Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 34

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Seljord frivilligsentral Seljord post@seljordfrivillig.no 41478200 Anne Marie Smeland
Fyresdal frivilligsentral Fyresdal anne.veum@fyresdal.kommune.no 35067311 Anne Veum
Tønsberg Frivilligsentral Tønsberg leder@tonsberg.frivilligsentral.no 90589958 Annichen Pettersen
Holmestrand Frivillig sentral Holmestrand bjarne.mathisen@holmestrand.kommune.no 47656901 Bjarne Henning Mathisen
Herøya Nærmiljøsenter Porsgrunn bodil@derdubor.org 90757463 Bodil & Gordon Kleppe
Sande frivilligsentral Holmestrand camilla.castellan@holmestrand.kommune.no 33787140 Camilla Castellan
Horten frivilligsentral Horten Frivilligsentralen@horten.kommune.no 91691142 Cathrine Nordsteien Eriksen
Kviteseid Frivilligsentral Kviteseid cecilie@kviteseid.frivilligsentral.no 45619902 Cecilie Austjore-Hosum
Lardal frivilligsentral Larvik christina.franksdatter.bohler@larvik.kommune.no 92603087 Christina Franksdatter Bøhler
SMK Frivilligsentral Skien dina.rigby@smk.frivilligsentral.no 41761416 Dina Rigby
Vinje frivilligsentral Vinje frivilligsentralen@vinje.kommune.no 48135361 Ea Kristine Bakken
Sandefjord frivilligsentral Sandefjord leder@sandefjord.frivilligsentral.no 96095181 Elisabeth Fevang
Bø Frivilligsentral (Telemark) Midt-Telemark bo.frivillig@redcross.no 35953200 Elisabeth Haugen
Notodden frivilligsentral Notodden ellen.solberg-eliassen@notodden.kommune.no 97053374 Ellen Solberg Eliassen
Gulset Nærmiljøsenter Skien frivillig@gulset.org 93427416 Gisle Lunde
Porsgrunn Frivilligsentral Porsgrunn hans.petter.teigen@porsgrunn.kommune.no 35 55 71 55 Hans-Petter Teigen
Menstad frivilligsentral Skien linda.asulfsen@skien.kommune.no 35913912 Linda Åsulfsen
Klyve nærmiljøsenter- frivilligsentral Skien klyve@derdubor.org 98427863 Lise Ripegutu
Færder Frivilligsentral - Tjøme Færder frivilligsentral@faerder.kommune.no 40915570 Lissbeth Sundby
Færder Frivilligsentral - Ekeberg på Nøtterøy Færder frivilligsental@faerder.kommune.no 90687103 Lissbeth Sundby
Sauherad Frivilligsentral Midt-Telemark post@frivilligsauherad.no Marianne Kanstad
Nissedal frivilligsentral Nissedal nissedal.frivilligsentral@gmail.com 996 36 626 Renate Hassel
Tokke Frivilligsentral Tokke tokke.frivilligsentral@gmail.com 99202501 Sabine Gati
Andebu frivilligsentral Sandefjord silke.wrede@sandefjord.kommune.no 46933622 Silke Wrede
Siljan Nærmiljøsenter Siljan sissel@derdubor.org 90755593 Sissel Mogård
Nome Nærmiljøsentral Nome holtersolbjorg@gmail.com 93087655 Solbjørg Holter
Kragerø Frivilligsentral Kragerø post@kragero.frivilligsentral.no 35981340 Solveig Kivle
Hof Frivilligsentral Holmestrand sonja.sotje-andresen@holmestrand.kommune.no 90478031/ 95116445 Sonja Søtje-Andresen
Bamble frivilligsentral Bamble Steinar.johansen@bamble.kommune.no 913 65 035 Steinar Johansen
Stokke Frivilligsentral Sandefjord post@stokke.frivilligsentral.no 94860564 Stine Rofeldt
Larvik frivilligsentral Larvik post@larvik.frivilligsentral.no 98231593 Tone Margaret Anderssen
Hjartdal frivillighetssentral Hjartdal frivilligsentralen@hjartdalsbygda.no 48 23 77 91 Torunn Gjerjordet
Drangedal frivilligsentral Drangedal post@drangedal.frivilligsentral.no 94162661 Trine Anette Larsen Østenå
Rjukan frivilligsentral Tinn ashild.langeland@tinn.kommune.no 46818311 Åshild Langeland

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (2. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler