Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 10 - Gudbrandsdal

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Dovre frivilligsentral Dovre Linda.Berntsen@dovre.kommune.no 99355996 Linda berntsen
Friviljugsentralen i Lom Lom ella.hoel@lom.kommune.no 99693847 Ella Hoel
Frivilligsentralen i Sel Sel frivilligsentralen@sel.kommune.no 45661814 Bjørn Randen
Gausdal frivilligsentral Gausdal edel.klaape-aasdal@gausdal.kommune.no 922 27 970 Edel Klaape-Aasdal
Nord-Fron frivilligsentral Nord-Fron Laila.fjellseth@nord-fron.kommune.no 61290800 Laila Fjellseth
Nærmiljøsentralen Ringebu Ringebu frivillig.ringebu@gmail.com 95904947 Line Høyesveen
Stiftelsen Skjåk friviljugsentral Skjåk skjaak.friviljugsentral@skjaak.kommune.no 900 42 055 Jo-Andre Sperstad Fjeld
Sør-Fron Frivilligsentral Sør-Fron Bergljot.Maehlum@sor-fron.kommune.no 94886138 Bergljot Mæhlum
Vågå frivillighetssentral Vågå inger-kari.sata@vaga.kommune.no 61293788 Inger Kari Sæta
Øyer-Tretten frivilligsentral Øyer tr-dalbu@online.no 90525118/ Trond Erik Dalbu
2018 © Norges Frivilligsentraler