Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 32

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Seljord frivilligsentral Seljord post@seljordfrivillig.no 41478200 Anne Marie Smeland
Tønsberg frivilligsentral Tønsberg annichen@frivillig-sentral.no 90589958 Annichen Pettersen
Holmestrand Frivillig sentral Holmestrand bjarne.mathisen@holmestrand.kommune.no 47656901 Bjarne Henning Mathisen
Herøya Nærmiljøsenter Porsgrunn bodil@derdubor.org 90757463 Bodil & Gordon Kleppe
Horten frivilligsentral Horten Frivilligsentralen@horten.kommune.no 91691142 Cathrine Nordsteien Eriksen
SMK Frivilligsentral Skien dina.rigby@smk.frivilligsentral.no 41761416 Dina Rigby
Vinje frivilligsentral Vinje frivilligsentralen@vinje.kommune.no 48135361 Ea Kristine Bakken
Sandefjord frivilligsentral Sandefjord leder@sandefjord.frivilligsentral.no 96095181 Elisabeth Fevang
Bø Frivilligsentral (Telemark) Midt-Telemark bo.frivillig@redcross.no 35953200 Elisabeth Haugen
Notodden frivilligsentral Notodden ellen.solberg-eliassen@notodden.kommune.no 97053374 Ellen Solberg Eliassen
Gulset Nærmiljøsenter Skien frivillig@gulset.org 93427416 Gisle Lunde
Lardal frivilligsentral Larvik hanne.jensen.moth@larvik.kommune.no 90527679 Hanne Jensen Moth
Porsgrunn Frivilligsentral Porsgrunn hans.petter.teigen@porsgrunn.kommune.no 35 55 71 55 Hans-Petter Teigen
Midt-Telemark Frivilligsentral Midt-Telemark Kristin Tangen Tolo
Menstad frivilligsentral Skien linda.asulfsen@skien.kommune.no 35913912 Linda Åsulfsen
Klyve nærmiljøsenter- frivilligsentral Skien klyve@derdubor.org 98427863 Lise Ripegutu
Færder Frivilligsentral Færder frivilligsentral@faerder.kommune.no 91642987 Lissbeth Sundby
Færder Frivilligsentral Færder frivilligsental@faerder.kommune.no 90687103 Lissbeth Sundby
Bamble frivilligsentral Bamble mettesavio.halvorsen@bamble.kommune.no 913 65 035 Mette Savio Halvorsen
Fyresdal frivilligsentral Fyresdal fyresdal.frivillig@gmail.com 90595439 Oddbjørn Valentin Remen Svendsen
Nissedal frivilligsentral Nissedal nissedal.frivilligsentral@gmail.com 996 36 626 Renate Hassel
Andebu frivilligsentral Sandefjord silke.wrede@sandefjord.kommune.no 46933622 Silke Wrede
Siljan Nærmiljøsenter Siljan siljan@derdubor.org Sissel Mogård
Kragerø Frivilligsentral Kragerø post@kragero.frivilligsentral.no 35981340 Solveig Kivle
Hof Frivilligsentral Holmestrand sonja.sotje-andresen@holmestrand.kommune.no 90478031 Sonja Søtje-Andresen
Stokke Frivilligsentral Sandefjord post@stokke.frivilligsentral.no 94860564 Stine Rofeldt
Tokke Frivilligsentral Tokke tokke.frivilligsentral@gmail.com 99202501 Tage Krogstad
Larvik frivilligsentral Larvik post@larvik.frivilligsentral.no 98231964 Tone Margaret Anderssen
Sande frivilligsentral Holmestrand toril.agedal@holmestrand.kommune.no 33787140 Toril Andersen
Hjartdal frivillighetssentral Hjartdal frivilligsentralen@hjartdalsbygda.no 48 23 77 91 Torunn Gjerjordet
Drangedal frivilligsentral Drangedal post@drangedal.frivilligsentral.no 94162661 Trine Anette Larsen Østenå
Rjukan frivilligsentral Tinn ashild.langeland@tinn.kommune.no 46818311 Åshild Langeland

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (2. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler