Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 41

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Hamarøy Frivilligsentral Hábmer - Hamarøy post@hamaroy.frivilligsentral.no 94 19 09 43 Anita Overelv
Karina Thorbergsen
Hadsel frivilligsentral Hadsel post@hadsel.frivilligsentral.no 90246933 Anne Karin Richardsen
Sverre Larsen
Steigen frivilligsentral Steigen frivillig@steigen.kommune.no 48216014 Aslaug Bartholsen
Bjørg Olsen
Vestvågøy frivilligsentral Vestvågøy aud.karin@lofothallen.no 90642335 Aud Karin Larsen
Arne Christoffersen
Røst Frivilligsentral Røst bjorn.aasmoe@rost.kommune.no 99485802 Bjørn Aasmoe
Harjeet Jassal
Herøy Frivilligsentral Herøy i Nordland erika.puziene@heroy-no.kommune.no 48095194 Caroline Asphaug
Erika Puziene
Narvik Frivilligsentral Narvik post@narvik.frivilligsentral.no 96008580 Dorota Kantorowicz-Bardzinska
Vega frivilligsentral Vega fabian.johannessen@vega.kommune.no 98316257 Fabian Johannessen
Fabian Johannessen
Bø Frivilligsentral (Nordland) Bø i Nordland astrid.andreassen@boe.kommune.no 92 24 94 70 Formannskapets medlemmer
Astrid Andreassen
Meløy frivilligsentral Meløy post@meloy.frivilligsentral.no 409 00 575 Gitte Jonassen
Vevelstad frivilligsentral Vevelstad frivev@vevelstad.kommune.no 97941573 Greta Bantow
Lene Solvang
Fauske frivilligsentral Fauske - Fuossko frivilligsentralen@fauske.kommune.no 48 05 68 10 Gro-Anita Olsen
Mona Wiik
Beiarn frivilligsentral Beiarn post@beiarn.frivilligsentral.no 47513773 Gudbjørg H. Navjord
Marit Trones
Øksnes Frivilligsentral Øksnes frivillig@oksnes.kommune.no 90751325 Helge Hansen
Kine Bolstad
Hattfjelldal frivilligsentral Aarborte - Hattfjelldal frivilligsentral@hattfjelldal.kommune.no 75184911 Hogne Hjerpås
Pål Tvildal
Mørkved Frivilligsentral Bodø inger.johanne.lindahl@bymisjon.no 90268236 Inger Johanne Lindahl
Aimi Løvold
Værøy Frivilligsentral Værøy ingrid.olsen@varoy.kommune.no +4795972204 Ingrid Olsen
Kristina Aasprong Olsen
Alstahaug frivilligsentral Alstahaug frivilligsentral@alstahaug.kommune.no 45108290 Ivar Sørra
Bindal frivilligsentral Bindal frivilligsentralen@bindal.kommune.no 97653077 Katrine Berg-Hansen
Merete Berg-Hansen
Lasse Kolsvik
Rana frivilligsentral Rana post@ranafrivillig.no + 47 948 09 350 Kirsti Nielsen
Tor Anders Rasmussen
Lødingen frivilligsentral Lødingen hakon.pettersen@lodingen.kommune.no 98858296 Kjell Ness
Håkon Pettersen
Anniken How
Bodø frivilligsentral Bodø Knut.Store.Brinchmann@bodo.kommune.no 47904018 (kl. 10-14, ma-fre) Knut Støre Brinchmann
Ingrid Simonsen
Terje Hansen
Tverlandet Frivilligsentral Bodø rigmor.nilsen@bodo.kommune.no 90053663 (man-fre. 09.00-14.30) Knut Støre Brinchmann
Terje Hansen
Evenes Frivilligsentral Evenes - Evenášši laila.marie.benjaminsen@evenes.kommune.no 41806952 Laila Benjaminsen
Stine Fedrehjem
Leirfjord Frivilligsentral Leirfjord lars.evan.lauritzen@leirfjord.kommune.no 91826937 Lars Lauritzen
Byparken Frivilligsentral Vefsn lillian.thorvaldsen@vefsn.kommune.no 95765055 Lillian Thorvaldsen
Lillian Thorvaldsen
Nesna Frivilligsentral Nesna post@nesna.frivilligsentral.no 48240529 Mariann Svellingen
Lars Evan Lauritzen
Flakstad Frivilligsentral Flakstad Marianne.baadstrand@flakstad.kommune.no 94153630 Marianne Baadstrand
Tina Figencshau
Brønnøy frivilligsentral Brønnøy post@bronnoy.frivilligsentral.no 48147669 Marit Skille
Lisbeth Holand
Vefsn frivilligsentral Vefsn marlenemari.slydahl@vefsn.kommune.no 45514390 Marlene M Slydahl
Ballangen frivilligsentral Narvik ballangenfrivilligsentral@gmail.com 95778315 Marte Amundsen
Saltdal Frivilligsentral Saltdal post@saltdal.frivilligsentral.no 90098552 Nina Forseth
Kim Mietinen
Gildeskål Frivilligsentral Gildeskål henasn@gildeskal.kommune.no 97607892 Ola Kaldager
Åsne Henden
Vågan frivilligsentral Vågan frivilligsentral@vagan.kommune.no 99158998 Pål Christensen
Veslemøy Drangevåg
Dønna frivilligsentral Dønna frivilligsentral@donna.kommune.no +476752396 Sabina Uytterhoeven
Hemnes frivilligsentral Hemnes post@hemnesfrivilligsentral.no 94976348 Sigyn Bjørkheim
Hege Berg-Klemetsen
Andøy frivilligsentral Andøy post@andoy.frivilligsentral.no 97114212 Suzanne Pettersen
Emil Benonisen
Lise Ravn
Sortland frivilligsentral Sortland - Suortá post@sortland.frivilligsentral.no 902 16 563 Unni Glad
Turid Abelsen
Sømna frivilligsentral SA Sømna post@somna.frivilligsentral.no 90553402 Wenche Fjerdingøy
Heidi Lindseth
Grane frivilligsentral Grane frivillig@grane.kommune.no 95331081 Wencke Halland
Rune Stabbforsmo
Træna Frivilligsentral Træna Åse Hunstad
Pernille Øijord

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (3. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler