Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 14 - Romsdal og Nord-Møre

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Aukra frivilligsentral Aukra idun.sandoy@aukra.kommune.no 90804713 Anne Jorunn Sandøy
Idun Sandøy
Aure frivilligsentral Aure post@aure.frivilligsentral.no 48380862 Inger Lise Midtsæter
Rita Merete Ormbostad
Averøy Frivilligsentral Averøy me-saksh@online.no 99572825 Merethe Sakshaug
Tor Finn Isaksen
Gjemnes Frivilligsentral Gjemnes siri.ohren@gjemnes.kommune.no 47623288 Siri Ohren
Hustadvika frivilligsentral Hustadvika frivilligsentralen@hustadvika.kommune.no 48152390 Frank Robert Vik
Laila Nøsen
Kristiansund Frivilligsentral Kristiansund post@kristiansund.frivilligsentral.no 41175195 Lille Andersen
Trond Ulseth
Midsund Frivilligsentral Molde hilvi.auerdahl@molde.kommune.no 91352933 Hilvi Auerdahl
Molde frivilligsentral Molde frivilligsentralen@molde.kommune.no 94145446 Torunn Haldorsen
Nesset frivilligsentral Molde post@nesset.frivilligsentral.no 40474253 Frank Stenløs
Per Magne Brakstad
Rauma frivilligsentral Rauma helene.birkeli@rauma.kommune.no 91733187 Helene Birkeli
Smøla Frivilligsentral - Møteplassen Smøla laila.skaret@smola.kommune.no 97986532 Laila Skaret
Sunndal frivilligsentral Sunndal anita.lehne@sunndal.kommune.no 95221863 Anita Lehne
Tingvoll Frivilligsentral Tingvoll marianne.saltbones.lindboe@tingvoll.kommune.no 90294054 Marianne Lindboe
Vestnes frivilligsentral Vestnes frivillig@vestnes.kommune.no 974 84 478 Karianne Bergset Austnes
Joar Kirkeslett

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (3. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler