Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 50 - Nasjonalt prosjekt: Ferieaktiviteter for barn og unge

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Andøy frivilligsentral Andøy post@andoy.frivilligsentral.no 97114212 Suzanne Pettersen
Emil Benonisen
Lise Ravn
Averøy Frivilligsentral Averøy me-saksh@online.no 99572825 Merethe Sakshaug
Tor Finn Isaksen
Berlevåg frivilligsentral Berlevåg ann.kristin.wensel@berlevag.kommune.no 45879815 Ann Kristin Wensel
Mirjam Hammeren
Bremanger Frivilligsentral Bremanger frivilligsentralen@bremanger.kommune.no 95989319 Bodil Edvardsen
Bygland Frivilligsentral Bygland post@bygland.frivilligsentral.no Daglig leder: 94510770/Utstyrssentral: 94502858 Guro Kvaale Skibsrud
Eid frivilligsentral Stad post@eid.frivilligsentral.no 41460042 Astrid Grete Torheim
Geir Holmen
Etne frivilligsentral Etne frivillig.etne@gmail.com 902 38 354 Solveig Kvamme
Asbjørn Opedal
Eydehavn-Kuben frivilligsentral Arendal eydehavn.kuben.frivilligsentral@gmail.com 45 00 91 93 Synnøve Hagane
Cathrine Berge
Folldal Frivilligsentral Folldal post@folldal.frivilligsentral.no 95419004 Aina Therese Bakke
Anne Lise Berger
Frivilligsentralen i Sør-Aurdal Sør-Aurdal eli.torp@sor-aurdal.kommune.no 95301895 Eli Torp
Frøya frivilligsentral Frøya frivilligsentralen@froya.kommune.no 94038950 Siw Aina Strømøy
Fyresdal frivilligsentral Fyresdal anne.lise.greivstad@fyresdal.kommune.no 94873640 Anne Lise Greivstad
Arne Dag Lassemo
Førde frivilligsentral Sunnfjord kari.valle@sunnfjord.kommune.no 47 68 80 25 Kari Valle
Gjesdal frivilligsentral Gjesdal MarianneBergset.Tjetland@gjesdal.kommune.no 95176038 Marianne B. Tjetland
Gjøvik frivilligsentral Avd. Sentrum Gjøvik frivilligsentral@gjovik.kommune.no 61 15 85 55 Jane Larsen
Thomas Longva
Martin Rosenhoff
Gulset Nærmiljøsenter Skien frivillig@gulset.org 93427416 Lars Erik Finholt
Elisabeth Helgen
Halsa frivilligsentral Heim post@halsa.frivilligsentral.no 90242585 Tove Karin Halse Lervik
Solvår Skogen Sæterbø
Hemsedal Frivilligsentral Hemsedal jette.lassen.ellseth@hemsedal.kommune.no 47678040 Jette Ellseth
Hege Jacobson
Hinna frivilligsentral Stavanger sunniva.s.roberts@stavanger.kommune.no 91842657 Ingvill Jørgensen
Sunniva S. Roberts
Hole frivilligsentral Hole eelkje.alkemade@hole.kommune.no 46926136 Eelkje Alkemade
Reidar Engebretsen
Hurdal Frivilligsentral Hurdal kristin.austrheim@hurdal.kommune.no 99777533 Kristin Austrheim
Marianne Strand
Hyllestad Frivilligsentral Hyllestad Julie.Einen@hyllestad.kommune.no 907 30 176 Julie Einen
Ingunn Sognnes
Hægeland og Øvrebø frivilligsentral Vennesla post@hegelandogovrebo.frivilligsentral.no 412 82 946 Hilde Ø. Nordhagen
Øyvind Andersen
Kleppestø Frivilligsentral Askøy frivilligsentralen@askoy.kommune.no 56158124 Aasa Hamre
Monica Johansen
Klæbu frivilligsentral Trondheim - Tråante post@klabu.frivilligsentral.no 99006598 Lillian Waaden
Knut Melting
Kongsberg frivilligsentral Kongsberg postmottak@kongsberg.kommune.no 48166239 Rigmor Råen
Heidi Hesselberg Løken
Luster frivilligsentral Luster post@luster.frivilligsentral.no 45665954 Anita Kjørlaug
Ivar Kvalen
Midtre Gauldal frivilligsentral Midtre Gauldal frivillig@mgk.no 41211427 Arnfinn Aakerli
Erika Langland
Namdalseid og Jøa Frivilligsentral 74217100 Monica Sotberg
Steinar Lyngstad
Steinar Lyngstad
Tone Laugen
Naustdal frivilligsentral Sunnfjord anders.alvaro.nydal@sunnfjord.kommune.no 90744075 Erlend Herstad
Anders Nydal
Nesbyen frivilligsentral Nesbyen post@nesbyen.frivilligsentral.no 450 61 980 Hanna G. Smette
Jan Haraldseth
Oppdal frivilligsentral Oppdal oppdal.frivilligsentral@oppdal.com 47925099 Torgun Sunde Fladby
Jan Bredeveien
Os Frivilligsentral i Østerdalen Os frivilligsentral@os.kommune.no 99536454 Inger Lise Christoffersen
Katrine Ness
Presthus Frivilligsentral Trondheim - Tråante post@presthus.frivilligsentral.no 90954102 Sølvi Kvam
Rennebu frivilligsentral Rennebu post@rennebu.frivilligsentral.no 72426264 Maj Britt Svorkdal Hess
Eli Krogstad
Rissa frivilligsentral SA Indre Fosen post@rissa.frivilligsentral.no 94821994 Tina Sylthe Seim
Torbjørn Dahle
Torbjørn Dahle
Ronny Overland
Rykkinn frivilligsentral Bærum post@rykkinn.frivilligsentral.no 90134610 Benedicte Kristiansen
Britta Zeiner
Råde frivilligsentral Råde tonje.bjornsdatter@rade.kommune.no 479 71 176 Tonje Bjørnsdatter
Råde Kommune
Spydeberg Frivilligsentral Indre Østfold post@spydeberg.frivilligsentral.no 48861801 Jan Gander
Simen Hansen
Stokke Frivilligsentral Sandefjord post@stokke.frivilligsentral.no 94860564 Stine Rofeldt
Terje Louis Holm Larsen
Storfjord frivilligsentral Storfjord - Omasvuotna - Omasvuono monica.olsen@storfjord.kommune.no 92633297 Monica Olsen
Strand frivilligsentral Strand strand.frivilligsentral@strand.kommune.no 93 48 61 99 Heidi Rygh Bowitz
Ole Næss
Erna Hausken
Oddbjørn Strand
Søndre Land frivilligsentral Søndre Land post@sondreland.frivilligsentral.no 953 63 092 Marit Hultmann
Stine Magnussen
Trøgstad Frivilligsentral Indre Østfold post@trogstad.frivilligsentral.no 69682022 Synnøve Buer
Ann-Kristin Sæther
Vennesla Frivilligsentral Vennesla post@vennesla.frivilligsentral.no 90220440 John Helge Austgulen
Hege Margrethe Ekberg
Vestre Slidre frivilligsentral Vestre Slidre torill.troen@vestre-slidre.kommune.no 91520590 Ingunn Snortheimsmoen
Lars Kvissel
Toril Trøen
Vindafjord frivilligsentral Vindafjord frivilligsentralen@vindafjord.kommune.no 48 18 40 78 Liva Fuglestein
Vågsøy frivilligsentral Kinn Frivilligsentral@kinn.kommune.no 90746471/90843480 Siv Anett Kupen
Ørland frivilligsentral Ørland dorthe.bakken@orland.kommune.no 41400383 / 91692869 Margaret Aune
Dorthe Bakken
Østre Toten Frivilligsentral Østre Toten post@otfs.no 48045307 Anne Beate Bakken
Oda Brateng Gran

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (3. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler