Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 8 - Sunnfjord

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Florø frivilligsentral Kinn Bente.Nilsen@kinn.kommune.no 902 22 692 Bente Nilsen
Frivilligsentralen i Fjaler Fjaler frivilligsentralen@fjaler.kommune.no 57738020 Margrete Reisæter
Førde frivilligsentral Sunnfjord kari.valle@sunnfjord.kommune.no 47 68 80 25 Kari Valle
Gaular frivilligsentral Sunnfjord sandra.hjonnevag@sunnfjord.kommune.no 41203807 Sandra Hjønnevåg
Gulen frivilligsentral Gulen vivian.vage@gulen.kommune.no 57782066 Vivian Våge
Høyanger Frivilligsentral Høyanger ingrid.helle@hoyanger.kommune.no 57 71 16 75/+4748 09 63 24 Ingrid Helle
Naustdal frivilligsentral Sunnfjord torill.hukset@sunnfjord.kommune.no 57816144 / 90744075 Torill Hukset
Solund Frivillegsentral Solund irene.vaulen@solund.kommune.no 41243087 Irene Lambrechts Vaulen

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (2. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler