Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 56

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Stor-Elvdal Frivilligsentral Stor-Elvdal post@stor-elvdal.frivilligsentral.no 40437903 Adam Bielek
Folldal frivilligsentral Folldal post@folldal.frivilligsentral.no 95419004 Aina Therese Bakke
Østre Toten frivilligsentral Østre Toten post@otfs.no 48045307 Anne Beate Bakken
Hamar Frivilligsentral Hamar hamar@frivillighet.no 62 51 00 96 Anne Thingstad Eriksen
Nord-Odal frivilligsentral Nord-Odal post@frivilligsentral.com 942 10 418 Arild Hovden
Kongsvinger frivilligsentral Kongsvinger post@kongsvinger.frivilligsentral.no 99024817 Aud Ingrid Olstad
Sør-Fron Frivilligsentral Sør-Fron Bergljot.Maehlum@sor-fron.kommune.no 94886138 Bergljot Mæhlum
Eidskog frivilligsentral Eidskog efrivill@online.no 976 58 161 (10-14) Bjørg Skovseth Dyblie
Frivilligsentralen i Sel Sel frivilligsentralen@sel.kommune.no 90138839 Bjørn Randen
Friviljugsentralen i Lom Lom ella.hoel@lom.kommune.no 99693847 Ella Hoel
Trysil frivilligsentral Trysil post@trysil.frivilligsentral.no 47472918 Ester Borg Rasmussen
Frivilligsentralen i Sør-Aurdal Sør-Aurdal post@sor-aurdal.frivilligsentral.no/eli.frivilligsentralen@outlook.com 953 01 895/468 93 709 Ester Kulterud
Åsnes frivilligsentral Åsnes afrivill@online.no 62951198 Geir Toverud
Tynset frivilligsentral Tynset post@tynset.frivilligsentral.no 41651712 Gudrun Bakken
Vestre Toten frivilligsentral Vestre Toten frivive@online.no 61 19 22 66/41 64 64 75 Gunnhild Andersen
Sør-Odal frivilligsentral Sør-Odal frivillig@sor-odal.kommune.no 99299354 Hanne Aandstad
Torpa/Nordre Land frivillighetssentral Nordre Land hilde.lindahl@nordre-land.kommune.no 90689589 Hilde Lindahl
Vågå frivillighetssentral Vågå inger-kari.sata@vaga.kommune.no 48263761 Inger Kari Sæta
Os Frivilligsentral i Østerdalen Os frivilligsentral@os.kommune.no 99536454 Inger Lise Christoffersen
Engerdal frivilligsentral Engerdal post@engerdal.frivilligsentral.no 47973020 Ingunn Sømåen
Stiftelsen Skjåk friviljugsentral Skjåk skjaak.friviljugsentral@skjaak.kommune.no 900 42 055 Jo-Andre Sperstad Fjeld
Etnedal frivilligsentral Etnedal post@etnedal.frivilligsentral.no 92132438 Kari Skogstad
Brumunddal frivilligsentral Ringsaker brumunddal@frivillighet.no 62341204 Karin Brodal Syversen
Våler i Solør Frivilligsentral Våler i Innlandet katinka@vis.kommune.no 91839322 Katinka Schjerven Eriksen
Lillehammer frivilligsentral Lillehammer lillehammer@frivillighet.no 99269600 Kirsten Kallelid
Nord-Fron frivilligsentral Nord-Fron Laila.fjellseth@nord-fron.kommune.no 61290800 Laila Fjellseth
Dovre frivilligsentral Dovre Linda.Berntsen@dovre.kommune.no 99355996 Linda berntsen
Nærmiljøsentralen Ringebu Ringebu frivillig.ringebu@gmail.com 95904947 Line Høyesveen
Grue frivilligsentral Grue frivilliggrue@hotmail.com 97678069 Line Kristin Sandbæk
Vestre Slidre frivilligsentral Vestre Slidre Lise.Kopperud@vestre-slidre.kommune.no 91598885 Lise Kopperud
Øystre Slidre frivilligsentral Øystre Slidre liv.vingdal@oystre-slidre.kommune.no 97605755 Liv Vingdal
Søndre Land frivilligsentral Søndre Land post@sondreland.frivilligsentral.no 953 63 092 Marit Hultmann
Vang frivilligsentral Vang frivilligsentralen@vang.kommune.no 46816473 Marte Tangen
Alvdal frivilligsentral Alvdal post@alvdal.frivilligsentral.no 90892517 May Kristin Holøien
Rendalen frivilligsentral Rendalen post@rendalen.frivilligsentral.no 41297838 Mona Enoksen
Øyer-Tretten frivilligsentral Øyer post@oyer-tretten.frivilligsentral.no 91886643 Mona Svegården
Elverum frivilligsentral Elverum post@elverumfrivilligsentral.no 95467801 Randi Stensløkken Moen
Foreningen Tolga frivilligsentral Tolga post@tolga.frivilligsentral.no 62496011/91850483 Rigmor Lundberg
Ottestad frivilligsentral Stange frivillig.ottestad@bbnett.no 62 57 61 79 Sissel Sivertsen
Gjøvik Frivilligsentral Avd. Biri Gjøvik Solveig Rønningen
Gjøvik Frivilligsentral Avd. Snertingdal Gjøvik Solveig Rønningen
Gjøvik frivilligsentral Avd. Sentrum Gjøvik post@gjovik.frivilligsentral.no 61 15 85 55 Solveig Rønningen
Gjøvik frivilligsentral Avd. Hunndalen Gjøvik post@gjovik.frivilligsentral.no 61 15 85 55 Solveig Rønningen
Gjøvik frivilligsentral Avd. Øverby Gjøvik post@gjovik.frivilligsentral.no 61 15 85 55 Solveig Rønningen
Kongsvinger nærmiljøsenter Kongsvinger kongsvingerbedehus@gmail.com 93065087 Sverre Wold
Moelv frivilligsentral Ringsaker post@moelvfrivilligsentral.no 97434918 Thomas Eriksen
Gausdal frivilligsentral Gausdal tine.andersen@gausdal.kommune.no 922 27 970 Tine Andersen
Nord-Aurdal frivilligsentral Nord-Aurdal Tor.sagbakken@nord-aurdal.kommune.no 99598702 Tor Sagbakken
Løten frivilligsentral Løten frivillig.loten.omsorg@gmail.com 62590066 Torild J. Edvardsen
Åmot Frivilligsentral Åmot tat@amot.kommune.no 47971763 Turid JM Athammer
Gran frivilligsentral Vassenden Gran post@gran.frivilligsentral.no 97551482 Øyvind Haslestad
Gran frivilligsentral - Frivillighetens servicekontor Gran post@gran.frivilligsentral.no 97551482 Øyvind Haslestad
Gran frivilligsentral Ung Gran post@gran.frivilligsentral.no 97551482 Øyvind Haslestad
Gran flerkulturelle frivilligsentral Gran post@gran.frivilligsentral.no 97551482 Øyvind Haslestad
Stiftelsen Gran frivilligsentral Gran post@gran.frivilligsentral.no 97551482 Øyvind Haslestad
Gran frivilligsentral Brua Gran post@gran.frivilligsentral.no 97551482 Øyvind Haslestad
2018 © Norges Frivilligsentraler