Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 13 - Salten

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Ballangen frivilligsentral Narvik kjedvor@gmail.com Kjell Inge Mentzen
Beiarn frivilligsentral Beiarn post@beiarn.frivilligsentral.no 75568899 Gudbjørg H. Navjord
Bodø frivilligsentral Bodø Knut.Store.Brinchmann@bodo.kommune.no 47904018 (kl. 10-14, ma-fre) Knut Støre Brinchmann
Fauske frivilligsentral Fauske - Fuossko frivilligsentralen@fauske.kommune.no 48 05 68 10 Gro-Anita Olsen
Flakstad Frivilligsentral Flakstad Marianne.baadstrand@flakstad.kommune.no 94153630 Marianne Baadstrand
Gildeskål Frivilligsentral Gildeskål stavil@gildeskal.kommune.no 41546904 Vilde Stangeland
Hamarøy Frivilligsentral Hábmer - Hamarøy ntennes@gmail.com +4792221231 Nordis Tennes
Meløy frivilligsentral Meløy post@meloy.frivilligsentral.no 409 00 575 Gitte Farestveit Jonassen
Saltdal Frivilligsentral Saltdal post@saltdal.frivilligsentral.no 90098552 Nina Forseth
Steigen frivilligsentral Steigen frivillig@steigen.kommune.no 48216014 Aslaug Bartholsen
Vestvågøy frivilligsentral Vestvågøy aud.karin@lofothallen.no 90642335 Aud Karin Larsen
Vågan frivilligsentral Vågan frivilligsentral@vagan.kommune.no 99158998 Pål Christensen
Værøy Frivilligsentral Værøy ingrid.olsen@varoy.kommune.no +4795972204 Ingrid Olsen

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (2. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler