Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 18 - Nettverk Sentrum

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Arna Frivilligsentral Bergen post@arna.frivilligsentral.no 552 43 810 Kari Aakre Høgli og Monica Nesse
Askøy frivilligsentral Askøy frivilligsentralen@askoy.kommune.no 56158124 Aasa Elise Hamre
Bergen Kystkultursenter Bergen egil@kystkulturbergen.no 97169903 Egil Sunde
Fjell frivilligsentral Øygarden julia.woehlert@oygarden.kommune.no 48036989 Julia Valeska Woehlert
Frihuset Frivilligsentral Øygarden Svein Ekrem
Fusa frivilligsentral Bjørnafjorden fusa.frivilligsentral@kyrkja.no 56580114 Victoria Tverli Dale
Laksevåg frivilligsentral Bergen karitrude.eikeland@bergen.kommune.no 409 22 846 Kari Trude Eikeland
Landås grønn frivilligsentral Bergen karoline@barekraftigeliv.no 92442434 Karoline Oppedal
Løvstakken frivilligsentral Bergen post@lovstakken.frivilligsentral.no 40398471 Sara Kohne
Magneten Frivilligsentral Bergen magnetenfrivilligsentral@gmail.com 91301054 Camilla Bommen
Møllaren Frivilligsentral Bergen post@mollaren.frivilligsentral.no 94858883 Anne-Lene Rasmussen
Os frivilligsentral i Hordaland Bjørnafjorden thh@bjornafjorden.kommune.no 56575263 Tove Helen Hille
Salem Frivilligsentral Bergen salemnaer@nlm.no 55904800 Jorunn-Marie Haugstad
Samnanger Frivilligsentral Samnanger frivilligsentral@samnanger.kommune.no 56587457/ 40407633 Karina Liøen Frøland
Sesam frivillighetssentral Bergen sesamist@sesamist.com 55561145 Anne Charlotte Valaker Bruheim
Ytrebygda frivilligsentral Bergen marit.reigstad@bergen.kommune.no 55567546 / 92446041 Marit Nesttun Reigstad
Åsane frivilligsentral Bergen berit.gjerstad@bergen.kommune.no 55567245/94522139 Berit Dagny Gjerstad
Øygarden frivilligsentral Øygarden Stine.Sanden@oygarden.kommune.no 550 96 929 Stine Sanden

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (2. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler