Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 34

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Alstahaug frivilligsentral Alstahaug lars.evan.lauritzen@alstahaug.kommune.no 91826937 Lars Evan Lauritzen
Andøy frivilligsentral Andøy post@andoy.frivilligsentral.no 97114212 Suzanne Pettersen
Ballangen frivilligsentral Narvik frivillig.ballangen@gmail.com 769 29 174 Steinar Tofte
Beiarn frivilligsentral Beiarn post@beiarn.frivilligsentral.no 75568899 Gudbjørg H. Navjord
Bindal frivilligsentral Bindal frivilligsentralen@bindal.kommune.no 94811116 Paula Lindrupsen
Bodø frivilligsentral Bodø Knut.Store.Brinchmann@bodo.kommune.no 75505000 / 93429100 Knut Støre Brinchmann
Brønnøy frivilligsentral Brønnøy post@bronnoy.frivilligsentral.no 48147669 Marit Skille
Bø Frivilligsentral (Nordland) Bø i Nordland melissa.solvang@boe.kommune.no 97714799 Melissa Solvang
Dønna frivilligsentral Dønna frivilligsentral@donna.kommune.no 75052230 Tove Kielland Alfheim
Fauske frivilligsentral Fauske - Fuossko frivilligsentralen@fauske.kommune.no 48 05 68 10 Gro-Anita Olsen
Flakstad Frivilligsentral Flakstad Marianne.baadstrand@flakstad.kommune.no 94153630 Marianne Baadstrand
Frivillighetssentralen i Saltdal Saltdal post@saltdal.frivilligsentral.no 75682304/90098552 Nina Forseth
Gildeskål Frivilligsentral Gildeskål frivilligsentral@gildeskal.kommune.no 48171929 Rita Elveheim
Grane frivilligsentral Grane frivillig@grane.kommune.no 95331081 Wencke Halland
Hadsel Frivilligforening Hadsel post@hadsel.frivilligsentral.no 90246933 Anne Karin Richardsen
Hamarøy Frivilligsentral Hábmer - Hamarøy post@hamaroy.frivilligsentral.no Jannita Olvik
Hattfjelldal frivillighetssentral Aarborte - Hattfjelldal frivilligsentral@hattfjelldal.kommune.no 75184911 Aud Ringsø
Hemnes frivilligsentral Hemnes post@hemnesfrivilligsentral.no 94976348 Carmen Aurora Skreslett
Herøy Frivilligsentral Herøy i Nordland jelena.budesa@heroy-no.kommune.no 96044774 Jelena Budesa
Leirfjord Frivilligsentral Leirfjord hege.igeland@leirfjord.kommune.no 75074243
Lødingen frivilligsentral Lødingen hakon.pettersen@lodingen.kommune.no 98858296 Håkon Pettersen/ Anniken How
Meløy frivilligsentral Meløy post@meloy.frivilligsentral.no 409 00 575 Gitte Farestveit Jonassen
Narvik Frivilligsentral Narvik post@narvik.frivilligsentral.no 94130116 Dorota Kantorowicz-Bardzinska
Nesna frivillighetssentral Nesna post@nesna.frivilligsentral.no 48240529 Mariann Svellingen
Rana frivilligsentral Rana post@ranafrivillig.no 94809350/daglig leder 95397646 May-Lis Bottolfsen
Sortland frivilligsentral Sortland - Suortá post@sortland.frivilligsentral.no 902 16 563 Unni Glad
Steigen frivilligsentral Steigen frivillig@steigen.kommune.no 48216014 Aslaug Bartholsen
Sømna frivilligsentral SA Sømna post@somna.frivilligsentral.no 90553402 Wenche Fjerdingøy
Vefsn frivilligsentral Vefsn trude.haaland@vefsn.kommune.no 40092253 Trude S Haaland
Vega frivilligsentral Vega lene.karlsson@vega.kommune.no 96513304 Lene Karlsson
Vestvågøy frivilligsentral Vestvågøy aud.karin@lofothallen.no 90642335 Aud Karin Larsen
Vevelstad frivilligsentral Vevelstad frivev@vevelstad.kommune.no 97941573 Michelle Heere
Vågan frivilligsentral Vågan frivilligsentral@vagan.kommune.no 99158998 Pål Christensen
Øksnes Frivilligsentral Øksnes frivillig@oksnes.kommune.no 90751325 Kine Bolstad

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (2. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler