Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 81

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Aremark frivilligsentral Aremark frivilligsentral@aremark.kommune.no 48947747 Kathrine Walthinsen
Asker frivilligsentral Asker post@asker.frivilligsentral.no 94176261/91183450 Jorunn Schie
Askim frivilligsentral Indre Østfold post@askim.frivilligsentral.no 48867452 Lill Pedersen
Aurskog-Høland frivilligsentral Aurskog-Høland frivillig@ahk.no 63 85 26 80 Rita Berget Lindblad
Borgen nærmiljøsentral Asker Hilde.skogedal@paaborgen.no 47712633 Hilde Skogedal
Bærum frivilligsentral Bærum post@baerum.frivilligsentral.no 97949356 Jorunn Liodden
Danvik - Fjell frivilligsentral Drammen Tina.fagerhus.brodal@drammen.kommune.no 938 25 601 Tina Fagerhus Brodal
Drammen Frivilligsentral Drammen drammen.frivilligsentral@drammen.kommune.no 90075399 Irene Sand Sørsdahl
Eidsvoll frivilligsentral Eidsvoll post@frivilligsentralen-eidsvoll.no 66107639 / 95223180 Irene Engeskaug
Enebakk frivillighetssentral Enebakk frivillig@ienebakk.no 99491912 Lotte Sandvik
Fet frivilligsentral Lillestrøm Fetfrivilligsentral@lillestrom.kommune.no 41219146 Bente Midtgård
Flesberg frivilligsentral Flesberg frivillighetssentralen@flesberg.kommune.no 97551547 Laila Ulvik
Flå frivilligsentral Flå post@flaa.frivilligsentral.no 41605578 Andrine Heie
Flå Ungdomsfrivilligsentral Flå kirsti.bjorkmo.guttelvik@flaa.kommune.no 41302537 Kirsti Bjørkmo Guttelvik
Fornebupiloten Bærum ingrid@fornebupiloten.no 97954934 Ingrid Brattset
Fredrikstad Sentrum frivilligsentral Fredrikstad post@fredrikstadsentrum.frivilligsentral.no 90993815 Inger Marie Solgård
Fredrikstad Vest frivilligsentral Fredrikstad post@fredrikstadvest.frivilligsentral.no 41593890 Gunn Sveen Slettum
Fredrikstad Øst Frivilligsentral Fredrikstad post@fredrikstadost.frivilligsentral.no 99599029 Hanne Christin Dahl
Frivillighetssentralen Skedsmokorset, Huseby Gård Lillestrøm arne.vik@skedsmokorset.org 63871277 Arne Vik
Frivilligsentralen i Skedsmo Lillestrøm vaso01@lillestrom.kommune.no 63812020 Vanja Sortnes
Frivilligsentralen i Ski Nordre Follo frivilligsentralen.ski@nordrefollo.kommune.no 99216823 Sølvi Rundberget Bjørkmo
Frivilligsentralen i Ullensaker Ullensaker frivilligsentralen@ullensaker.kommune.no 66108438 Rita Fjeld Hovden
Frogn frivilligsentral Frogn post@frogn.frivilligsentral.no 41531413 Gro Paulsen
Gjerdrum frivilligsentral Gjerdrum hanne.cathrine.rud@gjerdrum.kommune.no 66106252 Hanne Rud
Gol frivilligsentral Gol frigol@online.no 97003509 Trond A. Johansen
Halden frivilligsentral Halden post@halden.frivilligsentral.no 69188818 Wenche Erichsen
Heggedal nærmiljøsentral Asker post@iheggedal.no 95273504 Per Sletaune
Hemsedal Frivilligsentral Hemsedal jette.lassen.ellseth@hemsedal.kommune.no 47678040 Jette Lassen Ellseth
Hobøl Frivilligsentral Indre Østfold post@hobol.frivilligsentral.no 90885013 Jan Terje Kristiansen
Hol Frivilligsentral Hol holfrivilligsentral@hol.kommune.no 95980040 Siren R. Bjordal
Hole frivilligsentral Hole eelkje.alkemade@hole.kommune.no 46926136 Eelkje Alkemade
Hole, Ungdoms frivilligsentral Hole 47688604 Thomas Lovasz
Hurdal Frivilligsentral Hurdal post@hurdal.frivilligsentral.no 99777533 Kristin Austrheim
Hurum frivilligsentral Asker kjersti.smedstad@asker.kommune.no 47784916 Kjersti Smedstad
Jevnaker frivilligsentral Jevnaker post@jevnaker.frivilligsentral.no +47 484 05 219 Øyvind Sogn
Jevnaker Frivilligsentral Aktiv Jevnaker Øyvind Sogn
Klokkarstua Nærmiljøsentral Asker dagliglederknms@gmail.com 98646079 Kristin Ødeskaug Samuelsen
Kongsberg frivilligsentral Kongsberg postmottak@kongsberg.kommune.no 48166239 Rigmor Råen
Krødsherad Frivilligsentral Krødsherad cecilie.hurlen@krodsherad.kommune.no 90854273 Cecilie Hurlen
Lier Bygdetun Frivilligkontor Lier post@lier-bygdetun.no 32846925 Vibeke Clausen
Lier frivilligsentral Lier frivillig@lier.kommune.no 458 95 880 / 32220378 Kari Tomine Isene Bodnar
Lunner frivilligsentral Lunner post@lunner.frivilligsentral.no 46442520 Toril Svendsbråten
Lunner Frivilligsentral - Harestua Lunner Miha@lunner.kommune.no 40914933 Mona Irene Haugen
Lørenskog frivilligsentral Lørenskog frivillig@lorenskog.kommune.no 679 34444 Ingrid Smedstad
Mjøndalen frivilligsentral Drammen marit.hjallen.leknes@drammen.kommune.no 32232855 Marit Hjallen Leknes
Modum frivilligsentral Modum frivilligsentral@modum.kommune.no 95174474 Anne Skaalien
Moss frivilligsentral Moss post@moss.frivilligsentral.no 92298551/40556770 Torill Sørenssen
Mysen frivilligsentral Indre Østfold cathrine.myhre@bymisjon.no 45139134 Cathrine Myhre
NaKuHel Asker Asker post@nakuhel.no 66987550 Tina Christophersen
Nannestad frivilligsentral Nannestad post@nannestad.frivilligsentral.no 97761684 Lisbeth Gulbrandsen
Nes Frivilligsentral Nes (tidligere Nes i Akershus) frivilligsentralen@nes.kommune.no 406 06 426 Thomas Ekman Håkonsen
Nesbyen frivilligsentral Nesbyen (tidligere Nes i Buskerud) post@nesbyen.frivilligsentral.no 450 61 980 / 320 71 610 Hanna G. Smette
Nesodden frivilligsentral Nesodden post@nesodden.frivilligsentral.no 48454848 Hege J. Emilsen
Nore og Uvdal frivilligsentral Nore og Uvdal bgha@noreuvdal.no 31024000 Britt Guton Halland
Oppegård Frivilligsentral Nordre Follo frivilligsentralen.oppegard@nordrefollo.kommune.no 66815090/97653131 Anne Solhaug
Plankebyen frivilligsentral Fredrikstad Jorid.bertelsen@blaakors.no 97125661 Jorid D. Bertelsen
Rakkestad frivilligsentral Rakkestad Rosmari.Neset@rakkestad.kommune.no 46809590 Rosmari Neset
Ringerike Frivilligsentral Ringerike post@ringerike.frivilligsentral.no 32142100 Hanne Skrataas
Rollag og Veggli frivilligsentral Rollag frivillig@rollag.kommune.no 40912463 Linda Kristina Abrahamsen
Rygge frivilligsentral Moss marit.frydenlund@moss.kommune.no 94802966/69708547 Marit Frydenlund
Rykkinn frivilligsentral Bærum post@rykkinn.frivilligsentral.no 90134610 Elisabeth Eide
Råde frivilligsentral Råde dennis.dahl@rade.kommune.no 479 71 176 Adriana Ulland
Rælingen frivilligsentral Rælingen unni.aker.nylend@ralingen.kommune.no 47693433 Unni Aker Nylend
Rømskog frivilligsentral Aurskog-Høland frivillig@ahk.no 63852680 Rita Berget Lindblad
Røyken frivilligsentral Asker friroyrk@asker.kommune.no 99517412 Christian Vesseltun
Sarpsborg Frivilligsentral Sarpsborg jan-morten.ravneng@sarpsborg.com 99 55 40 40 Ann Karine Forsberg Larsen
Sarpsborg Øst frivilligsentral Sarpsborg post@sarpsborgost.frivilligsentral.no 91351976 Hildegunn Kvamme
Sigdal Frivilligsentral Sigdal frivillig@sigdal.kommune.no 48001615 Monica Winther
Skiptvet Frivilligsentral Skiptvet siv.nordberg@skiptvet.kommune.no 47981608 Siv Nordberg
Spydeberg Frivilligsentral Indre Østfold bodil.lunde.flobakk@io.kommune.no 69682092/48861801 Bodil Lunde Flobakk
Stiftelsen Nittedal Frivilligsentral Nittedal post@nittedalfrivilligsentral.no 40016675
Svelvik frivilligsentral Drammen heidi.smedsrud.hansen@drammen.kommune.no 90131722 Heidi Smedsrud Hansen
Sørum frivilligsentral Lillestrøm post@sorum.frivilligsentral.no 61699900 Mette H Flaen
Trøgstad Frivilligsentral Indre Østfold post@trogstad.frivilligsentral.no 940 81 023 Synnøve Buer
Vestby frivilligsentral Vestby vestby.frivilligsentral@gmail.com 64952560 Camilla Damengen
Vollen nærmiljøsentral Asker post@ivollen.no 90149201 Elisabeth Bye
Våler/Svinndal frivilligsentral Våler i Viken post@vaaler-of.frivilligsentral.no 93622761 Karen Margrethe Aalling Hansen
Ål frivilligsentral Ål frivilligsentralen@aal.kommune.no 90708637 Turid Hilde Gåsbakk
Ål ungdomsfrivilligsentral Ål Turid Hilde Sørbøen Gåsbakk
Ås frivilligsentral Ås frivillig@as.kommune.no 64962236 Maria-Therese Jensen
Øvre Eiker Frivilligsentral Øvre Eiker frivillighet@ovre-eiker.kommune.no 41377480 Kari Mette Høstvik

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (2. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler