Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 132

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Frivilligsentral i Furuset bibliotek og aktivitetshus Oslo fubiak@deichman.no 47671092 Afi Afgun
Sirdal Frivilligsentral Sirdal Alf Sveinung Haughom
Marker frivilligsentral Marker post@marker.frivilligsentral.no 45655866 Amanda Dehli Johansson
Else Marit Svendsen
Annemieke van Middelaar
Rjukan og Tinn Frivilligsentral Tinn anette.gutman@tinn.kommune.no 90258062 Anette Gutman
Lillesand frivilligsentral Lillesand post@lillesand.frivilligsentral.no 97778558 Anja Eileen Madshaven
Guro Nicolaisen
Anette Lauvås Haabesland
Sarpsborg Frivilligsentral Sarpsborg jan-morten.ravneng@sarpsborg.com 99 55 40 40 Ann Karine Forsberg Larsen
Desiré Craggs
Kristiansand Frivilligsentraler 1 Kristiansand anne.grete.widding@kristiansand.kommune.no 99106262 Anne Grete Widding
Anne Aunevik
Fyresdal frivilligsentral Fyresdal anne.lise.greivstad@fyresdal.kommune.no 94873640 Anne Lise Greivstad
Arne Dag Lassemo
Birkenes Frivilligsentral Birkenes frivillig@birkenes.kommune.no 91364595 Anne-Karin Tveide
Thor Knutson
Stiftelsen Evje og Hornnes frivilligsentral Evje og Hornnes Frivilligsentral@e-h.kommune.no 97418570 Anne-Marie Birkeland
Roy Frimanslund
Manglerud frivilligsentral Oslo manglerudfrivilligsentral@bos.oslo.kommune.no 45640202 Anneki Hultin
May Holen
Tønsberg Frivilligsentral Tønsberg leder@tonsberg.frivilligsentral.no 90589958 Annichen Pettersen
Linderud Frivilligsentral Oslo frivilligsentral@bbj.oslo.kommune.no 45707366 Aseel Mahmoud
Frivilligsentralen Grefsen Kjelsås Oslo post@grefsen.org 22 15 41 20 Astrid Sømoen
Marit Østang
Fredrikstad Nord Frivilligsentral Fredrikstad post@fredrikstadnord.frivilligsentral.no 46849172 Atle Rakvåg
Stein Eriksen
Grorudhuset frivilligsentral Oslo grorudhuset@bgr.oslo.kommune.no 91734851 Atya Choudhary
Marit Fossum
Songdalen frivilligsentral Kristiansand frivillig@songdalenfs.no 94880903 Aud Urdal
Eldbjørg Sivertsen
Lyngdal frivilligsentral Lyngdal beate.marie.johnsen@lyngdal.kommune.no 94506020 Beate Marie Johnsen
Marnardal frivilligsentral Lindesnes post@marnardal.frivilligsentral.no +4748211762 Brit Mjåland
Astrid Leirkjær
Elisabeth Stenberg
Halden frivilligsentral Halden post@halden.frivilligsentral.no 69188818 Britt Hoem
Wenche Erichsen
Siljan frivilligsentral Siljan post@siljan.frivilligsentral.no 99388894 Brynjar Rismyhr
Karoline Tveitan
Bjørndal frivilligsentral Oslo post@bjorndal.frivilligsentral.no 48253447 Brynjar Uddu
Vibeke Blindheimsvik
Sande frivilligsentral Holmestrand camilla.castellan@holmestrand.kommune.no 94160750 Camilla Castellan
Hilde Gunnestad
Åseral Frivilligsentral Åseral post@aseral.frivilligsentral.no 91793233 Camilla Systad
Lennart Reiersdal
Ullern Frivilligsentral Oslo Firmapost.UllernFrivilligsentral@bymisjon.no 22523005 Cathrine Myhre
Mysen frivilligsentral Indre Østfold cathrine.myhre@bymisjon.no 45139134 Cathrine Myhre
Per Christian Skauen
Horten frivilligsentral Horten Frivilligsentralen@horten.kommune.no 916 91 142 Cathrine Nordsteien Eriksen
Elisabeth Groseth
Lardal frivilligsentral Larvik christina.franksdatter.bohler@larvik.kommune.no 92603087 Christina Bøhler
Grünerløkka Frivilligsentral Oslo cordelia.holst@bga.oslo.kommune.no +4794027898 Cordelia Holst
Gunhild Karin Angell (Seksjonssjef Helse og mestring
Tøyen frivilligsentral Oslo dijana.sekulic@bgo.oslo.kommune.no 47792781 Dijana Sekulic
Herman Søndenaa
SMK Frivilligsentral Skien post@smk.frivilligsentral.no 90708508 Dina Rigby
Oddvar Linga
Vinje frivilligsentral Vinje frivilligsentralen@vinje.kommune.no 48135361 Ea Kristine Bakken
Gjerstad frivilligsentral Gjerstad elisabeth.aspesaeter@gjerstad.kommune.no 480 92 359 Elisabeth Aspesæter
John Johansen
Tromøy frivilligsentral Arendal post@tromoy.frivilligsentral.no 99594818 Ellen Dale
Hisøy frivilligsentral Arendal hifrivil@gmail.com 909 99 541 Else Sofie Dannevig
Lise-Marie Bygland
Oslo Vest Frivilligsentral Oslo mari@oslovest.frivilligsentral.no 23220580 Espen Andresen
Mari Wigaard
Vestre Aker Frivilligsentral Oslo post@vestreaker.frivilligsentral.no 23 22 05 80 Espen Andresen
Mons Ditlev-Simonsen
Sandefjord frivilligsentral Sandefjord leder@sandefjord.frivilligsentral.no 96095181 Gaute Jensen
Moltemyr Nærmiljøsenter Arendal moltemyr@derdubor.org 91135095 Gisle Lunde
Eva B Lieng
Frogner Nærmiljøsenter Skien frogner@derdubor.org 91135095 Gisle Lunde
Odd Arvid Stykket
Stine Jensen
Herøya Nærmiljøsenter Porsgrunn bodil@derdubor.org 90757463 Gordon Kleppe
Bodil Karin Kleppe
Wenche Stormoen Larsen
Fredrikstad Vest frivilligsentral Fredrikstad post@fredrikstadvest.frivilligsentral.no 41593890 Gunn Sveen Slettum
Stein Eriksen
Bygland Frivilligsentral Bygland post@bygland.frivilligsentral.no Daglig leder: 94510770/Utstyrssentral: 94502858 Guro Kvaale Skibsrud
Porsgrunn Frivilligsentral Porsgrunn hans.petter.teigen@porsgrunn.kommune.no 35 55 71 55 Hans-Petter Teigen
Hans-Petter Teigen
Costa Blanca Nord frivilligsentral Oslo post@sentralen.es +34 634978971 Hege Breiseth
Liv Airin Fragaat
Mariell Simone Mjøen
Søgne frivilligsentral Kristiansand heidi.johansen@kristiansand.kommune.no 48295812 Heidi Johansen
Abildsø Nærmiljøsenter Oslo heidi@fellesskapshuset.no 98489072 Heidi Koch Drønen
Sagene frivilligsentral Oslo post@sagenefrivilligsentral.no 47473257 Hilde Muri Krahn
Silje Lied
Hægeland og Øvrebø frivilligsentral Vennesla post@hegelandogovrebo.frivilligsentral.no 412 82 946 Hilde Ø. Nordhagen
Øyvind Andersen
Sarpsborg Øst frivilligsentral Sarpsborg post@sarpsborgost.frivilligsentral.no 91351976 Hildegunn Kvamme
Svein Larsen
Mortensrud Frivilligsentral Oslo post@mangfold.org 97337128 Iman Sayyah
Aziz Rehman
Fredrikstad Sentrum frivilligsentral Fredrikstad post@fredrikstadsentrum.frivilligsentral.no 90993815 Inger Marie Solgård
Stein Eriksen
Frivilligsentralen Kirkens Bymisjon Kristiansand inger.ommedal@bymisjon.no 97653190 Inger May Ommedal
Færder Frivilligsentral Færder frivilligsentral@faerder.kommune.no 90687103 Ingrid Wåhlberg
Romsås frivilligsentral Oslo Romsas.frivilligsentral@gmail.com 91196377 Ingvild Risnes
Habib Tahir
Kvinesdal Frivilligsentral Kvinesdal isa@kvinesdal.kommune.no 99101536 Irene Gullestad Sandtorv
Brita Galdal
Kristiansand Frivilligsentraler 2 Kristiansand Irene.kaspersen@kristiansand.kommune.no 93087924 Irene Kaspersen
Anne Aunevik
Spydeberg Frivilligsentral Indre Østfold post@spydeberg.frivilligsentral.no 48861801 Jan Gander
Simen Hansen
Lindesnes frivilligsentral Lindesnes post@lindesnes.frivilligsentral.no 41441551 Jan Melvin Kleiven
Norman Udland
Vennesla Frivilligsentral Vennesla post@vennesla.frivilligsentral.no 90220440 John Helge Austgulen
Hege Margrethe Ekberg
Blå Kors frivilligsentral, Fredrikstad Fredrikstad frivilligsentral@blaakors.no 97125661 Jorid Bertelsen
Audnedal frivilligsentral Lyngdal jorunn.bakke.flottorp@lyngdal.kommune.no 94530938 Jorunn Flottorp
Jan Seland
Lambertseter-Nordstrand Frivillighetssentral Oslo frivillig.lambertseter@gmail.com 91130143 Kai Adelsøn
Meinolf Müller
Våler frivilligsentral Våler post@vaaler-of.frivilligsentral.no 93622761 Karen Margrethe Hansen
Helge Jodalen
Froland frivilligsentral Froland post@froland.frivilligsentral.no 917 57 594 Kari Beate Kittelsen
Johnny Østreim
Holmlia Nærmiljøsenter og Frivilligsentral Oslo post@holmlia.frivilligsentral.no 40482989 Karin Mari Thomassen
Vidar Brochs
Hægebostad Frivilligsentral Hægebostad post@haegebostad.frivilligsentral.no 90024094 Katrine Raen Vatne
Arnfinn Hobbesland
Bamble frivilligsentral Bamble kirsti.marie.thorsen.ourdahl@bamble.kommune.no 46828063 Kirsti Marie Ourdal
Ekeberg - Bekkelaget frivilligsentral Oslo post@ekeberg-bekkelaget.frivilligsentral.no 98858037 Kjersti Hamre
Døves frivilligsentral Oslo frivillig@ndfoslo.no 468 27 070 Knut Bjarne Kjøde
Federico Gianasso
Hope Frivilligsentral Risør knut.jost.arntzen@risor.kommune.no Knut Jost Arntzen
Sentrum Frivilligsentral Larvik kristine.bohlin@larvik.kommune.no 48037052 Kristine Bohlin
Kristine Bohlin
Vegårshei frivilligsentral Vegårshei frivillig@vegarsheifs.no 95810581 Kristine Simonstad
Eystein Loftesnes
Gulset Nærmiljøsenter Skien frivillig@gulset.org 93427416 Lars Erik Finholt
Elisabeth Helgen
Risør frivilligsentral Risør knut.jost.arntzen@risor.kommune.no 99596988 Lene Gunstensen
Knut Jost Arntzen
Askim frivilligsentral Indre Østfold post@askim.frivilligsentral.no 48867452 Lill Pedersen
Willy Nordal
Menstad frivilligsentral Skien linda.asulfsen@skien.kommune.no 35913912 Linda Åsulfsen
Stovner frivilligsentral Oslo linn.skrede.sandberg@bymisjon.no 22109992 Linn Sandberg
Kåre Dag Mangersnes
Live Bjørge
Klyve nærmiljøsenter Skien klyve@derdubor.org 41348862 Lise Ripegutu
Kristin Fougner
Stian Holtskog
Siv Roalstad
Agenda X Frivilligsentral Oslo post@agendax.no 23 13 90 00 Manuela Ramin-Osmundsen
Hatem Ben Mansour
Fjordtunet Frivilligsentral Oslo post@fjordtunet.no 41681709 Mari Frengstad
Tillik M.M. Haustveit
Karin Beate Nøsterud
Flekkefjord frivilligsentral Flekkefjord marianne.hafte@flekkefjord.kommune.no 94148944 Marianne Hafte
Arne Birkedal
Flekkefjord Frivilligsentral Aktiv Ung Flekkefjord Marianne Hafte
Arne Birkedal
Tvedestrand Frivilligsentral Tvedestrand post@tvedestrand.frivilligsentral.no 91602171 Marianne Landaas
Anette Pedersen
Herre Nærmiljøsentral Bamble Marie Louise Kayiganwa
Rygge frivilligsentral Moss marit.frydenlund@moss.kommune.no 94802966 Marit Frydenlund
Hans Jørn Bjelland Rønningen
Hvaler Frivilligsentral Hvaler maherm@hvaler.kommune.no 40036389 Martin Hermansen
Bente Svennes
Bykle Frivilligsentral Bykle merete.egeland@bykle.kommune.no 99631595 Merete Egeland
Helga Jacobsen
Tidemandstuen frivilligsentral Oslo post@tidemandstuen.frivilligsentral.no 477 85 083 Mette Berg
Peter Tryggestad
Hof Frivilligsentral Holmestrand mette.mage.olsen@holmestrand.kommune.no 99041994 Mette Olsen
Sogn frivilligsentral Oslo sognfriv@kringsjaanett.no 45700118 Mona Magnussen
Lillian Dombestein
Hovstua frivilligsentral og nærmiljøsenter Oslo kjell.even.nordbye@bva.oslo.kommune.no 99204801 Monica Eriksen
Kjell Even Nordbye
Ellingsrudåsen frivilligsentral Oslo monika.ustad@bal.oslo.kommune.no 97177889 Monika Ustad
Sahra Jaber
Grimstad Frivilligsentral Grimstad frivilligsentralen@grimstad.kommune.no 975 91 506 Natália Hepnerová
Karin Glomsaker
Notodden frivilligsentral Notodden nina.sagafoss@notodden.kommune.no 97053374 Nina Sagafoss
Grethe Trovi Duesund
Grønland frivilligsentral Oslo nora.helset@bgo.oslo.kommune.no 468 37 176 Nora Benedicte Helset
Hobøl Frivilligsentral Indre Østfold post@hobol.frivilligsentral.no 90885013 Pernille Lemming
Toril Vik
Iveland frivilligsentral Iveland iveland.fs@gmail.com 41482383 Ragnhild Lilletveit
Thor Olav Reiersdal
Mandal frivilligsentral Lindesnes post@mandal.frivilligsentral.no 38268833/90858565 Reidun Hinna
Jon Inge AAsen
Nissedal frivilligsentral Nissedal nissedal.frivilligsentral@gmail.com 996 36 626 Renate Hassel
Jon Inge Nordbø
Seljord frivilligsentral Seljord post@seljordfrivillig.no 41478200 Rikke Christine Roseng
Holmestrand Frivilligsentral Holmestrand rina.winnem-tonder@holmestrand.kommune.no 47677105 Rina Winnem-Tønder
Rakkestad frivilligsentral Rakkestad Rosmari.Neset@rakkestad.kommune.no 46809590 Rosmari Neset
Tokke Frivilligsentral Tokke tokke.frivilligsentral@gmail.com 99202501 Sabine Gati
Ingrid Seltveit
Haugerud Frivilligsentral Oslo haugerud.frivilligsentral@gmail.com 47907325 / 41404931 Sahra Jaber
Ann Kristin Pettersen
Sauherad Frivilligsentral Midt-Telemark post@frivilligsauherad.no 99234591 Sigrid Haukvik
Lisa Aarnes
Torbjørn Kallestad
Oppsal Frivilligsentral Oslo silje.farner-calvert@bos.oslo.kommune.no 22758484 Silje Farner-Calvert
Andebu frivilligsentral Sandefjord silke.wrede@sandefjord.kommune.no 46933622 Silke Wrede
Tom Cato Abrahamsen
St.Hanshaugen Frivilligsentral Oslo stf@bymisjon.no 22 69 86 10 Simen Valldal Johannessen
Janne Olise Raanes
Skiptvet Frivilligsentral Skiptvet siv.nordberg@skiptvet.kommune.no 47981608 Siv Nordberg
Ann Anthony
Kine Olsen
Nome Frivilligsentral Nome holtersolbjorg@gmail.com 93087655 Solbjørg Holter
Per Bjørn Stoa
Kragerø Frivilligsentral Kragerø post@kragero.frivilligsentral.no 35981340 Solveig Kivle
Arne-Thore Nygaard
Fredrikstad Øst Frivilligsentral Fredrikstad post@fredrikstadost.frivilligsentral.no 99599029 Stein Eriksen
Lidia Lisiecka-Wieczorek
Kviteseid Frivilligsentral Kviteseid post@kviteseid.frivilligsentral.no 96624412 Stian Hauge
Cecilie Austjore-Hosum
Åmli Frivilligsentral Åmli aamli.frivilligsentral@outlook.com 41284418 Stine Rieffestahl
Natalie Kjeldgaard Lien
Stokke Frivilligsentral Sandefjord post@stokke.frivilligsentral.no 94860564 Stine Rofeldt
Terje Louis Holm Larsen
Trøgstad Frivilligsentral Indre Østfold post@trogstad.frivilligsentral.no 69682022 Synnøve Buer
Ann-Kristin Sæther
Eydehavn-Kuben frivilligsentral Arendal eydehavn.kuben.frivilligsentral@gmail.com 45 00 91 93 Synnøve Hagane
Cathrine Berge
Bakken Nærmiljøsenter Skien bakken@derdubor.org 99203520 Tarjei Dale
Karen Ragnarsdottir
Gisle Lunde
Senter for Frivillighet, Oslo Røde Kors Oslo frivillig.oslo@redcross.no 41205968 Thomas Wiik
Hanne Refsholt
Larvik frivilligsentral Larvik tone.m.anderssen@larvik.kommune.no 97580620 Tone Margaret Anderssen
Ann-Kristin Aanstad
Bø Frivilligsentral (Telemark) Midt-Telemark bo.frivillig@redcross.no 35953200 Tone Mikelborg
Anita Fredly
Råde frivilligsentral Råde tonje.bjornsdatter@rade.kommune.no 92694777 Tonje Bjørnsdatter
Råde Kommune
Moss frivilligsentral Moss post@moss.frivilligsentral.no 92298551 Torill Sørenssen
Kari Bunes
Hjartdal frivilligsentral Hjartdal post@hjartdal.frivilligsentral.no 48 23 77 91 Torunn Gjerjordet
Åse Flatland
Drangedal frivilligsentral Drangedal post@drangedal.frivilligsentral.no 94162661 Trine Anette Østenå
Ådne Røili
Aremark frivilligsentral Aremark frivilligsentral@aremark.kommune.no 48947747 Trine-Lise Thue
Stikk-Innom, Veitvet frivillighetssentral Oslo stikk-innom@bbj.oslo.kommune.no 97189554 Trude Mette Johansen
Ravienea Manotheepan
Blå Kors frivilligsentral Kristiansand Kristiansand pfs@blakors.no 38610588 Trygve Holtskog
Edmund Birkedal
Tyholmen frivilligsentral Arendal tyholmen.frivilligsentral@gmail.com 94970584 Valerie Anne Cantero
Eldbjørg Y. Tengelsen
Bøler frivilligsentral Oslo nina.dahlin@bos.oslo.kommune.no 95467926 Vigdis Jensen
Nina Henny Dahlin
Edna Thomassen
Farsund Frivilligsentral Farsund post@farsund.frivilligsentral.no 909 77 021 Øystein Mikalsen

Kontakt

Norges Frivilligsentraler
Markensgaten 35 (3. etasje)
4612 Kristiansand

2018 © Norges Frivilligsentraler