Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 16 - Romeriksnett

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Aurskog-Høland frivilligsentral Aurskog-Høland frivillig@ahk.no 63 85 26 80 Rita Lindblad
Inger Heggen Olsen
Eidsvoll frivilligsentral Eidsvoll post@frivilligsentralen-eidsvoll.no 66107639 / 95223180 Irene Engeskaug
Kim Ankersten
Enebakk frivillighetssentral Enebakk frivillig@ienebakk.no 99491912 Lotte Sandvik
Tormod Berger
Fet frivilligsentral Lillestrøm Fetfrivilligsentral@lillestrom.kommune.no 41219146 Anneth Elise Winger
Christin Johansen
Gjerdrum frivilligsentral Gjerdrum shelli.lake@gjerdrum.kommune.no 488 62 197 Shelli Lake
Liv Minken
Hurdal Frivilligsentral Hurdal kristin.austrheim@hurdal.kommune.no 99777533 Kristin Austrheim
Marianne Strand
Lørenskog frivilligsentral Lørenskog frivillig@lorenskog.kommune.no 679 34444 Ingrid Smedstad
Nannestad frivilligsentral Nannestad post@nannestad.frivilligsentral.no 97761684 Lisbeth Gulbrandsen
Bodil Luktvassli
Nes Frivilligsentral Nes frivilligsentralen@nes.kommune.no 66104170 Synne Norum
Nittedal Frivilligsentral Nittedal frivilligsentral@nittedal.kommune.no 40016675 Nora Berge
Rælingen frivilligsentral Rælingen susanne.andersen@ralingen.kommune.no 47693433 Susanne Andersen
Joril Fagerås
Rømskog frivilligsentral Aurskog-Høland frivillig@ahk.no 63852680 Rita Lindblad
Geir Olsen
Skedsmo Frivilligsentral Lillestrøm vaso01@lillestrom.kommune.no 63812020 Vanja Sortnes
Jan Teksum
Skedsmokorset Frivilligsentral Lillestrøm arne.vik@skedsmokorset.org 63871277 Arne Vik
Eivind Klemp
Sørum frivilligsentral Lillestrøm post@sorum.frivilligsentral.no +4740036450 Mette Flaen
Terje Stigen
Ullensaker Frivilligsentral Ullensaker frivilligsentralen@ullensaker.kommune.no 66108438 Rita Fjeld Hovden
Bjørn Engebø

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (3. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler