Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 24 - Nasjonalt prosjekt: Matsentraler

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Aurskog-Høland frivilligsentral Aurskog-Høland frivillig@ahk.no 63 85 26 80 Rita Lindblad
Inger Heggen Olsen
Averøy Frivilligsentral Averøy me-saksh@online.no 99572825 Merethe Sakshaug
Tor Finn Isaksen
Bygland Frivilligsentral Bygland post@bygland.frivilligsentral.no Daglig leder: 94510770/Utstyrssentral: 94502858 Guro Kvaale Skibsrud
Eidskog frivilligsentral Eidskog post@efrivill.no 976 58 161 Hans Einar Holt
Joakim Nilsson
Fredrikstad Sentrum frivilligsentral Fredrikstad post@fredrikstadsentrum.frivilligsentral.no 90993815 Inger Marie Solgård
Stein Eriksen
Fyresdal frivilligsentral Fyresdal anne.lise.greivstad@fyresdal.kommune.no 94873640 Anne Lise Greivstad
Arne Dag Lassemo
Grimstad Frivilligsentral Grimstad frivilligsentralen@grimstad.kommune.no 975 91 506 Natália Hepnerová
Bodil Slettebø
Grue frivilligsentral Grue frivilliggrue@hotmail.com 97678069 Karen Banggren
Kariann Halvorsen Bargum
Hareid Frivilligsentral Hareid frivilleg@hareid.kommune.no 70095136 Heidi Pedersen Kvalsvik
Marita Mork
Hole frivilligsentral Hole eelkje.alkemade@hole.kommune.no 46926136 Eelkje Alkemade
Reidar Engebretsen
Hvaler Frivilligsentral Hvaler maherm@hvaler.kommune.no 40036389 Martin Hermansen
Bente Svennes
Hægeland og Øvrebø frivilligsentral Vennesla post@hegelandogovrebo.frivilligsentral.no 412 82 946 Hilde Ø. Nordhagen
Øyvind Andersen
Klepp frivilligsentral Klepp aknh@klepp.kommune.no 46862000 Ann Kristin N Hatletvedt
Veronika Dagestad
Knarvik Frivilligsentral Alver knarvik.frivilligsentral@alver.kommune.no kontor 56 37 51 54 - mobil 99 55 45 40 Per Ekker
Løten frivilligsentral Løten post@loten.frivilligsentral.no +4748141769 Trine Kazemba
Toril Fossum
Nardo og omegn frivilligsentral Trondheim - Tråante post@nardo.frivilligsentral.no 48188214 Knut Melting
Sølvi Kailasanathan
Nordkapp Frivilligsentral Nordkapp niels@kirken.nordkapp.no 46286441 Niels Westphal
Ketil Floer
Os Frivilligsentral i Østerdalen Os frivilligsentral@os.kommune.no 99536454 Inger Lise Christoffersen
Katrine Ness
Ottestad frivilligsentral Stange Sissel.Sivertsen@stange.kommune.no 940 93 665 Sissel Sivertsen
Kari
Sande frivilligsentral Holmestrand camilla.castellan@holmestrand.kommune.no 94160750 Anja Alme
Camilla Castellan
Hilde Gunnestad
Siljan frivilligsentral Siljan post@siljan.frivilligsentral.no 99388894 Brynjar Rismyhr
Karoline Tveitan
Sola frivilligsentral Sola heidi.reiersen@sola.kommune.no 90142670 Heidi Reiersen
Stiftelsen Evje og Hornnes frivilligsentral Evje og Hornnes Frivilligsentral@e-h.kommune.no 97418570 Anne-Marie Birkeland
Roy Frimanslund
Vaksdal frivilligsentral Vaksdal frivilligsentral@vaksdal.kommune.no 92049856 Hege Vik
Maren Amanda Thorkildsen

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (3. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler