Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 21 - Nasjonalt prosjekt: Sjakk & samfunn

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Bærum frivilligsentral Bærum post@baerum.frivilligsentral.no 97949356 Jorunn Liodden
Cecilie Rom
Flesberg frivilligsentral Flesberg frivillig@flesberg.kommune.no 97551547 Laila Ulvik
Vigdis Løkamoen
Frivilligsentralen i Randaberg Randaberg frivilligsentralen@randaberg.kommune.no 416 92 149 Edymar Pacheco
Morten Kvanvik Rønne
Robert Raustein
Gjøvik frivilligsentral Avd. Sentrum Gjøvik frivilligsentral@gjovik.kommune.no 61 15 85 55 Jane Larsen
Martin Rosenhoff
Thomas Longva
Greverud Nærmiljøsenter Nordre Follo marit.strander@derdubor.org +47 41429695 Marit Strander
Gisle Lunde
Håkon Kringstad
Espen Øvergaard
Grorudhuset frivilligsentral Oslo grorudhuset@bgr.oslo.kommune.no 91734851 Atya Choudhary
Marit Fossum
Haugerud Frivilligsentral Oslo haugerud.frivilligsentral@gmail.com 47907325 / 41404931 Ann Kristin Pettersen
Sahra Jaber
Iveland frivilligsentral Iveland iveland.fs@gmail.com 41482383 Thor Olav Reiersdal
Ragnhild Lilletveit
Kleppestø Frivilligsentral Askøy frivilligsentralen@askoy.kommune.no 56158124 Aasa Hamre
Monica Johansen
Kviteseid Frivilligsentral Kviteseid post@kviteseid.frivilligsentral.no 96624412 Cecilie Austjore-Hosum
Regine Heimdal
Stian Hauge
Midtre Gauldal frivilligsentral Midtre Gauldal frivillig@mgk.no 41211427 Erika Langland
Arnfinn Aakerli
Rennebu frivilligsentral Rennebu post@rennebu.frivilligsentral.no 72426264 Maj Britt Svorkdal Hess
Eli Krogstad
Selje Frivilligsentral Stad post@selje.frivilligsentral.no 95869223 Maria Helgesen
Geir Holmen
Sigdal Frivilligsentral Sigdal frivillig@sigdal.kommune.no 48001615 May Britt Neshagen
Siljan frivilligsentral Siljan post@siljan.frivilligsentral.no 99388894 Karoline Tveitan
Brynjar Rismyhr
Stord Frivilligsentral Stord frivillig@stord.kommune.no 90018404 Margunn Vassdal
Anne lene Jordåen
Storhaug frivilligsentral Stavanger storhaug.frivilligsentral@stavanger.kommune.no 99095565 Hege Benedicte Stene
Svelvik frivilligsentral Drammen heidi.smedsrud.hansen@drammen.kommune.no 90131722 Heidi Hansen
Hilde Holm
Vanylven Frivilligsentral Vanylven randi.irene.helgoy@vanylven.kommune.no 95143997 Randi Helgøy
Våler frivilligsentral Våler post@vaaler-of.frivilligsentral.no 93622761 Karen Margrethe Hansen
Helge Jodalen
Østbyen frivilligsentral Trondheim - Tråante post@ostbyen.frivilligsentral.no 73 51 07 00 Thomas Bakken
Nils Aune

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (3. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler