Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 79

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Aremark frivilligsentral Aremark frivilligsentral@aremark.kommune.no 90878218 Nina Krafft Skolleborg
Asker frivilligsentral Asker post@asker.frivilligsentral.no 94176261/91183450 Jorunn Schie
NaKuHel Asker Asker post@nakuhel.no 66987550 Kristin Jane Bredal Berge
Borgen nærmiljøsentral Asker Hilde.skogedal@paaborgen.no 47712633 Hilde Skogedal
Hurum frivilligsentral Asker frivilligsentralen@hurum.kommune.no 32797100 Kjersti Smedstad
Vollen nærmiljøsentral Asker post@ivollen.no 90149201 Elisabeth Bye
Røyken frivilligsentral Asker friroyrk@asker.kommune.no 31296294 Christian Vesseltun
Heggedal nærmiljøsentral Asker post@iheggedal.no 95273504 Per Sletaune
Klokkarstua Nærmiljøsentral Asker kontakt@kulturhusethovtun.no Arne Dahl
Aurskog-Høland frivilligsentral Aurskog-Høland frivillig@ahk.no 63 85 26 80 / 990 73 875 Rita Berget Lindblad
Rømskog frivilligsentral Aurskog-Høland frivillig@ahk.no 98212179 Rita Berget Lindblad
Fornebupiloten Bærum ingrid@fornebupiloten.no 97954934 Ingrid Brattset
Rykkinn frivilligsentral Bærum post@rykkinn.frivilligsentral.no 90134610 Elisabeth Eide
Bærum frivilligsentral Bærum post@baerum.frivilligsentral.no 97949356 Jorunn Liodden
Elvebyen Frivilligsentral Drammen sonia.nemati@drmk.no 90075399 Sonia Nemati
Danvik - Fjell frivilligsentral Drammen Tina.fagerhus.brodal@drammen.kommune.no 938 25 601 Tina Fagerhus Brodal
Drammen frivilligsentral Drammen drammen.frivilligsentral@drmk.no 90075399 Irene Sand Sørsdahl
Svelvik frivilligsentral Drammen heidi.smedsrud.hansen@drammen.kommune.no 90131722 Heidi Smedsrud Hansen
Mjøndalen frivilligsentral Drammen 32232855 Marit Hjallen Leknes
Eidsvoll frivilligsentral Eidsvoll post@frivilligsentralen-eidsvoll.no 63960170/ 95223180 Irene Engeskaug
Enebakk frivillighetssentral Enebakk frivillig@ienebakk.no 99491912 Lotte Sandvik
Flesberg frivilligsentral Flesberg frivillighetssentralen@flesberg.kommune.no 97551547 Laila Ulvik
Flå frivilligsentral Flå post@flaa.frivilligsentral.no 41605578 Andrine Lillebo Markegaard
Fredrikstad Vest frivilligsentral Fredrikstad post@fredrikstadvest.frivilligsentral.no 41593890 Gunn Sveen Slettum
Fredrikstad Øst frivilligsentral Fredrikstad post@fredrikstadost.frivilligsentral.no 99599029 Ruth Karin Husby
Plankebyen frivilligsentral Fredrikstad post@plankebyen.frivilligsentral.no 90721461 Jorid D. Bertelsen
Fredrikstad Sentrum frivilligsentral Fredrikstad post@fredrikstadsentrum.frivilligsentral.no 90993815 Inger Marie Solgård
Frogn frivilligsentral Frogn post@frogn.frivilligsentral.no 41531413 Gro Paulsen
Gjerdrum frivilligsentral Gjerdrum hanne.cathrine.rud@gjerdrum.kommune.no 66106252 Hanne Rud
Gol frivilligsentral Gol frigol@online.no 97003509 Trond A. Johansen
Halden frivilligsentral Halden post@halden.frivilligsentral.no 69188818 Wenche Erichsen
Hemsedal Frivilligsentral Hemsedal fri.hem@online.no 47678040 Jette Lassen Ellseth
Hol Frivilligsentral Hol holfrivilligsentral@hol.kommune.no 95980040 Marlene Brusletten
Hole frivilligsentral Hole eelkje.alkemade@hole.kommune.no 46926136 Eelkje Alkemade
Hole, Ungdoms frivilligsentral Hole 32161136 Eelkje Alkemade
Hurdal Frivilligsentral Hurdal post@hurdal.frivilligsentral.no 99777533 Kristin Austrheim
Askim frivilligsentral Indre Østfold post@askim.frivilligsentral.no 48867452 Lill Pedersen
Mysen frivilligsentral Indre Østfold cathrine.myhre@bymisjon.no 45139134 Cathrine Myhre
Hobøl Frivilligsentral Indre Østfold post@hobol.frivilligsentral.no 90885013 Jan Terje Kristiansen
Spydeberg Frivilligsentral Indre Østfold bodil.lunde.flobakk@io.kommune.no 69682092/48861801 Bodil Lunde Flobakk
Trøgstad Frivilligsentral Indre Østfold post@trogstad.frivilligsentral.no 940 81 023 Synnøve Buer
Jevnaker frivilligsentral Jevnaker post@jevnaker.frivilligsentral.no +47 484 05 219 Øyvind Sogn
Jevnaker Frivilligsentral Aktiv Jevnaker Øyvind Sogn
Kongsberg frivilligsentral Kongsberg postmottak@kongsberg.kommune.no 32 86 61 44 Rigmor Råen
Lier frivilligsentral Lier frivillig@lier.kommune.no 458 95 880 / 32220378 Rise Cecilie Moe
Lier Bygdetun Frivilligkontor Lier post@lier-bygdetun.no 32846925 Vibeke Clausen
Fet frivilligsentral Lillestrøm ingrid.flaoyen@fet.kommune.no 41435219 Ingrid Flåøyen
Sørum frivilligsentral Lillestrøm post@sorum.frivilligsentral.no 61699900 Mette H Flaen
Frivilligsentralen i Skedsmo Lillestrøm vanja.sortnes@skedsmo.kommune.no 63812020 Vanja Sortnes
Frivillighetssentralen Skedsmokorset, Huseby Gård Lillestrøm arne.vik@skedsmokorset.org 63871277 Arne Vik
Lunner frivilligsentral Lunner post@lunner.frivilligsentral.no 46442520 Toril Svendsbråten
Lunner Frivilligsentral - Harestua Lunner Miha@lunner.kommune.no 40914933 Mona Irene Haugen
Lørenskog frivilligsentral Lørenskog frivillig@lorenskog.kommune.no 679 34444 Ingrid Smedstad
Modum frivilligsentral Modum frivilligsentral@modum.kommune.no 95174474 Anne Skaalien
Moss frivilligsentral Moss post@moss.frivilligsentral.no 92298551/40556770 Torill Sørenssen
Rygge frivilligsentral Moss marit.frydenlund@moss.kommune.no 94802966/69708547 Marit Frydenlund
Nannestad frivilligsentral Nannestad post@nannestad.frivilligsentral.no 97761684 Lisbeth Gulbrandsen
Nes Frivilligsentral Nes (tidligere Nes i Akershus) frivilligsentralen@nes-ak.kommune.no 406 06 426 Thomas Ekman Håkonsen (Midlertidig)
Nesbyen frivilligsentral Nesbyen (tidligere Nes i Buskerud) frivillig.nes@tubfrim.no 450 61 980 / 320 71 610 Hanna G. Smette
Nesodden frivilligsentral Nesodden post@nesodden.frivilligsentral.no 48454848 Hege J. Emilsen
Nittedal Frivilligsentral Nittedal post@nittedalfrivilligsentral.no 40016675
Frivilligsentralen i Ski Nordre Follo frivilligsentralen.ski@nordrefollo.kommune.no 99216823 Kirsten Grøstad
Oppegård Frivilligsentral Nordre Follo frivilligsentralen@oppegard.kommune.no 66815090 Anne Solhaug
Nore og Uvdal frivilligsentral Nore og Uvdal bgha@noreuvdal.no 31024000 Britt Guton Halland
Rakkestad frivilligsentral Rakkestad Rosmari.Neset@rakkestad.kommune.no 46809590 Rosmari Neset
Ringerike Frivilligsentral Ringerike post@ringerike.frivilligsentral.no 32142100 Hanne Skrataas
Rollag og Veggli frivilligsentral Rollag frivillig@rollag.kommune.no 40912463 Ann-Kristin Somby Flågan
Råde frivilligsentral Råde dennis.dahl@rade.kommune.no 479 71 176 Adriana Ulland
Rælingen frivilligsentral Rælingen unni.aker.nylend@ralingen.kommune.no 47693433 Unni Aker Nylend
Sarpsborg Frivilligsentral Sarpsborg ann-karine.forsberg@sarpsborg.com 98221270 Ann Karine Forsberg Larsen
Sarpsborg Øst frivilligsentral Sarpsborg post@sarpsborgost.frivilligsentral.no 91351976 Hildegunn Kvamme
Sigdal Frivilligsentral Sigdal frivillig@sigdal.kommune.no 48001615 Monica Winther
Skiptvet Frivilligsentral Skiptvet siv.nordberg@skiptvet.kommune.no 47981608 Siv Nordberg
Frivilligsentralen i Ullensaker Ullensaker frivilligsentralen@ullensaker.kommune.no 66108438 Rita Fjeld Hovden
Vestby frivilligsentral Vestby vestby.frivilligsentral@gmail.com 64952560 Heidi Auguston
Våler/ Svinndal frivilligsentral Våler i Viken post@vaaler-of.frivilligsentral.no 93622761 Karen Margrethe Aalling Hansen
Ål frivilligsentral Ål frivilligsentralen@aal.kommune.no 90777495 Gunn Marit Oleivsgard
Ås Frivilligsentral Ås frivillig@as.kommune.no 64962236 Maria Therese Jensen
Øvre Eiker Frivilligsentral Øvre Eiker frieiker@ovre-eiker.kommune.no 41377480 Live-Kristin S. Skistad
2018 © Norges Frivilligsentraler