Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 16 - Fjellregionen

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Hemne frivilligsentral Heim post@hemne.frivilligsentral.no 97196302 Marte Bugten
Holtålen frivilligsentral Holtålen laila.g.kokkvoll@holtalen.kommune.no 41930211 Laila Grønli Kokkvoll
Melhus frivilligsentral Melhus frivilligsentralen@melhus.kommune.no 90278305, 72858108, 72858115 Jorunn Merete Frengen
Midtre Gauldal frivilligsentral Midtre Gauldal frivillig@mgk.no 72403636 / 41211427 Trude Solem Heggdal
Oppdal frivilligsentral Oppdal oppdal.frivilligsentral@oppdal.com 47925099 May-Britt Aagård
Orkland frivilligsentral Avd. Agdenes Orkland post@agdenes.frivilligsentral.no 724 67 300 Tom Brendmo
Orkland frivilligsentral Avd. Meldal Orkland post@meldal.frivilligsentral.no 724 67 300 Tom Brendmo
Orkland frivilligsentral Avd. Orkanger Orkland Tom.Brendmo@orkland.kommune.no 724 67 300 Tom Brendmo
Rennebu frivilligsentral Rennebu post@rennebu.frivilligsentral.no 72426264/91731174 Maj Britt Svorkdal Hess
Rindal frivilligsentral Rindal anni.karlstrom@rindal.kommune.no 41445620 Anni Karlstrøm
Røros frivilligsentral Røros berit.sevatdal@roros.kommune.no 928 43 261 Berit Kristin Sevatdal
Selbu frivilligsentral Selbu frivillig@selbu.kommune.no 97409162 Karin Galaaen
Skaun frivilligsentral Skaun fvs@skaun.kommune.no 94143066 Siri Grøttjord
Snillfjord frivilligsentral Orkland frivillig@snillfjord.as 45834676 Nina Mjør
Surnadal Frivilligsentral Surnadal hilde.staveli.solli@surnadal.kommune.no 97112427 Hilde Staveli Solli
Tydal frivilligsentral Tydal oddveig.martine.rotvold@tydal.kommune.no 73815900/95732313 Oddveig Martine Rotvold

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (2. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler