Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 11 - Gudbrandsdal

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Dovre frivilligsentral Dovre Linda.Berntsen@dovre.kommune.no 99355996 Linda berntsen
Friviljugsentralen i Lom Lom ella.hoel@lom.kommune.no 99693847 Ella Hoel
Frivilligsentralen i Sel Sel frivilligsentralen@sel.kommune.no 90138839 Bjørn Randen
Gausdal frivilligsentral Gausdal tine.andersen@gausdal.kommune.no 922 27 970 Tine Andersen
Lillehammer frivilligsentral Lillehammer lillehammer@frivillighet.no 99269600 Kirsten Kallelid
Nord-Fron frivilligsentral Nord-Fron Laila.fjellseth@nord-fron.kommune.no 61290800 Laila Fjellseth
Nærmiljøsentralen Ringebu Ringebu frivillig.ringebu@gmail.com 95904947 Line Høyesveen
Stiftelsen Skjåk friviljugsentral Skjåk skjaak.friviljugsentral@skjaak.kommune.no 900 42 055 Jo-Andre Sperstad Fjeld
Sør-Fron Frivilligsentral Sør-Fron Bergljot.Maehlum@sor-fron.kommune.no 94886138 Bergljot Mæhlum
Vågå frivillighetssentral Vågå inger-kari.sata@vaga.kommune.no 48263761 Inger Kari Sæta
Øyer-Tretten frivilligsentral Øyer post@oyer-tretten.frivilligsentral.no 91886643 Mona Svegården

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (2. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler