Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 68

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
SAFA-Salangen frivilligsentral og aktivitetssenter Salangen sfrivill@online.no 90595086 Anna Aglen Løkse /Terese Thomassen
Sesam frivillighetssentral Bergen sesamist@sesamist.com 55561145 Anne Charlotte Valaker Bruheim
Namsskogan frivilligsentral Namsskogan post@namsskogan.frivilligsentral.no 90756921 Anne Elisabeth Brekkvassmo
Evje og Hornnes frivillighetssentral Evje og Hornnes anne-marie.birkeland@e-h.kommune.no 97418570 Anne-Marie Birkeland
Vegårshei frivilligsentral Vegårshei frivillig@vegarshei.info 95810581 Aud Torunn Vegerstøl
Stiftelsen Holmestrand Frivillig sentral Holmestrand grethla@frisurf.no 33051561/ 47656901 Bjarne Henning Mathisen
Eidskog frivilligsentral Eidskog efrivill@online.no 976 58 161 Bjørg Skovseth Dyblie
Frivilligsentralen Kirkens Bymisjon Kristiansand post@skbk.no 38120170 Bjørnar Abusdal
Mysen frivilligsentral Eidsberg cathrine.myhre@bymisjon.no 45139134 Cathrine Myhre
Narvik Frivilligsentral Narvik post@narvik.frivilligsentral.no 959 18 662 Dorota Kantorowicz-Bardzinska
Grong frivillighetssentral Grong post@grong.frivilligsentral.no 94196487 Edel Marit Blomkvist
Gloppen frivilligsentral Gloppen post@gloppen.frivilligsentral.no 92120505 Elfrid Rauset Håheim
Frosta frivillighetssentral Frosta frosta.frivillighetssentral@frosta.kommune.no 48991951 Eli Vist
Stovner frivilligsentral Oslo elisabeth.simonsen@bymisjon.no 22109992 Elisabeth Simonsen
Friviljugsentralen i Lom Lom ella.hoel@lom.kommune.no 99693847 Ella Hoel
Tromøy frivilligsentral Arendal post@tromoy.frivilligsentral.no 995 94 818 Ellen Dale
Fitjar frivilligsentral Fitjar post@fitjar.frivilligsentral.no 97143785 Ellinor Austad Bergesen
SAFIR - Senter for frivillig innsats i rusfeltet Oslo post@safir-oslo.no 22670300 Elsbet Pilskog
Vestre Aker frivillighetssentral Oslo post@vestreaker.frivilligsentral.no 23 22 05 80 Espen Watne Andresen
Ullern Frivilligsentral Oslo ullernfrivilligsentral@bymisjon.no 22523005 Esther Marie Lier
Ibestad frivilligsentral Ibestad ibestad.frivilligsentral@gmail.com 97637009 Geir Arne Ekman
Tysvær Frivilligsentral Tysvær gerd.christensen@bymisjon.net 47487949 Gerd Jorunn Christensen
Nittedal Frivilligsentral Nittedal post@nittedalfrivilligsentral.no 40016675 Gitte Korvann
Vardø frivilligsentral - Kulturpiloten Vardø post@kulturpilot.no 91770404 Gry-Anita Kristiansen
Tynset frivilligsentral Tynset post@tynset.frivilligsentral.no 41651712 Gudrun Bakken
Kattem Frivilligsentral Trondheim post@kattem.frivilligsentral.no 99729171 Gunn Kristin Nilsen
Fredrikstad Vest frivilligsentral Fredrikstad post@fredrikstadvest.frivilligsentral.no 41593890 Gunn Sveen Slettum
Nesbyen frivilligsentral Nes i Buskerud frivillig.nes@tubfrim.no 320 71 610 Hanna G. Smette
Plankebyen frivilligsentral Fredrikstad hanne.vrangen@blaakors.no 90721461 Hanne Sofie Vidarsdatter Vrangen
Kvæfjord frivilligsentral Kvæfjord frvkvefjord@gmail.com 41569942 Hanne Thin Markussen
Gran frivilligsentral Vassenden Gran post@gran.frivilligsentral.no 97551482 Hilde Tangen
Gran frivilligsentral Ung Gran post@gran.frivilligsentral.no 97551482 Hilde Tangen
Gran flerkulturelle frivilligsentral Gran post@gran.frivilligsentral.no 97551482 Hilde Tangen
Stiftelsen Gran frivilligsentral Gran post@gran.frivilligsentral.no 97551482 Hilde Tangen
Gran frivilligsentral Brua Gran post@gran.frivilligsentral.no 97551482 Hilde Tangen
Sarpsborg Øst frivilligsentral Sarpsborg post@sarpsborgost.frivilligsentral.no 91351976 Hildegunn Kvamme
Fredrikstad Sentrum frivilligsentral Fredrikstad post@fredrikstadsentrum.frivilligsentral.no 90993815 Inger Marie Solgård
Hemsedal Frivilligsentral Hemsedal fri.hem@online.no 47678040 Jette Lassen Ellseth
Stiftelsen Skjåk friviljugsentral Skjåk skjaak.friviljugsentral@skjaak.kommune.no 900 42 055 Jo-Andre Sperstad Fjeld
Lambertseter frivilligsentral Oslo frivillig.lambertseter@gmail.com 91130143 Kai Adelsøn
Moelv frivilligsentral Ringsaker moelv@frivillighet.no 97434918 Kari Kristiansen
Andøy frivilligsentral Andøy post@andoy.frivilligsentral.no 97114212 Katja Larsen
Lillehammer frivilligsentral Lillehammer lillehammer@frivillighet.no 99269600 Kirsten Kallelid
Voss frivilligsentral - Nabobeino Voss post@voss.frivilligsentral.no 971 77 985 / 916 71 027 Kjellfrid Skutlaberg / Kristin Kvåle Kjeilen
Sveio frivilligsentral Sveio post@sveio.frivilligsentral.no 48881528 Kristianne Uri
NaKuHel Asker Asker post@nakuhel.no 66987550 Kristin Jane Bredal Berge
Byåsen frivilligsentral Trondheim post@byasen.frivilligsentral.no 477 05 829 Marit Helen Erland
Stryn Frivilligsentral Stryn post@frivilligstryn.no 97154722 Marit Sandnes Skrede
Øyer-Tretten frivilligsentral Øyer post@oyer-tretten.frivilligsentral.no 91886643 Mona Svegården
Stiftelsen Sørreisa frivilligsentral Sørreisa frivillighetssentralen@sorreisa.kommune.no 99204651 Ragnhild Hjorthen
Nissedal frivilligsentral Nissedal nissedal.frivilligsentral@gmail.com 996 36 626 Renate Hassel
Frivilligsentralen i Ullensaker Ullensaker frivilligsentralen@ullensaker.kommune.no 66108438 Rita Fjeld Hovden
Stiftelsen Lyngen frivilligsentral Lyngen post@lyngen.frivilligsentral.no 46799375 Rune Lillevik
Fredrikstad Øst frivilligsentral Fredrikstad post@fredrikstadost.frivilligsentral.no 99599029 Ruth Karin Husby
Agenda X Oslo post@agendax.no 23 13 90 00 Sahar Hassani
Grannehjelpa, Frivilligsentralen i Kvam Kvam post@grannehjelpa.no 90122688 Sidsel Haugen
Frivilligsentralen St.Hanshaugen Oslo stf@bymisjon.no 22 69 86 10 Simen Valldal Johannessen
Sunndal frivilligsentral Sunndal sissel@sunndal.frivilligsentral.org 46816169 Sissel Halset Storslett
Etne frivilligsentral Etne frivillig.etne@gmail.com 902 38 354 Solveig Kvamme
Rana frivilligsentral Rana stein.hovind@rana.kommune.no 48006997 Stein Erik Hovind
Costa Blanca Nord frivilligsentral Oslo post@sentralen.es +34 634978971 Teresa Zuriaga Hundseth
Østbyen frivilligsentral Trondheim post@ostbyen.frivilligsentral.no 73 51 07 00 Thomas Bakken
Hisøy frivilligsentral Arendal hifrivil@gmail.com 909 99 541 Tone Evelyn Hansen
Høylandet frivilligsentral Høylandet hoylandet.frivilligsentral@gmail.com 95019748 Toril Juul Kjøglum
Frivillighetssentralen ved Stiftelsen Kirkens Bymisjon Tromsø Tromsø tormod@bymisjontromso.no 77684888 Tormod Eilertsen Sletvold
Nardo og omegn frivilligsentral Trondheim post@nardo.frivilligsentral.no 48188214 Trond Østvold
Lier Bygdetun Frivilligkontor Lier post@lier-bygdetun.no 32846925 Vibeke Clausen
Holmlia Frivilligsentral Oslo frivillighetssentralen.holmlia@gmail.com 22613525 Øistein Flaten
2018 © Norges Frivilligsentraler