Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 9

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Eiganes og Våland frivilligsentral Stavanger elizabeth.parra.ganteaume@stavanger.kommune.no +4747784171 Elizabeth Ganteaume
Finnøy frivilligsentral Stavanger ragnhild.valand@stavanger.kommune.no 99398595 Ragnhild Valand
Hillevåg frivilligsentral Stavanger hillevag.frivilligsentral@stavanger.kommune.no 51508858 Nina Tunge-Kvamme
Hinna frivilligsentral Stavanger sunniva.s.roberts@stavanger.kommune.no 91842657 Sunniva S. Roberts
Ingvill Jørgensen
Hundvåg frivilligsentral Stavanger ann.therese.madland@stavanger.kommune.no 99290718 Ann Therese Madland
Madla og Kvernevik Frivilligsentral Stavanger robert.raustein@stavanger.kommune.no 47471518 Robert Raustein
Rennesøy Frivilligsentral Stavanger kim.tysse.ingebrigtsen@stavanger.kommune.no 45658570 Anna Klockow Realfsen
Kim Tysse Ingebrigtsen
Storhaug frivilligsentral Stavanger storhaug.frivilligsentral@stavanger.kommune.no 99095565 Hege Benedicte Stene
Tasta Frivilligsentral Stavanger eva-maria.gartner@stavanger.kommune.no +4746925212 Eva-Maria Gärtner
Atle Melangen

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (3. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler