Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 23 - Nasjonalt prosjekt: Kompis

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Byåsen frivilligsentral Trondheim - Tråante post@byasen.frivilligsentral.no 477 05 829 Marit Helen Erland
Knut Melting
Dovre frivilligsentral Dovre Linda.Berntsen@dovre.kommune.no 99355996 Linda Berntsen
Anett Haugen
Eid frivilligsentral Stad post@eid.frivilligsentral.no 41460042 Astrid Grete Torheim
Geir Holmen
Eidskog frivilligsentral Eidskog post@efrivill.no 976 58 161 Hans Einar Holt
Joakim Nilsson
Eigersund Frivilligsentral Eigersund frivilligsentralen@eigersund.kommune.no 458 78 545 Nina Løvø
Lars Magne Brekke
Evenes Frivilligsentral Evenes - Evenášši laila.marie.benjaminsen@evenes.kommune.no 41806952 Laila Benjaminsen
Stine Fedrehjem
Florø frivilligsentral Kinn Bente.Nilsen@kinn.kommune.no 902 22 692 Bente Nilsen
Fyresdal frivilligsentral Fyresdal anne.lise.greivstad@fyresdal.kommune.no 94873640 Anne Lise Greivstad
Arne Dag Lassemo
Hemne frivilligsentral Heim post@hemne.frivilligsentral.no 97196302 Marte Bugten
Håvard Stamnestrø
Hundvåg frivilligsentral Stavanger ann.therese.madland@stavanger.kommune.no 99290718 Ann Therese Madland
Hustadvika frivilligsentral Hustadvika frivilligsentralen@hustadvika.kommune.no 48152390 Frank Robert Vik
Laila Nøsen
Hvaler Frivilligsentral Hvaler maherm@hvaler.kommune.no 40036389 Martin Hermansen
Bente Svennes
Hægeland og Øvrebø frivilligsentral Vennesla post@hegelandogovrebo.frivilligsentral.no 412 82 946 Hilde Ø. Nordhagen
Øyvind Andersen
Lindesnes frivilligsentral Lindesnes post@lindesnes.frivilligsentral.no 41441551 Jan Melvin Kleiven
Norman Udland
Nannestad frivilligsentral Nannestad post@nannestad.frivilligsentral.no 97761684 Bodil Luktvassli
Lisbeth Gulbrandsen
Os Frivilligsentral i Østerdalen Os frivilligsentral@os.kommune.no 99536454 Inger Lise Christoffersen
Katrine Ness
Ottestad frivilligsentral Stange Sissel.Sivertsen@stange.kommune.no 940 93 665 Sissel Sivertsen
Kari
Rendalen frivilligsentral Rendalen post@rendalen.frivilligsentral.no 47 13 68 33 Jonny Haugseth
Per Øyvind Berg
Risør frivilligsentral Risør knut.jost.arntzen@risor.kommune.no 99596988 Lene Gunstensen
Knut Jost Arntzen
Råde frivilligsentral Råde tonje.bjornsdatter@rade.kommune.no 479 71 176 Tonje Bjørnsdatter
Råde Kommune
Selbu frivilligsentral Selbu frivillig@selbu.kommune.no 97409162 Karin Galaaen
Oddvar Raaen
Sokndal frivilligsentral Sokndal frsoknda@online.no 95272136 Linda Aaros
Torill-June Edland-Hansen
Geir Arne Berg
Ål frivilligsentral Ål frivilligsentralen@aal.kommune.no 90708637 Ida Marie Holen
Turid Hilde Gåsbakk

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (3. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler