Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 12 - Vestfold

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Andebu frivilligsentral Sandefjord silke.wrede@sandefjord.kommune.no 46933622 Silke Wrede
Færder Frivilligsentral - Ekeberg på Nøtterøy Færder frivilligsental@faerder.kommune.no 90687103 Lissbeth Sundby
Færder Frivilligsentral - Tjøme Færder frivilligsentral@faerder.kommune.no 91642987 Lissbeth Sundby
Hof Frivilligsentral Holmestrand sonja.sotje-andresen@holmestrand.kommune.no 90478031/ 95116445 Sonja Søtje-Andresen
Holmestrand Frivillig sentral Holmestrand bjarne.mathisen@holmestrand.kommune.no 47656901 Bjarne Henning Mathisen
Horten frivilligsentral Horten Frivilligsentralen@horten.kommune.no 91691142 Cathrine Nordsteien Eriksen
Lardal frivilligsentral Larvik christina.franksdatter.bohler@larvik.kommune.no 92603087 Christina Franksdatter Bøhler
Larvik frivilligsentral Larvik post@larvik.frivilligsentral.no 98231593 Tone Margaret Anderssen
Sande frivilligsentral Holmestrand camilla.castellan@holmestrand.kommune.no 33787140 Camilla Castellan
Sandefjord frivilligsentral Sandefjord leder@sandefjord.frivilligsentral.no 96095181 Elisabeth Fevang
Stokke Frivilligsentral Sandefjord post@stokke.frivilligsentral.no 94860564 Stine Rofeldt
Tønsberg Frivilligsentral Tønsberg leder@tonsberg.frivilligsentral.no 90589958 Annichen Pettersen

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (2. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler