Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 63

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Frekhaug frivilligsentral Alver frekhaug.frivilligsentral@alver.kommune.no 45324377
Stine Elise Eikefet
Kleppestø Frivilligsentral Askøy frivilligsentralen@askoy.kommune.no 56158124 Aasa Hamre
Monica Johansen
Landås grønn frivilligsentral Bergen karoline@barekraftigeliv.no 92442434 Agnes Vevle Tvinnereim
Karoline Oppedal
Gunn Synnøve Dahl
Bergen Kystkultursenter Bergen post@kystkulturbergen.frivilligsentral.no 92042684 Anders Haaland
Monica Rimestad
Luster frivilligsentral Luster post@luster.frivilligsentral.no 45665954 Anita Kjørlaug
Ivar Kvalen
Bømlo frivilligsentral Bømlo bomlo@frivilligsentralen.no 53 42 14 14 Anne Johannessen
Nils Gunnar Gloppen
Lærdal frivilligsentral Lærdal post@laerdalfrivilligsentral.no 90 26 88 34 Anne Kristin Evensen
Audun Mo
Eid frivilligsentral Stad post@eid.frivilligsentral.no 41460042 Astrid Grete Torheim
Geir Holmen
Ytrebygda Frivilligsentral Bergen atle.oien@bergen.kommune.no 92446041 Atle-Hjørn Øien
Eirik Matthiesen
Fusa frivilligsentral Bjørnafjorden fusa.frivilligsentral@kyrkja.no 56580114 Benedicte Næss
Linda Cecilie Matland
Laksevåg frivilligsentral Bergen karitrude.eikeland@bergen.kommune.no 409 22 846 Benjamin Hogstad
Kari Eikeland
Florø frivilligsentral Kinn Bente.Nilsen@kinn.kommune.no 902 22 692 Bente Nilsen
Manger Frivilligsentral Alver manger.frivilligsentral@alver.kommune.no 45327048 Birthe Kråkenes Bjørstad
Bremanger Frivilligsentral Bremanger frivilligsentralen@bremanger.kommune.no 95989319 Bodil Edvardsen
Magneten Frivilligsentral Bergen magnetenfrivilligsentral@gmail.com 95938858 Camilla Bommen
Reidun Lønning
Odda Frivilligsentral Ullensvang frivillig@ullensvang.kommune.no 97558505 Elin Myran
Kinsarvik frivilligsentral Ullensvang frivillig@ullensvang.kommune.no 97558505 Elin Myran
Fitjar frivilligsentral Fitjar ellber@fitjar.kommune.no 97143785 Ellinor Bergesen
Hrafn Thorsteinsson
Naustdal frivilligsentral Sunnfjord anders.alvaro.nydal@sunnfjord.kommune.no 90744075 Erlend Herstad
Anders Nydal
Sveio Frivilligsentral Sveio guro.roher@bymisjon.no 48862318 Gerd Jorunn Christensen
Guro Røher
Slettebakken Frivilligsentral Bergen post@slettebakken.frivilligsentral.no 90679249 Hege Mikkelsen
Arild Aage Hovland
Vaksdal frivilligsentral Vaksdal frivilligsentral@vaksdal.kommune.no 92049856 Hege Vik
Maren Amanda Thorkildsen
Balestrand Frivilligsentral Sogndal balestrand.frivilligsentral@sogndal.kommune.no 95060989 Henning Birger Sagevik
Møllaren Frivilligsentral Bergen post@mollaren.frivilligsentral.no 94858883 Ida Fauskanger
Anne-Lene Rasmussen
Sesam frivillighetssentral Bergen sesamist@sesamist.com 55561145 Ingfrid Fonn
Trude Thunes
Eiel Holten
Solund Frivillegsentral Solund irene.vaulen@solund.kommune.no 41243087 Irene Lambrechts Vaulen
Bjørn Magne Hansen
Gulen frivilligsentral Gulen johanne.halland.fridtun@gulen.kommune.no 57782058 Johanne Fridtun
Salem Frivilligsentral Bergen salemnaer@nlm.no 55904800 Jorunn-Marie Haugstad
Runar Slettebø
Trude Kløvning
Øygarden frivilligsentral Øygarden frivillig@oygarden.kommune.no 56160228 Julia Woehlert
Ernst Einarsen
Hyllestad Frivilligsentral Hyllestad Julie.Einen@hyllestad.kommune.no 907 30 176 Julie Einen
Ingunn Sognnes
Arna Frivilligsentral Bergen post@arna.frivilligsentral.no 552 43 810 Kari Aakre Høgli
Monica Nesse
Ståle Nordøen
Gloppen frivilligsentral Gloppen post@gloppen.frivilligsentral.no 92120505 Kari Arnestad
Thor Horntvedt
Grannehjelpa, Frivilligsentralen i Kvam Kvam post@grannehjelpa.no 90122688 Kari Beate Mostad
Siriann Lillevik
Førde frivilligsentral Sunnfjord kari.valle@sunnfjord.kommune.no 47 68 80 25 Kari Valle
Masfjorden Frivilligsentral Masfjorden kristin.kvamme.rasch@masfjorden.kommune.no 90104139 Kristin Kvamme Rasch
Austevoll Frivilligsentral Austevoll margrethe.utkilen@austevoll.kommune.no 99203637 Margrethe Utkilen
Stord Frivilligsentral Stord frivillig@stord.kommune.no 90018404 Margunn Vassdal
Anne lene Jordåen
Selje Frivilligsentral Stad post@selje.frivilligsentral.no 95869223 Maria Helgesen
Geir Holmen
Stryn Frivilligsentral Stryn post@frivilligstryn.no 97154722 Marit Sandnes Skrede
Inger Hoff
Leikanger Frivilligsentral Sogndal mona.teigen.kvam@sogndal.kommune.no 90205489 Mona Kvam
Knut Henning Grepstad
Voss frivilligsentral Voss post@voss.frivilligsentral.no 97177985 Oddvar Nestås
Pernille Mustad
Jondal frivilligsentral Ullensvang jondal.frivilligsentral@gmail.com 465 26 154 Olav Magnus Hammer
Christine Molven
Knarvik Frivilligsentral Alver knarvik.frivilligsentral@alver.kommune.no kontor 56 37 51 54 - mobil 99 55 45 40 Per Ekker
Tysnes frivilligsentral Tysnes per.verner.aase@tysnes.kommune.no 99565928 Per Verner Aase
Camilla Forth
Fjaler Frivilligsentral Fjaler Rhona.Thingnes@fjaler.kommune.no 57738020 Rhona Thingnes
Frivilligsentralen i Austrheim Austrheim rigmor.ludvigsen@austrheim.kommune.no 45635324 Rigmor Ludvigsen
Per Lerøy
Vik Frivilligsentral Vik ranveig.turvoll@vik.kommune.no 90048351 Roy Egil Stadheim
Ranveig Turvoll
Høyanger Frivilligsentral Høyanger ronnaug.meek@hoyanger.kommune.no 57711500, 99321322 Rønnaug Meek
Gaular frivilligsentral Sunnfjord Hanne.vedvik@sunnfjord.kommune.no 47645164 Sandra Hjønnevag
Løvstakken frivilligsentral Bergen post@lovstakken.frivilligsentral.no 40398471 Sara Kohne
Mary Økland
Vågsøy frivilligsentral Kinn Frivilligsentral@kinn.kommune.no 90746471/90843480 Siv Anett Kupen
Åsane frivilligsentral Bergen siv.johansen@bergen.kommune.no 55567245/94522139 Siv Johansen
Samnanger Frivilligsentral Samnanger frivilligsentral@samnanger.kommune.no 56587457 Solveig Gautadottir
Osterøy frivilligsentral Osterøy solveig.hojem@osteroy.kommune.no +4745375246 Solveig Hojem
Henrik Carlsen
Henrik Carlsen
Etne frivilligsentral Etne frivillig.etne@gmail.com 902 38 354 Solveig Kvamme
Asbjørn Opedal
Frivilligsentralen i Årdal Årdal frank.eldegard@ardal.kommune.no 90843189 Steinar Drægni
Frank Roger Eldegard
Os frivilligsentral Bjørnafjorden stko@bjornafjorden.kommune.no 94396618 Stine Kobbeltvedt
Trond Løvdok
Fjell frivilligsentral Øygarden julia.woehlert@oygarden.kommune.no 48036989 Stine Sanden
Herdla Frivilligsentral Askøy herdla.frivilligsentral@askoy.kommune.no 56158124 Tina Elizabeth Eielsen Dale
Kvinnherad frivilligsentral Kvinnherad veronica.thorsen@kvinnherad.kommune.no 90076543 Veronica Thorsen
Frihuset Frivilligsentral Øygarden vigdis.taranger@oygarden.kommune.no 94829573 Vigdis Taranger
Askvoll Frivilligsentral Askvoll Vladyslava.Tsytsyurska@Askvoll.kommune.no 90848627 Vladyslava Tsytsyurska
Marit Klausen
Sogndal Frivilligsentral Sogndal age.vedvik@sogndal.kommune.no 99286017 Åge Vedvik

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (3. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler