Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 35

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Abildsø Nærmiljøsenter Oslo heidi@fellesskapshuset.no 98489072 Heidi Koch Drønen
Agenda X Frivilligsentral Oslo post@agendax.no 23 13 90 00 Manuela Ramin-Osmundsen
Hatem Ben Mansour
Bjørndal frivilligsentral Oslo post@bjorndal.frivilligsentral.no 48253447 Brynjar Uddu
Vibeke Blindheimsvik
Bøler frivilligsentral Oslo nina.dahlin@bos.oslo.kommune.no 95467926 Vigdis Jensen
Nina Henny Dahlin
Edna Thomassen
Nina Henny Dahlin
Costa Blanca Nord frivilligsentral Oslo post@sentralen.es +34 634978971 Hege Breiseth
Liv Airin Fragaat
Mariell Simone Mjøen
Døves frivilligsentral Oslo frivillig@odf.no 468 27 070 Knut Bjarne Kjøde
Federico Gianasso
Ekeberg - Bekkelaget frivilligsentral Oslo post@ekeberg-bekkelaget.frivilligsentral.no 98858037 Kjersti Hamre
Ellingsrudåsen frivilligsentral Oslo monika.ustad@bal.oslo.kommune.no 97177889 Monika Ustad
Sahra Jaber
Fjordtunet Frivilligsentral Oslo post@fjordtunet.no 41681709 Mari Frengstad
Tillik M.M. Haustveit
Karin Beate Nøsterud
Frivilligsentral i Furuset bibliotek og aktivitetshus Oslo fubiak@deichman.no 47671092 Afi Afgun
Frivilligsentralen Grefsen Kjelsås Oslo post@grefsen.org 22 15 41 20 Astrid Sømoen
Marit Østang
Grorudhuset frivilligsentral Oslo grorudhuset@bgr.oslo.kommune.no 91734851 Atya Choudhary
Marit Fossum
Grünerløkka Frivilligsentral Oslo cordelia.holst@bga.oslo.kommune.no +4794027898 Cordelia Holst
Gunhild Karin Angell (Seksjonssjef Helse og mestring
Grønland frivilligsentral Oslo nora.helset@bgo.oslo.kommune.no 468 37 176 Nora Benedicte Helset
Haugerud Frivilligsentral Oslo haugerud.frivilligsentral@gmail.com 47907325 / 41404931 Sahra Jaber
Ann Kristin Pettersen
Holmlia Nærmiljøsenter og Frivilligsentral Oslo post@holmlia.frivilligsentral.no 40482989 Karin Mari Thomassen
Vidar Brochs
Hovstua frivilligsentral og nærmiljøsenter Oslo kjell.even.nordbye@bva.oslo.kommune.no 99204801 Monica Eriksen
Kjell Even Nordbye
Lambertseter-Nordstrand Frivillighetssentral Oslo frivillig.lambertseter@gmail.com 91130143 Kai Adelsøn
Meinolf Müller
Linderud Frivilligsentral Oslo frivilligsentral@bbj.oslo.kommune.no 45707366 Aseel Mahmoud
Manglerud frivilligsentral Oslo hilde grongstad@bos.oslo.kommune.no 99094084 Anneki Hultin
May Holen
Mortensrud Frivilligsentral Oslo post@mangfold.org 97337128 Iman Sayyah
Aziz Rehman
Oppsal Frivilligsentral Oslo silje.farner-calvert@bos.oslo.kommune.no 22758484 Silje Farner-Calvert
Oslo Vest Frivilligsentral Oslo Espen Andresen
Mari Wigaard
Romsås frivilligsentral Oslo Romsas.frivilligsentral@gmail.com 91196377 Ingvild Risnes
Habib Tahir
Sagene frivilligsentral Oslo post@sagenefrivilligsentral.no 47473257 Hilde Muri Krahn
Silje Lied
Senter for Frivillighet, Oslo Røde Kors Oslo frivillig.oslo@redcross.no 41205968 Thomas Wiik
Hanne Refsholt
Sogn frivilligsentral Oslo sognfriv@kringsjaanett.no 45700118 Mona Magnussen
Lillian Dombestein
St.Hanshaugen Frivilligsentral Oslo stf@bymisjon.no 22 69 86 10 Simen Valldal Johannessen
Janne Olise Raanes
Stikk-Innom, Veitvet frivillighetssentral Oslo stikk-innom@bbj.oslo.kommune.no 97189554 Trude Mette Johansen
Ravienea Manotheepan
Stovner frivilligsentral Oslo linn.skrede.sandberg@bymisjon.no 22109992 Linn Sandberg
Kåre Dag Mangersnes
Tidemandstuen frivilligsentral Oslo post@tidemandstuen.frivilligsentral.no 477 85 083 Mette Berg
Peter Tryggestad
Tøyen frivilligsentral Oslo dijana.sekulic@bgo.oslo.kommune.no 47792781 Dijana Sekulic
Trine Jakobsen
Ullern Frivilligsentral Oslo Firmapost.UllernFrivilligsentral@bymisjon.no 22523005 Emilie Hestnes
Vestre Aker Frivilligsentral Oslo post@vestreaker.frivilligsentral.no 23 22 05 80 Espen Andresen
Mons Ditlev-Simonsen
Østbyen frivilligsentral Trondheim - Tråante post@ostbyen.frivilligsentral.no 73 51 07 00 Thomas Bakken
Nils Aune

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (3. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler