Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 30

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Vestfossen Frivilligsentral Øvre Eiker 91769086 Anette Hassel Solbakken
Anette Hassel Solbakken
Ung og frivillig i Nore og Uvdal Nore og Uvdal anne.lise.eriksen@nore-og-uvdal.kommune.no 90040631 Anne Lise Eriksen
Jon Kjøntvedt
Modum frivilligsentral Modum frivilligsentral@modum.kommune.no 95174474 Bente Røste
Arild Hovden
Mette Jahr
Krødsherad Frivilligsentral Krødsherad frivillig@krodsherad.kommune.no 90694206 Cecilie Hurlen
Anders Landergren
Hole frivilligsentral Hole eelkje.alkemade@hole.kommune.no 46926136 Eelkje Alkemade
Reidar Engebretsen
Ung Aktiv Ringerike Frivilligsentral Ringerike Endre Knutsen
Petter Endrerud
Hole Ungdomsfrivilligsentral Hole tiril.todal@hole.kommune.no 480 03 869 Glenn Lunde
Tiril Todal
Ole Breili
Nesbyen frivilligsentral Nesbyen post@nesbyen.frivilligsentral.no 450 61 980 Hanna G. Smette
Jan Haraldseth
Ringerike Frivilligsentral Ringerike post@ringerike.frivilligsentral.no 32142100 Hanne Skrataas
Stein Fines
Svelvik frivilligsentral Drammen heidi.smedsrud.hansen@drammen.kommune.no 90131722 Heidi Hansen
Hilde Holm
Ål frivilligsentral Ål frivilligsentralen@aal.kommune.no 90708637 Ida Marie Holen
Turid Hilde Gåsbakk
Hol Frivilligsentral Hol holfrivilligsentral@hol.kommune.no 95980040 Inger Grostølen
Kolbjørn Bakken
Martine Hellum
Drammen Frivilligsentral Drammen drammen.frivilligsentral@drammen.kommune.no 90075399 Irene Sand Sørsdahl
Hemsedal Frivilligsentral Hemsedal jette.lassen.ellseth@hemsedal.kommune.no 47678040 Jette Ellseth
Hege Jacobson
Nore og Uvdal frivilligsentral Nore og Uvdal jorun.skriudalen@nore-og-uvdal.kommune.no 31024000 Jorun Skriudalen
Gro Grøtjorden
Øvre Eiker Frivilligsentral Øvre Eiker frivillighet@ovre-eiker.kommune.no 99444414 Kari Mette Høstvik
Hemsedal Ungdomsfrivilligsentral Hemsedal 45975185 Kari Plejdrup-Skillestad
Hege Jacobsen
Lier frivilligsentral Lier frivillig@lier.kommune.no 458 95 880 / 32220378 Kari Tomine Bodnar
Flesberg frivilligsentral Flesberg frivillig@flesberg.kommune.no 97551547 Laila Ulvik
Vigdis Løkamoen
Konnerud Frivilligsentral Drammen marian.thorbjornsen.eldstad@drammen.kommune.no 45619253 Marian Eldstad
Mjøndalen frivilligsentral Drammen marit.hjallen.leknes@drammen.kommune.no 32232855 Marit Leknes
Wilfred Vuillaume
Sigdal Frivilligsentral Sigdal frivillig@sigdal.kommune.no 48001615 May Britt Neshagen
Rollag og Veggli frivilligsentral Rollag frivillig@rollag.kommune.no 40912463 Olav Hovda
Linda Kristina Abrahamsen
Kongsberg frivilligsentral Kongsberg postmottak@kongsberg.kommune.no 48166239 Rigmor Råen
Heidi Hesselberg Løken
Lier Bygdetun Frivilligsentral Lier siri@lier-bygdetun.no 32846925 Siri Glosli
Roar Bogerud
Flå Ungdomsfrivilligsentral Flå camilla.tollefsen@flaa.kommune.no 41339526 Siv Merethe Glesne
Flå frivilligsentral Flå post@flaa.frivilligsentral.no 41605578 Siv Merethe Glesne
Andrine Heie
Danvik - Fjell frivilligsentral Drammen Tina.fagerhus.brodal@drammen.kommune.no 938 25 601 Tina Fagerhus Brodal
Wilfred Vuillaume
Gol frivilligsentral Gol frigol@online.no 97003509 Trond A. Johansen
Åshild Knutsmoen
Ål ungdomsfrivilligsentral Ål Turid Hilde Sørbøen Gåsbakk

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (3. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler