frivilligsentral.no 450 61 980 Hanna G. Smette
Jan Haraldseth
Nittedal Frivilligsentral Nittedal frivilligsentral@nittedal.kommune.no 40016675 Nora Mahendran Berge
Oppdal frivilligsentral Oppdal oppdal.frivilligsentral@oppdal.com 47925099 Torgun Sunde Fladby
Jan Bredeveien
Ottestad frivilligsentral Stange Sissel.Sivertsen@stange.kommune.no 940 93 665 Sissel Sivertsen
Kari
Ringerike Frivilligsentral Ringerike post@ringerike.frivilligsentral.no 32142100 Hanne Skrataas
Stein Fines
Rissa frivilligsentral SA Indre Fosen post@rissa.frivilligsentral.no 94821994 Tina Sylthe Seim
Torbjørn Dahle
Torbjørn Dahle
Ronny Overland
Risør frivilligsentral Risør knut.jost.arntzen@risor.kommune.no 99596988 Lene Gunstensen
Knut Jost Arntzen
Råde frivilligsentral Råde tonje.bjornsdatter@rade.kommune.no 479 71 176 Tonje Bjørnsdatter
Råde Kommune
Selje Frivilligsentral Stad post@selje.frivilligsentral.no 95869223 Maria Helgesen
Geir Holmen
Sokndal frivilligsentral Sokndal frsoknda@online.no 95272136 Linda Aaros
Torill-June Edland-Hansen
Geir Arne Berg
Surnadal Frivilligsentral Surnadal sissel.halset.storslett@gmail.com 46816169 Ole Stensby
Sissel Halset Storslett.
Sør-Fron Frivilligsentral Sør-Fron Bergljot.Maehlum@sor-fron.kommune.no 94886138 Bergljot Mæhlum
Anita Nord
Time Frivilligsentral Time anita.m.stokdal@time.kommune.no 90477858 Anita M. Stokdal
Tjeldsund Frivilligsentral Tjeldsund - Dielddanuorri post@tjeldsundfrivillighet.no 93655574 Inger Normann
Dag-Jøran Olsen
Vaksdal frivilligsentral Vaksdal frivilligsentral@vaksdal.kommune.no 92049856 Hege Vik
Maren Amanda Thorkildsen
Vanylven Frivilligsentral Vanylven randi.irene.helgoy@vanylven.kommune.no 95143997 Randi Helgøy
Vestre Slidre frivilligsentral Vestre Slidre torill.troen@vestre-slidre.kommune.no 91520590 Ingunn Snortheimsmoen
Lars Kvissel
Toril Trøen
Østre Toten Frivilligsentral Østre Toten post@otfs.no 48045307 Anne Beate Bakken
Oda Brateng Gran
Åfjord Frivilligsentral Åfjord post@afjord.frivilligsentral.no 90680747 Jan Humstad
Vibeke Stjern
Ål frivilligsentral Ål frivilligsentralen@aal.kommune.no 90708637 Ida Marie Holen
Turid Hilde Gåsbakk

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (3. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler