Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 59 - Nasjonalt prosjekt: Seniornett

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Andøy frivilligsentral Andøy post@andoy.frivilligsentral.no 97114212 Suzanne Pettersen
Emil Benonisen
Lise Ravn
Arna Frivilligsentral Bergen post@arna.frivilligsentral.no 552 43 810 Kari Aakre Høgli
Monica Nesse
Ståle Nordøen
Askvoll Frivilligsentral Askvoll Vladyslava.Tsytsyurska@Askvoll.kommune.no 90848627 Vladyslava Tsytsyurska
Marit Klausen
Aurskog-Høland frivilligsentral Aurskog-Høland frivillig@ahk.no 63 85 26 80 Rita Lindblad
Inger Heggen Olsen
Bardu frivilligsentral SA Bardu post@bardu.frivilligsentral.no 45385564 Bernt Lamøy
Roger Olsen
Bindal frivilligsentral Bindal frivilligsentralen@bindal.kommune.no 97653077 Katrine Berg-Hansen
Merete Berg-Hansen
Lasse Kolsvik
Bodø frivilligsentral Bodø Knut.Store.Brinchmann@bodo.kommune.no 47904018 (kl. 10-14, ma-fre) Knut Støre Brinchmann
Ingrid Simonsen
Terje Hansen
Dovre frivilligsentral Dovre Linda.Berntsen@dovre.kommune.no 99355996 Linda Berntsen
Anett Haugen
Eigersund Frivilligsentral Eigersund frivilligsentralen@eigersund.kommune.no 458 78 545 Nina Løvø
Lars Magne Brekke
Kateryna
Fauske frivilligsentral Fauske - Fuossko frivilligsentralen@fauske.kommune.no 48 05 68 10 Gro-Anita Olsen
Mona Wiik
Finnøy frivilligsentral Stavanger ragnhild.valand@stavanger.kommune.no 99398595 Ragnhild Valand
Flesberg frivilligsentral Flesberg frivillig@flesberg.kommune.no 97551547 Laila Ulvik
Vigdis Løkamoen
Frivilligsentralen i Randaberg Randaberg frivilligsentralen@randaberg.kommune.no 416 92 149 Morten Kvanvik Rønne
Robert Raustein
Edymar Pacheco
Frivilligsentralen i Sør-Aurdal Sør-Aurdal eli.torp@sor-aurdal.kommune.no 95301895 Eli Torp
Frogn frivilligsentral Frogn post@frogn.frivilligsentral.no 41531413 Gro Paulsen
Gjesdal frivilligsentral Gjesdal MarianneBergset.Tjetland@gjesdal.kommune.no 95176038 Marianne B. Tjetland
Gol frivilligsentral Gol frigol@online.no 97003509 Trond A. Johansen
Åshild Knutsmoen
Grorudhuset frivilligsentral Oslo grorudhuset@bgr.oslo.kommune.no 91734851 Atya Choudhary
Marit Fossum
Gulset Nærmiljøsenter Skien frivillig@gulset.org 93427416 Lars Erik Finholt
Elisabeth Helgen
Hareid Frivilligsentral Hareid frivilleg@hareid.kommune.no 70095136 Heidi Pedersen Kvalsvik
Marita Mork
Hol Frivilligsentral Hol holfrivilligsentral@hol.kommune.no 95980040 Inger Grostølen
Kolbjørn Bakken
Martine Hellum
Hustadvika frivilligsentral Hustadvika frivilligsentralen@hustadvika.kommune.no 48152390 Frank Robert Vik
Laila Nøsen
Jondal frivilligsentral Ullensvang jondal.frivilligsentral@gmail.com 465 26 154 Olav Magnus Hammer
Christine Molven
Kattem Frivilligsentral Trondheim - Tråante post@kattem.frivilligsentral.no 99729171 Sissel Trønsdal
Tutti Moen
Kleppestø Frivilligsentral Askøy frivilligsentralen@askoy.kommune.no 56158124 Aasa Hamre
Monica Johansen
Knarvik Frivilligsentral Alver knarvik.frivilligsentral@alver.kommune.no kontor 56 37 51 54 - mobil 99 55 45 40 Per Ekker
Kongsberg frivilligsentral Kongsberg postmottak@kongsberg.kommune.no 48166239 Rigmor Råen
Heidi Hesselberg Løken
Lom Friviljugsentralen Lom weronika.mokrzecka@lom.kommune.no 90182957 Weronika Mokrzecka
Marit Tangvik
Løten frivilligsentral Løten post@loten.frivilligsentral.no +4748141769 Trine Kazemba
Toril Fossum
Løvstakken frivilligsentral Bergen post@lovstakken.frivilligsentral.no 40398471 Sara Kohne
Mary Økland
Madla og Kvernevik Frivilligsentral Stavanger robert.raustein@stavanger.kommune.no 47471518 Robert Raustein
Midtre Gauldal frivilligsentral Midtre Gauldal frivillig@mgk.no 41211427 Arnfinn Aakerli
Erika Langland
Namdalseid og Jøa Frivilligsentral 74217100 Monica Sotberg
Steinar Lyngstad
Tone Laugen
Namsskogan frivilligsentral Namsskogan post@namsskogan.frivilligsentral.no 90756921 Anne Elisabeth Brekkvassmo
Odd Inge Myvold
Naustdal frivilligsentral Sunnfjord anders.alvaro.nydal@sunnfjord.kommune.no 90744075 Erlend Herstad
Anders Nydal
Nord-Aurdal frivilligsentral Nord-Aurdal audun.myrvold@nord-aurdal.kommune.no 95202117 Hverdager 09-1500. Audun Myrvold
Nordre Follo frivilligsentral - Kolbotn Nordre Follo frivilligsentralen.kolbotn@nordrefollo.kommune.no 66815090/97653131 Anne Solhaug
Oppsal Frivilligsentral Oslo silje.farner-calvert@bos.oslo.kommune.no 22758484 Silje Farner-Calvert
Os Frivilligsentral i Østerdalen Os frivilligsentral@os.kommune.no 99536454 Inger Lise Christoffersen
Audhild Storrønning
Katrine Ness
Otterøy Frivilligsentral Namsos - Nåavmesjenjaelmie post@otteroy.frivilligsentral.no 46800654 Viggo Reinert
Monica Hestvik
Rindal frivilligsentral Rindal anni.karlstrom@rindal.kommune.no 41445620 Anni Karlstrøm
Kirsti Landsem
Romsås frivilligsentral Oslo Romsas.frivilligsentral@gmail.com 91196377 Ingvild Risnes
Habib Tahir
Sandefjord frivilligsentral Sandefjord leder@sandefjord.frivilligsentral.no 96095181 Gaute Jensen
Sarpsborg Øst frivilligsentral Sarpsborg post@sarpsborgost.frivilligsentral.no 91351976 Hildegunn Kvamme
Svein Larsen
Selje Frivilligsentral Stad post@selje.frivilligsentral.no 95869223 Maria Helgesen
Geir Holmen
Sigdal Frivilligsentral Sigdal frivillig@sigdal.kommune.no 48001615 May Britt Neshagen
Skaun frivilligsentral Skaun fvs@skaun.kommune.no 94143066 Siri Grøttjord
Sokndal frivilligsentral Sokndal frsoknda@online.no 95272136 Linda Aaros
Torill-June Edland-Hansen
Geir Arne Berg
Stranda frivilligsentral Stranda 46411076 Ragnhild Stadheim
Leif-Inge Salte
Suldal Frivilligsentral Suldal hilde.nora.vage@suldal.kommune.no 977 55 302 (Hilde Nora) Hilde Nora Våge
Time Frivilligsentral Time anita.m.stokdal@time.kommune.no 90477858 Anita M. Stokdal
Trysil frivilligsentral Trysil post@trysil.frivilligsentral.no 47472918 Ester Borg Rasmussen
Trøgstad Frivilligsentral Indre Østfold post@trogstad.frivilligsentral.no 69682022 Synnøve Buer
Ann-Kristin Sæther
Tydal frivilligsentral Tydal oddveig.martine.rotvold@tydal.kommune.no 95732313 Oddveig Martine Rotvold
Magnhild Opphaug
Vanylven Frivilligsentral Vanylven randi.irene.helgoy@vanylven.kommune.no 95143997 Randi Helgøy
Vegårshei frivilligsentral Vegårshei frivillig@vegarsheifs.no 95810581 Kristine Simonstad
Eystein Loftesnes
Vestre Slidre frivilligsentral Vestre Slidre torill.troen@vestre-slidre.kommune.no 91520590 Ingunn Snortheimsmoen
Lars Kvissel
Toril Trøen
Østre Toten Frivilligsentral Østre Toten post@otfs.no 48045307 Anne Beate Bakken
Oda Brateng Gran
Åfjord Frivilligsentral Åfjord post@afjord.frivilligsentral.no 90680747 Jan Humstad
Vibeke Stjern

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (3. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler