Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 16 - Salten

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Ballangen frivilligsentral Narvik ballangenfrivilligsentral@gmail.com 95778315 Marte Amundsen
Beiarn frivilligsentral Beiarn post@beiarn.frivilligsentral.no 47513773 Gudbjørg H. Navjord
Marit Trones
Bodø frivilligsentral Bodø Knut.Store.Brinchmann@bodo.kommune.no 47904018 (kl. 10-14, ma-fre) Knut Støre Brinchmann
Ingrid Simonsen
Terje Hansen
Fauske frivilligsentral Fauske - Fuossko frivilligsentralen@fauske.kommune.no 48 05 68 10 Gro-Anita Olsen
Mona Wiik
Flakstad Frivilligsentral Flakstad Marianne.baadstrand@flakstad.kommune.no 94153630 Marianne Baadstrand
Tina Figencshau
Gildeskål Frivilligsentral Gildeskål henasn@gildeskal.kommune.no 97607892 Åsne Henden
Ola Kaldager
Hamarøy Frivilligsentral Hábmer - Hamarøy post@hamaroy.frivilligsentral.no 94 19 09 43 Karina Thorbergsen
Anita Overelv
Meløy frivilligsentral Meløy post@meloy.frivilligsentral.no 409 00 575 Gitte Jonassen
Mørkved Frivilligsentral Bodø inger.johanne.lindahl@bymisjon.no 90268236 Inger Johanne Lindahl
Aimi Løvold
Røst Frivilligsentral Røst bjorn.aasmoe@rost.kommune.no 99485802 Bjørn Aasmoe
Harjeet Jassal
Saltdal Frivilligsentral Saltdal post@saltdal.frivilligsentral.no 90098552 Nina Forseth
Kim Mietinen
Steigen frivilligsentral Steigen frivillig@steigen.kommune.no 48216014 Aslaug Bartholsen
Bjørg Olsen
Tverlandet Frivilligsentral Bodø rigmor.nilsen@bodo.kommune.no 90053663 (man-fre. 09.00-14.30) Knut Støre Brinchmann
Terje Hansen
Vestvågøy frivilligsentral Vestvågøy aud.karin@lofothallen.no 90642335 Aud Karin Larsen
Arne Christoffersen
Værøy Frivilligsentral Værøy ingrid.olsen@varoy.kommune.no +4795972204 Ingrid Olsen
Kristina Aasprong Olsen
Vågan frivilligsentral Vågan frivilligsentral@vagan.kommune.no 99158998 Pål Christensen
Veslemøy Drangevåg

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (3. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler