Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 149 - Nasjonalt prosjekt: Norsktrening/språkkafé e.l.

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Alvdal Frivilligsentral Alvdal post@alvdal.frivilligsentral.no 90892517 Bjørn Lutnæs
May Kristin Holøien
Andøy frivilligsentral Andøy post@andoy.frivilligsentral.no 97114212 Suzanne Pettersen
Emil Benonisen
Lise Ravn
Askim frivilligsentral Indre Østfold post@askim.frivilligsentral.no 48867452 Lill Pedersen
Willy Nordal
Askvoll Frivilligsentral Askvoll Vladyslava.Tsytsyurska@Askvoll.kommune.no 90848627 Vladyslava Tsytsyurska
Marit Klausen
Aurskog-Høland frivilligsentral Aurskog-Høland frivillig@ahk.no 63 85 26 80 Rita Lindblad
Inger Heggen Olsen
Blå Kors frivilligsentral Kristiansand Kristiansand pfs@blakors.no 38610588 Trygve Holtskog
Edmund Birkedal
Borgen nærmiljøsentral Asker Hilde.skogedal@paaborgen.no 47712633 Hilde Skogedal
Tor Ole Bergan
Bremanger Frivilligsentral Bremanger frivilligsentralen@bremanger.kommune.no 95989319 Bodil Edvardsen
Bygland Frivilligsentral Bygland post@bygland.frivilligsentral.no Daglig leder: 94510770/Utstyrssentral: 94502858 Guro Kvaale Skibsrud
Bykle Frivilligsentral Bykle merete.egeland@bykle.kommune.no 99631595 Merete Egeland
Helga Jacobsen
Byåsen frivilligsentral Trondheim - Tråante post@byasen.frivilligsentral.no 477 05 829 Marit Helen Erland
Knut Melting
Bø Frivilligsentral (Telemark) Midt-Telemark bo.frivillig@redcross.no 35953200 Jonas Stourup
Anita Fredly
Bøler frivilligsentral Oslo nina.dahlin@bos.oslo.kommune.no 95467926 Vigdis Jensen
Nina Henny Dahlin
Edna Thomassen
Nina Henny Dahlin
Dovre frivilligsentral Dovre Linda.Berntsen@dovre.kommune.no 99355996 Linda Berntsen
Anett Haugen
Drangedal frivilligsentral Drangedal post@drangedal.frivilligsentral.no 94162661 Trine Anette Østenå
Ådne Røili
Eid frivilligsentral Stad post@eid.frivilligsentral.no 41460042 Astrid Grete Torheim
Geir Holmen
Eidskog frivilligsentral Eidskog post@efrivill.no 976 58 161 Hans Einar Holt
Joakim Nilsson
Eidsvoll frivilligsentral Eidsvoll post@frivilligsentralen-eidsvoll.no 66107639 / 95223180 Irene Engeskaug
Kim Ankersten
Eigersund Frivilligsentral Eigersund frivilligsentralen@eigersund.kommune.no 458 78 545 Nina Løvø
Lars Magne Brekke
Etne frivilligsentral Etne frivillig.etne@gmail.com 902 38 354 Solveig Kvamme
Asbjørn Opedal
Evenes Frivilligsentral Evenes - Evenášši laila.marie.benjaminsen@evenes.kommune.no 41806952 Laila Benjaminsen
Stine Fedrehjem
Flekkefjord frivilligsentral Flekkefjord marianne.hafte@flekkefjord.kommune.no 94148944 Marianne Hafte
Nina Danielsen
Folldal Frivilligsentral Folldal post@folldal.frivilligsentral.no 95419004 Aina Therese Bakke
Anne Lise Berger
Fredrikstad Nord Frivilligsentral Fredrikstad post@fredrikstadnord.frivilligsentral.no 46849172 Atle Rakvåg
Stein Eriksen
Fredrikstad Sentrum frivilligsentral Fredrikstad post@fredrikstadsentrum.frivilligsentral.no 90993815 Inger Marie Solgård
Stein Eriksen
Fredrikstad Øst Frivilligsentral Fredrikstad post@fredrikstadost.frivilligsentral.no 99599029 Stein Eriksen
Lidia Lisiecka-Wieczorek
Frekhaug frivilligsentral Alver frekhaug.frivilligsentral@alver.kommune.no 45324377
Stine Elise Eikefet
Frivilligsentralen i Randaberg Randaberg frivilligsentralen@randaberg.kommune.no 416 92 149 Morten Kvanvik Rønne
Robert Raustein
Edymar Pacheco
Frogn frivilligsentral Frogn post@frogn.frivilligsentral.no 41531413 Gro Paulsen
Frøya frivilligsentral Frøya frivilligsentralen@froya.kommune.no 94038950 Siw Aina Strømøy
Fyresdal frivilligsentral Fyresdal anne.lise.greivstad@fyresdal.kommune.no 94873640 Anne Lise Greivstad
Arne Dag Lassemo
Førde frivilligsentral Sunnfjord kari.valle@sunnfjord.kommune.no 47 68 80 25 Kari Valle
Gjerstad frivilligsentral Gjerstad elisabeth.aspesaeter@gjerstad.kommune.no 480 92 359 Elisabeth Aspesæter
John Johansen
Gjesdal frivilligsentral Gjesdal MarianneBergset.Tjetland@gjesdal.kommune.no 95176038 Marianne B. Tjetland
Gjøvik frivilligsentral Avd. Sentrum Gjøvik frivilligsentral@gjovik.kommune.no 61 15 85 55 Jane Larsen
Thomas Longva
Martin Rosenhoff
Gulset Nærmiljøsenter Skien frivillig@gulset.org 93427416 Lars Erik Finholt
Elisabeth Helgen
Halden frivilligsentral Halden post@halden.frivilligsentral.no 69188818 Britt Hoem
Wenche Erichsen
Halsa frivilligsentral Heim post@halsa.frivilligsentral.no 90242585 Tove Karin Halse Lervik
Solvår Skogen Sæterbø
Hamarøy Frivilligsentral Hábmer - Hamarøy post@hamaroy.frivilligsentral.no 94 19 09 43 Anita Overelv
Karina Thorbergsen
Haugerud Frivilligsentral Oslo haugerud.frivilligsentral@gmail.com 47907325 / 41404931 Sahra Jaber
Ann Kristin Pettersen
Hemne frivilligsentral Heim post@hemne.frivilligsentral.no 97196302 Marte Bugten
Håvard Stamnestrø
Hemsedal Frivilligsentral Hemsedal jette.lassen.ellseth@hemsedal.kommune.no 47678040 Jette Ellseth
Hege Jacobson
Hinna frivilligsentral Stavanger sunniva.s.roberts@stavanger.kommune.no 91842657 Ingvill Jørgensen
Sunniva S. Roberts
Hjartdal frivilligsentral Hjartdal post@hjartdal.frivilligsentral.no 48 23 77 91 Torunn Gjerjordet
Hjelmeland frivilligsentral Hjelmeland postmottak@hjelmeland.kommune.no 40439155 Åsmund Sigmundstad
Dagfinn Hatløy
Hof Frivilligsentral Holmestrand mette.mage.olsen@holmestrand.kommune.no 99041994 Mette Olsen
Hol Frivilligsentral Hol holfrivilligsentral@hol.kommune.no 95980040 Inger Grostølen
Kolbjørn Bakken
Martine Hellum
Holmestrand Frivilligsentral Holmestrand rina.winnem-tonder@holmestrand.kommune.no 47677105 Rina Winnem-Tønder
Holmlia Nærmiljøsenter og Frivilligsentral Oslo post@holmlia.frivilligsentral.no 40482989 Karin Mari Thomassen
Vidar Brochs
Holtålen frivilligsentral Holtålen laila.g.kokkvoll@holtalen.kommune.no 41930211 Laila Grønli Kokkvoll
Hundvåg frivilligsentral Stavanger ann.therese.madland@stavanger.kommune.no 99290718 Ann Therese Madland
Hyllestad Frivilligsentral Hyllestad Julie.Einen@hyllestad.kommune.no 907 30 176 Julie Einen
Ingunn Sognnes
Hå frivilligsentral MeretheElin.Kvia@ha.kommune.no Merethe: 90058247 Merethe Elin Kvia
Ila frivilligsentral AS Trondheim - Tråante post@ila.frivilligsentral.no 46652520 Kjetil Bye
Annette Taraldsen
Jevnaker Frivilligsentraler Jevnaker post@jevnaker.frivilligsentral.no +47 48405219 Øyvind Sogn
Monica Kornum
Åse Skagnæs
Jondal frivilligsentral Ullensvang jondal.frivilligsentral@gmail.com 465 26 154 Olav Magnus Hammer
Christine Molven
Kinsarvik frivilligsentral Ullensvang frivillig@ullensvang.kommune.no 97558505 Elin Myran
Klepp frivilligsentral Klepp aknh@klepp.kommune.no 46862000 Ann Kristin N Hatletvedt
Veronika Dagestad
Knarvik Frivilligsentral Alver knarvik.frivilligsentral@alver.kommune.no kontor 56 37 51 54 - mobil 99 55 45 40 Per Ekker
Kongsberg frivilligsentral Kongsberg postmottak@kongsberg.kommune.no 48166239 Rigmor Råen
Heidi Hesselberg Løken
Kragerø Frivilligsentral Kragerø post@kragero.frivilligsentral.no 35981340 Solveig Kivle
Arne-Thore Nygaard
Kvinesdal Frivilligsentral Kvinesdal isa@kvinesdal.kommune.no 99101536 Irene Gullestad Sandtorv
Brita Galdal
Kviteseid Frivilligsentral Kviteseid post@kviteseid.frivilligsentral.no 96624412 Stian Hauge
Cecilie Austjore-Hosum
Regine Heimdal
Lier frivilligsentral Lier frivillig@lier.kommune.no 458 95 880 / 32220378 Kari Tomine Bodnar
Lillehammer frivilligsentral Lillehammer post@lillehammer.frivilligsentral.no 99269600 Kirsten Kallelid
Turid Thomassen
Lom Friviljugsentralen Lom weronika.mokrzecka@lom.kommune.no 90182957 Weronika Mokrzecka
Marit Tangvik
Lunner Frivilligsentraler Lunner post@lunner.frivilligsentral.no 93229408/40914933 Toril Svendsbråten
Mona Haugen
Liv Kopperud
Lyngdal frivilligsentral Lyngdal beate.marie.johnsen@lyngdal.kommune.no 94506020 Beate Marie Johnsen
Lørenskog frivilligsentral Lørenskog frivillig@lorenskog.kommune.no 679 34444 Ingrid Smedstad
Løten frivilligsentral Løten post@loten.frivilligsentral.no +4748141769 Trine Kazemba
Toril Fossum
Løvstakken frivilligsentral Bergen post@lovstakken.frivilligsentral.no 40398471 Sara Kohne
Mary Økland
Madla og Kvernevik Frivilligsentral Stavanger robert.raustein@stavanger.kommune.no 47471518 Robert Raustein
Marker frivilligsentral Marker post@marker.frivilligsentral.no 45655866 Amanda Dehli Johansson
Else Marit Svendsen
Annemieke van Middelaar
Meldal frivilligsentral Orkland odd.sletvold@orkland.kommune.no 90847420 Odd Inge Sletvold
Melhus frivilligsentral Melhus frivilligsentralen@melhus.kommune.no 90278305 Jorunn Merete Frengen
Jan Erik Landrø
Meløy frivilligsentral Meløy post@meloy.frivilligsentral.no 409 00 575 Gitte Jonassen
Midtre Gauldal frivilligsentral Midtre Gauldal frivillig@mgk.no 41211427 Arnfinn Aakerli
Erika Langland
Modum frivilligsentral Modum frivilligsentral@modum.kommune.no 95174474 Bente Røste
Arild Hovden
Moelv frivilligsentral Ringsaker post@moelvfrivilligsentral.no 97434918 Torunn Samuelsen
Arne Henry Granberg
Moss frivilligsentral Moss post@moss.frivilligsentral.no 92298551 Torill Sørenssen
Kari Bunes
Møllaren Frivilligsentral Bergen post@mollaren.frivilligsentral.no 94858883 Ida Fauskanger
Anne-Lene Rasmussen
Nannestad frivilligsentral Nannestad post@nannestad.frivilligsentral.no 97761684 Bodil Luktvassli
Lisbeth Gulbrandsen
Nardo og omegn frivilligsentral Trondheim - Tråante post@nardo.frivilligsentral.no 48188214 Knut Melting
Sølvi Kailasanathan
Nes Frivilligsentral Nes frivilligsentralen@nes.kommune.no 66104170 Synne Norum
Nord-Aurdal frivilligsentral Nord-Aurdal audun.myrvold@nord-aurdal.kommune.no 95202117 Hverdager 09-1500. Audun Myrvold
Nordre Follo frivilligsentral - Kolbotn Nordre Follo frivilligsentralen.kolbotn@nordrefollo.kommune.no 66815090/97653131 Anne Solhaug
Nordre Follo frivilligsentral – Ski Nordre Follo frivilligsentralen.ski@nordrefollo.kommune.no 99216823 Anita Røkholt
Nore og Uvdal frivilligsentral Nore og Uvdal jorun.skriudalen@nore-og-uvdal.kommune.no 31024000 Jorun Skriudalen
Gro Grøtjorden
Notodden frivilligsentral Notodden nina.sagafoss@notodden.kommune.no 97053374 Nina Sagafoss
Grethe Trovi Duesund
Odda Frivilligsentral Ullensvang frivillig@ullensvang.kommune.no 97558505 Elin Myran
Oppdal frivilligsentral Oppdal oppdal.frivilligsentral@oppdal.com 47925099 Torgun Sunde Fladby
Jan Bredeveien
Orkanger og Krokstadøra frivilligsentral Orkland olga.erlandsen@orkland.kommune.no +4748149460 Rachel Hammervik
Os frivilligsentral Bjørnafjorden stko@bjornafjorden.kommune.no 94396618 Stine Kobbeltvedt
Trond Løvdok
Os Frivilligsentral i Østerdalen Os frivilligsentral@os.kommune.no 99536454 Inger Lise Christoffersen
Katrine Ness
Osterøy frivilligsentral Osterøy solveig.hojem@osteroy.kommune.no +4745375246 Solveig Hojem
Henrik Carlsen
Henrik Carlsen
Presthus Frivilligsentral Trondheim - Tråante post@presthus.frivilligsentral.no 90954102 Sølvi Kvam
Rendalen frivilligsentral Rendalen post@rendalen.frivilligsentral.no 47 13 68 33 Jonny Haugseth
Per Øyvind Berg
Ringerike Frivilligsentral Ringerike post@ringerike.frivilligsentral.no 32142100 Hanne Skrataas
Stein Fines
Rissa frivilligsentral SA Indre Fosen post@rissa.frivilligsentral.no 94821994 Tina Sylthe Seim
Torbjørn Dahle
Torbjørn Dahle
Ronny Overland
Risør frivilligsentral Risør knut.jost.arntzen@risor.kommune.no 99596988 Lene Gunstensen
Knut Jost Arntzen
Rjukan og Tinn Frivilligsentral Tinn anette.gutman@tinn.kommune.no 90258062 Anette Gutman
Rollag og Veggli frivilligsentral Rollag frivillig@rollag.kommune.no 40912463 Olav Hovda
Linda Kristina Abrahamsen
Romsås frivilligsentral Oslo Romsas.frivilligsentral@gmail.com 91196377 Ingvild Risnes
Habib Tahir
Rykkinn frivilligsentral Bærum post@rykkinn.frivilligsentral.no 90134610 Benedicte Kristiansen
Britta Zeiner
Sande frivilligsentral Holmestrand camilla.castellan@holmestrand.kommune.no 94160750 Anja Alme
Camilla Castellan
Hilde Gunnestad
Sandefjord frivilligsentral Sandefjord leder@sandefjord.frivilligsentral.no 96095181 Gaute Jensen
Sarpsborg Frivilligsentral Sarpsborg jan-morten.ravneng@sarpsborg.com 99 55 40 40 Ann Karine Forsberg Larsen
Desiré Craggs
Saupstad frivilligsentral Trondheim - Tråante post@saupstad.frivilligsentral.no 457 37 317 Christella Munezero
Selbu frivilligsentral Selbu frivillig@selbu.kommune.no 97409162 Karin Galaaen
Oddvar Raaen
Senja frivilligsentral Senja post@senja.frivilligsentral.no 48190775 Tommy Myklebust
Gunn-Elin Gauthun
Sigdal Frivilligsentral Sigdal frivillig@sigdal.kommune.no 48001615 May Britt Neshagen
Sjetne frivilligsentral Trondheim - Tråante post@sjetne.frivilligsentral.no 94127844 Siri Kvande
Marius Austeen
Skaun frivilligsentral Skaun fvs@skaun.kommune.no 94143066 Siri Grøttjord
Smøla Frivilligsentral - Møteplassen Smøla laila.skaret@smola.kommune.no 97986532 Laila Skaret
Sola frivilligsentral Sola heidi.reiersen@sola.kommune.no 90142670 Heidi Reiersen
Songdalen frivilligsentral Kristiansand frivillig@songdalenfs.no 94880903 Aud Urdal
Eldbjørg Sivertsen
Sortland frivilligsentral Sortland - Suortá post@sortland.frivilligsentral.no 902 16 563 Unni Glad
Turid Abelsen
Stiftelsen Evje og Hornnes frivilligsentral Evje og Hornnes Frivilligsentral@e-h.kommune.no 97418570 Anne-Marie Birkeland
Roy Frimanslund
Storhaug frivilligsentral Stavanger storhaug.frivilligsentral@stavanger.kommune.no 99095565 Hege Benedicte Stene
Stranda frivilligsentral Stranda 46411076 Ragnhild Stadheim
Leif-Inge Salte
Suldal Frivilligsentral Suldal hilde.nora.vage@suldal.kommune.no 977 55 302 (Hilde Nora) Hilde Nora Våge
Surnadal Frivilligsentral Surnadal sissel.halset.storslett@gmail.com 46816169 Ole Stensby
Sissel Halset Storslett.
Svelvik frivilligsentral Drammen heidi.smedsrud.hansen@drammen.kommune.no 90131722 Heidi Hansen
Hilde Holm
Sør-Odal frivilligsentral Sør-Odal sor-odal.frivillig@hotmail.com 911 30 208 Turid Elshøy
Sigrun Kristoffersen
Sør-Varanger Frivilligsentral Sør-Varanger frivillig@svk.no 78971857 Irene Falck Jensen
Hanne Christine Sundfær
Tegnspråklig frivilligsentral Trondheim - Tråante post@tegnspraklig.frivilligsentral.no 90899085 Gerd-Unni Rougnø
Elin Venås
Tillerbyen Frivilligsentral Trondheim - Tråante post@tillerbyen.frivilligsentral.no 93421844 Nina Iversen
Marius Winge Austeen
Time Frivilligsentral Time anita.m.stokdal@time.kommune.no 90477858 Anita M. Stokdal
Tjeldsund Frivilligsentral Tjeldsund - Dielddanuorri post@tjeldsundfrivillighet.no 93655574 Inger Normann
Dag-Jøran Olsen
Trøgstad Frivilligsentral Indre Østfold post@trogstad.frivilligsentral.no 69682022 Synnøve Buer
Ann-Kristin Sæther
Tvedestrand Frivilligsentral Tvedestrand post@tvedestrand.frivilligsentral.no 91602171 Marianne Landaas
Anette Pedersen
Tydal frivilligsentral Tydal oddveig.martine.rotvold@tydal.kommune.no 95732313 Oddveig Martine Rotvold
Magnhild Opphaug
Tynset frivilligsentral Tynset post@tynset.frivilligsentral.no 41651712 Inger Lise Stubsjøen Martinsen
Ann- Magritt Røe
Tysvær Frivilligsentral Tysvær grethe.vangsnes@tysver.kommune.no 92822714 Grethe Vangsnes
Anders Netland
Ulstein frivilligsentral Ulstein inger.dimmen@ulstein.kommune.no 98230613 Inger Anne Dimmen
Wenche Osnes Låbakk
Vaksdal frivilligsentral Vaksdal frivilligsentral@vaksdal.kommune.no 92049856 Hege Vik
Maren Amanda Thorkildsen
Vang frivilligsentral Vang frivilligsentralen@vang.kommune.no 46816473 Marte Tangen
Vanylven Frivilligsentral Vanylven randi.irene.helgoy@vanylven.kommune.no 95143997 Randi Helgøy
Vestnes frivilligsentral Vestnes frivillig@vestnes.kommune.no 974 84 478 Karianne Bergset Austnes
Joar Kirkeslett
Vestre Aker Frivilligsentral Oslo post@vestreaker.frivilligsentral.no 23 22 05 80 Espen Andresen
Mons Ditlev-Simonsen
Vestre Toten frivilligsentral Vestre Toten post@vestretoten.frivilligsentral.no 41646475 Anne -Linn Dambråten
Gunnhild Andersen
Vindafjord frivilligsentral Vindafjord frivilligsentralen@vindafjord.kommune.no 48 18 40 78 Liva Fuglestein
Vågsøy frivilligsentral Kinn Frivilligsentral@kinn.kommune.no 90746471/90843480 Siv Anett Kupen
Østbyen frivilligsentral Trondheim - Tråante post@ostbyen.frivilligsentral.no 73 51 07 00 Thomas Bakken
Nils Aune
Østre Toten Frivilligsentral Østre Toten post@otfs.no 48045307 Anne Beate Bakken
Oda Brateng Gran
Øygarden frivilligsentral Øygarden frivillig@oygarden.kommune.no 56160228 Julia Woehlert
Åfjord Frivilligsentral Åfjord post@afjord.frivilligsentral.no 90680747 Jan Humstad
Vibeke Stjern
Ås frivilligsentral Ås frivillig@as.kommune.no 90819958 Maria-Therese Jensen
Åseral Frivilligsentral Åseral post@aseral.frivilligsentral.no 41209168 Harald Jacobsen
Kristina Naglestad

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (3. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler