Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 115

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Alvdal frivilligsentral Alvdal post@alvdal.frivilligsentral.no 90892517 May Kristin Holøien
Asker frivilligsentral Asker post@asker.frivilligsentral.no 94176261/91183450 Jorunn Schie
NaKuHel Asker Asker post@nakuhel.no 66987550 Kristin Jane Bredal Berge
Borgen nærmiljøsentral Asker Hilde.skogedal@paaborgen.no 47712633 Hilde Skogedal
Hurum frivilligsentral Asker frivilligsentralen@hurum.kommune.no 32797100 Kjersti Smedstad
Vollen nærmiljøsentral Asker post@ivollen.no 90149201 Elisabeth Bye
Røyken frivilligsentral Asker frivilligsentralen@rkn.no 31296294 Christian Vesseltun
Heggedal nærmiljøsentral Asker post@iheggedal.no 95273504 Per Sletaune
Klokkarstua Nærmiljøsentral Asker kontakt@kulturhusethovtun.no Arne Dahl
Aurskog-Høland frivilligsentral Aurskog-Høland frivillig@ahk.no 63 85 26 80 / 990 73 875 Rita Berget Lindblad
Rømskog frivilligsentral Aurskog-Høland Annemieke.van.middelaar@Ahk.no 93973964 Rita B. Lindblad
Fornebupiloten Bærum ingrid@fornebupiloten.no 97954934 Ingrid Brattset
Rykkinn frivilligsentral Bærum post@rykkinn.frivilligsentral.no 90134610 Elisabeth Eide
Bærum frivilligsentral Bærum post@baerum.frivilligsentral.no 97949356 Jorunn Liodden
Dovre frivilligsentral Dovre Linda.Berntsen@dovre.kommune.no 99355996 Linda berntsen
Elvebyen Frivilligsentral Drammen sonia.nemati@drmk.no 90075399 Sonia Nemati
Danvik - Fjell frivilligsentral Drammen frivilligsentraldanvikfjell@drmk.no 938 25 601 Tina Fagerhus Brodal
Drammen frivilligsentral Drammen drammen.frivilligsentral@drmk.no 90075399 Irene Sand Sørsdahl
Mjøndalen frivilligsentral Drammen 32232855 Marit Hjallen Leknes
Eidskog frivilligsentral Eidskog efrivill@online.no 976 58 161 (10-14) Bjørg Skovseth Dyblie
Eidsvoll frivilligsentral Eidsvoll post@frivilligsentralen-eidsvoll.no 63960170/ 95223180 Irene Engeskaug
Elverum frivilligsentral Elverum post@elverumfrivilligsentral.no 95467801 Randi Stensløkken Moen
Enebakk frivillighetssentral Enebakk frivillig@ienebakk.no 99491912 Lotte Sandvik
Engerdal frivilligsentral Engerdal post@engerdal.frivilligsentral.no 47973020 Ingunn Sømåen
Etnedal frivilligsentral Etnedal post@etnedal.frivilligsentral.no 92132438 Kari Skogstad
Flesberg frivilligsentral Flesberg frivillighetssentralen@flesberg.kommune.no 97551547 Laila Ulvik
Flå frivilligsentral Flå post@flaa.frivilligsentral.no 41605578 Andrine Lillebo Markegaard
Folldal frivilligsentral Folldal post@folldal.frivilligsentral.no 95419004 Aina Therese Bakke
Frogn frivilligsentral Frogn post@frogn.frivilligsentral.no 41531413 Gro Paulsen
Gausdal frivilligsentral Gausdal edel.klaape-aasdal@gausdal.kommune.no 922 27 970 Edel Klaape-Aasdal
Gjerdrum frivilligsentral Gjerdrum hanne.cathrine.rud@gjerdrum.kommune.no 66106252 Hanne Rud
Gjøvik Frivilligsentral Avd. Biri Gjøvik Solveig Rønningen
Gjøvik Frivilligsentral Avd. Snertingdal Gjøvik Solveig Rønningen
Gjøvik frivilligsentral Avd. Sentrum Gjøvik post@gjovik.frivilligsentral.no 61 15 85 55 Solveig Rønningen
Gjøvik frivilligsentral Avd. Hunndalen Gjøvik post@gjovik.frivilligsentral.no 61 15 85 55 Solveig Rønningen
Gjøvik frivilligsentral Avd. Øverby Gjøvik post@gjovik.frivilligsentral.no 61 15 85 55 Solveig Rønningen
Gol frivilligsentral Gol frigol@online.no 97003509 Trond A. Johansen
Gran frivilligsentral Vassenden Gran post@gran.frivilligsentral.no 97551482 Øyvind Haslestad
Gran frivilligsentral - Frivillighetens servicekontor Gran post@gran.frivilligsentral.no 97551482 Øyvind Haslestad
Gran frivilligsentral Ung Gran post@gran.frivilligsentral.no 97551482 Øyvind Haslestad
Gran flerkulturelle frivilligsentral Gran post@gran.frivilligsentral.no 97551482 Øyvind Haslestad
Stiftelsen Gran frivilligsentral Gran post@gran.frivilligsentral.no 97551482 Øyvind Haslestad
Gran frivilligsentral Brua Gran post@gran.frivilligsentral.no 97551482 Øyvind Haslestad
Grue frivilligsentral Grue frivilliggrue@hotmail.com 97678069 Line Kristin Sandbæk
Hamar frivilligsentral Hamar hamar@frivillighet.no 62 51 00 96 Anne Thingstad Eriksen
Hemsedal Frivilligsentral Hemsedal fri.hem@online.no 47678040 Jette Lassen Ellseth
Hol Frivilligsentral Hol holfrivilligsentral@hol.kommune.no 95980040 Marlene Brusletten
Hole frivilligsentral Hole eelkje.alkemade@hole.kommune.no 46926136 Eelkje Alkemade
Hole, Ungdoms frivilligsentral Hole 32161136 Eelkje Alkemade
Hurdal Frivilligsentral Hurdal post@hurdal.frivilligsentral.no 99777533 Kristin Austrheim
Jevnaker frivilligsentral Jevnaker post@jevnaker.frivilligsentral.no +47 484 05 219 Øyvind Sogn
Jevnaker Frivilligsentral Aktiv Jevnaker Øyvind Sogn
Kongsberg frivilligsentral Kongsberg postmottak@kongsberg.kommune.no 32 86 61 44 Rigmor Råen
Kongsvinger frivilligsentral Kongsvinger post@kongsvinger.frivilligsentral.no 99024817 Aud Ingrid Olstad
Kongsvinger nærmiljøsenter Kongsvinger kongsvingerbedehus@gmail.com 93065087 Sverre Wold
Lier frivilligsentral Lier frivillig@lier.kommune.no 458 95 880 / 32220378 Rise Cecilie Moe
Lier Bygdetun Frivilligkontor Lier post@lier-bygdetun.no 32846925 Vibeke Clausen
Lillehammer frivilligsentral Lillehammer lillehammer@frivillighet.no 99269600 Kirsten Kallelid
Fet frivilligsentral Lillestrøm ingrid.flaoyen@fet.kommune.no 41435219 Ingrid Flåøyen
Sørum frivilligsentral Lillestrøm post@sorum.frivilligsentral.no 61699900 Mette H Flaen
Frivilligsentralen i Skedsmo Lillestrøm vanja.sortnes@skedsmo.kommune.no 63812020 Vanja Sortnes
Frivillighetssentralen Skedsmokorset, Huseby Gård Lillestrøm arne.vik@skedsmokorset.org 63871277 Arne Vik
Friviljugsentralen i Lom Lom ella.hoel@lom.kommune.no 99693847 Ella Hoel
Lunner frivilligsentral Lunner post@lunner.frivilligsentral.no 46442520 Toril Svendsbråten
Lunner Frivilligsentral - Harestua Lunner Miha@lunner.kommune.no 40914933 Mona Irene Haugen
Lørenskog frivilligsentral Lørenskog frivillig@lorenskog.kommune.no 679 34444 Ingrid Smestad
Løten frivilligsentral Løten frivillig.loten.omsorg@gmail.com 62590066 Torild J. Edvardsen
Modum frivilligsentral Modum frivilligsentral@modum.kommune.no 95174474 Anne Skaalien
Nannestad frivilligsentral Nannestad post@nannestad.frivilligsentral.no 97761684 Liv Munthe-Kaas / Lisbeth Gulbrandsen
Nes Frivilligsentral Nes (tidligere Nes i Akershus) frivilligsentralen@nes-ak.kommune.no 406 06 426 Thomas Ekman Håkonsen (Midlertidig)
Nesbyen frivilligsentral Nesbyen (tidligere Nes i Buskerud) frivillig.nes@tubfrim.no 450 61 980 / 320 71 610 Hanna G. Smette
Nesodden frivilligsentral Nesodden post@nesodden.frivilligsentral.no 48454848 Hege J. Emilsen
Nittedal Frivilligsentral Nittedal post@nittedalfrivilligsentral.no 40016675
Nord-Aurdal frivilligsentral Nord-Aurdal Tor.sagbakken@nord-aurdal.kommune.no 99598702 Tor Sagbakken
Nord-Fron frivilligsentral Nord-Fron Laila.fjellseth@nord-fron.kommune.no 61290800 Laila Fjellseth
Nord-Odal frivilligsentral Nord-Odal post@frivilligsentral.com 942 10 418 Arild Hovden
Frivilligsentralen i Ski Nordre Follo frivilligsentralen.ski@nordrefollo.kommune.no 99216823 Kirsten Grøstad
Oppegård Frivilligsentral Nordre Follo frivilligsentralen@oppegard.kommune.no 66815090 Anne Solhaug
Torpa/Nordre Land frivillighetssentral Nordre Land hilde.lindahl@nordre-land.kommune.no 90689589 Hilde Lindahl
Nore og Uvdal frivilligsentral Nore og Uvdal bgha@noreuvdal.no 31024000 Britt Guton Halland
Os Frivilligsentral i Østerdalen Os frivilligsentral@os.kommune.no 99536454 Inger Lise Christoffersen
Rendalen frivilligsentral Rendalen post@rendalen.frivilligsentral.no 41297838 Mona Enoksen
Nærmiljøsentralen Ringebu Ringebu frivillig.ringebu@gmail.com 95904947 Line Høyesveen
Ringerike Frivilligsentral Ringerike post@ringerike.frivilligsentral.no 32142100 Hanne Skrataas
Moelv frivilligsentral Ringsaker post@moelvfrivilligsentral.no 97434918 Thomas Eriksen
Brumunddal frivilligsentral Ringsaker brumunddal@frivillighet.no 62341204 Karin Brodal Syversen
Rollag og Veggli frivilligsentral Rollag frivillig@rollag.kommune.no 40912463 Ann-Kristin Somby Flågan
Rælingen frivilligsentral Rælingen unni.aker.nylend@ralingen.kommune.no 47693433 Unni Aker Nylend
Frivilligsentralen i Sel Sel frivilligsentralen@sel.kommune.no 90138839 Bjørn Randen
Sigdal Frivilligsentral Sigdal frivillig@sigdal.kommune.no 48001615 Monica Winther
Stiftelsen Skjåk friviljugsentral Skjåk skjaak.friviljugsentral@skjaak.kommune.no 900 42 055 Jo-Andre Sperstad Fjeld
Ottestad frivilligsentral Stange frivillig.ottestad@bbnett.no 62 57 61 79 Sissel Sivertsen
Stor-Elvdal Frivilligsentral Stor-Elvdal post@stor-elvdal.frivilligsentral.no 40437903 Adam Bielek
Søndre Land frivilligsentral Søndre Land post@sondreland.frivilligsentral.no 953 63 092 Marit Hultmann
Frivilligsentralen i Sør-Aurdal Sør-Aurdal post@sor-aurdal.frivilligsentral.no/eli.frivilligsentralen@outlook.com 953 01 895/468 93 709 Ester Kulterud
Sør-Fron Frivilligsentral Sør-Fron Bergljot.Maehlum@sor-fron.kommune.no 94886138 Bergljot Mæhlum
Sør-Odal frivilligsentral Sør-Odal frivillig@sor-odal.kommune.no 99299354 Hanne Aandstad
Foreningen Tolga frivilligsentral Tolga post@tolga.frivilligsentral.no 62496011/91850483 Rigmor Lundberg
Trysil frivilligsentral Trysil post@trysil.frivilligsentral.no 47472918 Ester Borg Rasmussen
Tynset frivilligsentral Tynset post@tynset.frivilligsentral.no 41651712 Gudrun Bakken
Frivilligsentralen i Ullensaker Ullensaker frivilligsentralen@ullensaker.kommune.no 66108438 Rita Fjeld Hovden
Vang frivilligsentral Vang frivilligsentralen@vang.kommune.no 46816473 Marte Tangen
Vestby frivilligsentral Vestby vestby.frivilligsentral@gmail.com 64952560 Heidi Auguston
Vestre Slidre frivilligsentral Vestre Slidre Lise.Kopperud@vestre-slidre.kommune.no 91598885 Lise Kopperud
Vestre Toten frivilligsentral Vestre Toten frivive@online.no 61 19 22 66 Gunnhild Andersen
Vågå frivillighetssentral Vågå inger-kari.sata@vaga.kommune.no 48263761 Inger Kari Sæta
Våler i Solør Frivilligsentral Våler i Innlandet katinka@vis.kommune.no 91839322 Katinka Schjerven Eriksen
Ål frivilligsentral Ål frivilligsentralen@aal.kommune.no 90777495 Gunn Marit Oleivsgard
Åmot Frivilligsentral Åmot tat@amot.kommune.no 47971763 Turid JM Athammer
Ås Frivilligsentral Ås frivillig@as.kommune.no 64962236 Tone Merete Eng
Åsnes frivilligsentral Åsnes afrivill@online.no 62951198 Geir Toverud
Østre Toten frivilligsentral Østre Toten post@otfs.no 48045307 Anne Beate Bakken
Øvre Eiker Frivilligsentral Øvre Eiker frieiker@ovre-eiker.kommune.no 41377480 Live-Kristin S. Skistad
Øyer-Tretten frivilligsentral Øyer post@oyer-tretten.frivilligsentral.no 91886643 Mona Svegården
Øystre Slidre frivilligsentral Øystre Slidre liv.vingdal@oystre-slidre.kommune.no 97605755 Liv Vingdal
2018 © Norges Frivilligsentraler