Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 20 - Telemark

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Bamble frivilligsentral Bamble mettesavio.halvorsen@bamble.kommune.no 913 65 035 Mette Savio Halvorsen
Bø Frivilligsentral (Telemark) Midt-Telemark bo.frivillig@redcross.no 35953200 Elisabeth Haugen
Drangedal frivilligsentral Drangedal post@drangedal.frivilligsentral.no 94162661 Trine Anette Larsen Østenå
Fyresdal frivilligsentral Fyresdal fyresdal.frivillig@gmail.com 90595439 Oddbjørn Valentin Remen Svendsen
Gulset Nærmiljøsenter Skien frivillig@gulset.org 93427416 Gisle Lunde
Herøya Nærmiljøsenter Porsgrunn bodil@derdubor.org 90757463 Bodil & Gordon Kleppe
Hjartdal frivillighetssentral Hjartdal frivilligsentralen@hjartdalsbygda.no 48 23 77 91 Torunn Gjerjordet
Klyve nærmiljøsenter- frivilligsentral Skien klyve@derdubor.org 98427863 Lise Ripegutu
Kragerø Frivilligsentral Kragerø post@kragero.frivilligsentral.no 35981340 Solveig Kivle
Menstad frivilligsentral Skien linda.asulfsen@skien.kommune.no 35913912 Linda Åsulfsen
Midt-Telemark Frivilligsentral Midt-Telemark Kristin Tangen Tolo
Nissedal frivilligsentral Nissedal nissedal.frivilligsentral@gmail.com 996 36 626 Renate Hassel
Notodden frivilligsentral Notodden ellen.solberg-eliassen@notodden.kommune.no 97053374 Ellen Solberg Eliassen
Porsgrunn Frivilligsentral Porsgrunn hans.petter.teigen@porsgrunn.kommune.no 35 55 71 55 Hans-Petter Teigen
Rjukan frivilligsentral Tinn ashild.langeland@tinn.kommune.no 46818311 Åshild Langeland
Seljord frivilligsentral Seljord post@seljordfrivillig.no 41478200 Anne Marie Smeland
Siljan Nærmiljøsenter Siljan siljan@derdubor.org Sissel Mogård
SMK Frivilligsentral Skien dina.rigby@smk.frivilligsentral.no 41761416 Dina Rigby
Tokke Frivilligsentral Tokke tokke.frivilligsentral@gmail.com 99202501 Tage Krogstad
Vinje frivilligsentral Vinje frivilligsentralen@vinje.kommune.no 48135361 Ea Kristine Bakken
2018 © Norges Frivilligsentraler