Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 32 - Nasjonalt prosjekt: Sykling uten alder

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Askim frivilligsentral Indre Østfold post@askim.frivilligsentral.no 48867452 Lill Pedersen
Willy Nordal
Berlevåg frivilligsentral Berlevåg ann.kristin.wensel@berlevag.kommune.no 45879815 Ann Kristin Wensel
Mirjam Hammeren
Birkenes Frivilligsentral Birkenes frivillig@birkenes.kommune.no 91364595 Anne-Karin Tveide
Thor Knutson
Blå Kors frivilligsentral Kristiansand Kristiansand pfs@blakors.no 38610588 Trygve Holtskog
Edmund Birkedal
Bygland Frivilligsentral Bygland post@bygland.frivilligsentral.no Daglig leder: 94510770/Utstyrssentral: 94502858 Guro Kvaale Skibsrud
Bø Frivilligsentral (Telemark) Midt-Telemark bo.frivillig@redcross.no 35953200 Jonas Stourup
Anita Fredly
Eigersund Frivilligsentral Eigersund frivilligsentralen@eigersund.kommune.no 458 78 545 Nina Løvø
Lars Magne Brekke
Fauske frivilligsentral Fauske - Fuossko frivilligsentralen@fauske.kommune.no 48 05 68 10 Gro-Anita Olsen
Mona Wiik
Flekkefjord frivilligsentral Flekkefjord marianne.hafte@flekkefjord.kommune.no 94148944 Marianne Hafte
Nina Danielsen
Frivilligsentralen i Sør-Aurdal Sør-Aurdal eli.torp@sor-aurdal.kommune.no 95301895 Eli Torp
Grannehjelpa, Frivilligsentralen i Kvam Kvam post@grannehjelpa.no 90122688 Kari Beate Mostad
Siriann Lillevik
Grorudhuset frivilligsentral Oslo grorudhuset@bgr.oslo.kommune.no 91734851 Atya Choudhary
Marit Fossum
Gulset Nærmiljøsenter Skien frivillig@gulset.org 93427416 Lars Erik Finholt
Elisabeth Helgen
Hemsedal Frivilligsentral Hemsedal jette.lassen.ellseth@hemsedal.kommune.no 47678040 Jette Ellseth
Hege Jacobson
Hof Frivilligsentral Holmestrand mette.mage.olsen@holmestrand.kommune.no 99041994 Mette Olsen
Holmestrand Frivilligsentral Holmestrand rina.winnem-tonder@holmestrand.kommune.no 47677105 Rina Winnem-Tønder
Hornindal frivilligsentral Volda Hornindalfrivilligsentral@volda.kommune.no 41512813 Kristine Sofie Orheim Hansen
Klepp frivilligsentral Klepp aknh@klepp.kommune.no 46862000 Ann Kristin N Hatletvedt
Veronika Dagestad
Kåfjord frivilligsentral Gáivuotna - Kåfjord - Kaivuono frivillig.kafjord@nordtroms.net 97195429 Bernt Magnar Eriksen
Liv Hestdal
Lærdal frivilligsentral Lærdal post@laerdalfrivilligsentral.no 90 26 88 34 Anne Kristin Evensen
Audun Mo
Løvstakken frivilligsentral Bergen post@lovstakken.frivilligsentral.no 40398471 Sara Kohne
Mary Økland
Menstad frivilligsentral Skien linda.asulfsen@skien.kommune.no 35913912 Linda Åsulfsen
Slettebakken Frivilligsentral Bergen post@slettebakken.frivilligsentral.no 90679249 Hege Mikkelsen
Arild Aage Hovland
Sokndal frivilligsentral Sokndal frsoknda@online.no 95272136 Linda Aaros
Torill-June Edland-Hansen
Geir Arne Berg
Stiftelsen Evje og Hornnes frivilligsentral Evje og Hornnes Frivilligsentral@e-h.kommune.no 97418570 Anne-Marie Birkeland
Roy Frimanslund
Stokke Frivilligsentral Sandefjord post@stokke.frivilligsentral.no 94860564 Stine Rofeldt
Terje Louis Holm Larsen
Storhaug frivilligsentral Stavanger storhaug.frivilligsentral@stavanger.kommune.no 99095565 Hege Benedicte Stene
Svelvik frivilligsentral Drammen heidi.smedsrud.hansen@drammen.kommune.no 90131722 Heidi Hansen
Hilde Holm
Trøgstad Frivilligsentral Indre Østfold post@trogstad.frivilligsentral.no 69682022 Synnøve Buer
Ann-Kristin Sæther
Vennesla Frivilligsentral Vennesla post@vennesla.frivilligsentral.no 90220440 John Helge Austgulen
Hege Margrethe Ekberg
Vestre Aker Frivilligsentral Oslo post@vestreaker.frivilligsentral.no 23 22 05 80 Espen Andresen
Mons Ditlev-Simonsen
Ål frivilligsentral Ål frivilligsentralen@aal.kommune.no 90708637 Ida Marie Holen
Turid Hilde Gåsbakk

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (3. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler