Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 17 - Fjellregionen

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Halsa frivilligsentral Heim post@halsa.frivilligsentral.no 90242585 Tove Karin Halse Lervik
Hemne frivilligsentral Heim post@hemne.frivilligsentral.no 97196302 Marte Bugten
Holtålen frivilligsentral Holtålen laila.g.kokkvoll@holtalen.kommune.no 41930211 Laila Grønli Kokkvoll
Melhus frivilligsentral Melhus frivilligsentralen@melhus.kommune.no 90278305, 94145486, 72858108, Jorunn Merete Frengen
Midtre Gauldal frivilligsentral Midtre Gauldal trude.heggdal@mgk.no 72403636 / 41211427 Trude Solem Heggdal
Oppdal frivilligsentral Oppdal oppdal.frivilligsentral@oppdal.com 47925099 May-Britt Aagård
Orkland frivilligsentral avd. Krokstadøra Orkland rachel.hammervik@orkland.kommune.no 48149460 Rachel Hammervik
Orkland frivilligsentral Avd. Lensvik Orkland jannicke.meland@orkland.kommune.no 47504859 Jannicke Meland
Orkland frivilligsentral Avd. Meldal Orkland eli.kalseth@orkland.kommune.no 90847420 Eli Anne Kalseth
Orkland frivilligsentral Avd. Orkanger Orkland rachel.hammervik@orkland.kommune.no 481 49 460 Rachel Hammervik
Rennebu frivilligsentral Rennebu post@rennebu.frivilligsentral.no 72426264/91731174 Maj Britt Svorkdal Hess
Rindal frivilligsentral Rindal anni.karlstrom@rindal.kommune.no 41445620 Anni Karlstrøm
Røros frivilligsentral Røros berit.sevatdal@roros.kommune.no 928 43 261 Berit Kristin Sevatdal
Selbu frivilligsentral Selbu frivillig@selbu.kommune.no 97409162 Karin Galaaen
Skaun frivilligsentral Skaun fvs@skaun.kommune.no 94143066 Siri Grøttjord
Surnadal Frivilligsentral Surnadal hilde.staveli.solli@surnadal.kommune.no 97112427 Hilde Staveli Solli
Tydal frivilligsentral Tydal oddveig.martine.rotvold@tydal.kommune.no 95732313 Oddveig Martine Rotvold

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (2. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler