Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 32

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Alstahaug frivilligsentral Alstahaug lars.evan.lauritzen@alstahaug.kommune.no 91826937 Lars Evan Lauritzen
Andøy frivilligsentral Andøy post@andoy.frivilligsentral.no 97114212 Katja Larsen
Ballangen frivilligsentral Ballangen frivillig.ballangen@gmail.com 769 29 174 Steinar Tofte
Beiarn frivilligsentral Beiarn post@beiarn.frivilligsentral.no 75568899 Gudbjørg H. Navjord
Bindal frivilligsentral Bindal frivilligsentralen@bindal.kommune.no 94811116 Paula Lindrupsen
Bodø frivilligsentral Bodø frivbodo@online.no 755 28 577/992 58 611 Gjertrud Kvalspornes Ludvigsen
Brønnøy frivillighetssentral Brønnøy post@bronnoy.frivilligsentral.no 96990931 Marit Lønsetteig
Bø Frivilligsentral (Nordland) Bø i Nordland melissa.solvang@boe.kommune.no 97714799 Melissa Solvang
Dønna frivilligsentral Dønna frivilligsentral@donna.kommune.no 75052230 Tove Kielland Alfheim
Fauske frivilligsentral Fauske - Fuossko ffvs@online.no 75645008 Arnstein Brochs
Frivillighetssentralen i Saltdal Saltdal post@saltdal.frivilligsentral.no 75682304/ 90098552 Nina Forseth
Grane frivilligsentral Grane frivillig@grane.kommune.no 95331081 Wencke Halland
Hadsel Frivilligsentral Hadsel post@hadsel.frivilligsentral.no 90246933 Anne Karin Richardsen
Hamarøy frivilligsentral Hamarøy - Hábmer post@hamaroy.frivilligsentral.no 957 20 012 Jannita Olvik
Hattfjelldal frivillighetssentral Hattfjelldal frivilligsentral@hattfjelldal.kommune.no 75184911 Aud Ringsø
Hemnes frivilligsentral Hemnes frivi-h@online.no 94976348 Trine-Lise Skreslett
Herøy Frivilligsentral Herøy i Nordland jelena.budesa@heroy-no.kommune.no 96044774 Jelena Budesa
Leirfjord Frivilligsentral Leirfjord postmottak@leirfjord.kommune.no
Lødingen frivilligsentral Lødingen brita.almestad@lodingen.kommune.no 90250227 Brita Almestad
Meløy frivilligsentral Meløy post@meloy.frivilligsentral.no 409 00 575 Gitte Farestveit Jonassen
Narvik Frivilligsentral Narvik post@narvik.frivilligsentral.no 959 18 662 Dorota Kantorowicz-Bardzinska
Nesna frivillighetssentral Nesna post@nesna.frivilligsentral.no 48240529 Mariann Svellingen
Rana frivilligsentral Rana stein.hovind@rana.kommune.no 48006997 Stein Erik Hovind
Sortland frivilligsentral Sortland post@sortland.frivilligsentral.no 902 16 563 Unni Glad
Steigen frivilligsentral Steigen frivillig@steigen.kommune.no 48216014 Aslaug Bartholsen
Sømna frivilligsentral SA Sømna post@somna.frivilligsentral.no 90553402 Wenche Fjerdingøy
Vefsn frivillighetssentral. Enhet folkehelse vefsn kommune Vefsn anita.heli@vefsn.kommune.no Anita Heli
Vega frivilligsentral Vega lene.karlsson@vega.kommune.no 96513304 Lene Karlsson
Vestvågøy frivilligsentral Vestvågøy aud.karin@lofothallen.no 90642335 Aud Karin Larsen
Vevelstad frivilligsentral Vevelstad frivev@vevelstad.kommune.no 97941573 Michelle Heere
Vågan frivilligsentral Vågan frivilligsentral@vagan.kommune.no 75420350 og 90216170 Roger Olsen
Øksnes Frivilligsentral Øksnes frivillig@oksnes.kommune.no 46818910 Tove Rinde Johansen
2018 © Norges Frivilligsentraler